Forum-Uwodzenie.pl Połączone Forum SeduceYourLife.com, JakZagadać.pl i UwodzenieKobiet.com

Są już dziesiątki tysięcy postów na naszym Forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu dziewczyn, technikach PUA i jeszcze więcej!

Sposoby na budowę atrakcyjności i zafascynowania sobą.

Moderator: Global Moderator

#48128
Zgłebiając wiedzę uwodzenia od ponad roku, nigdy nie natrafiłem na poniższą sytuację(zjawisko) dzięki któremu można osiągnąć niesamowite rezultaty z kobietami.
Od pewnego czasu będąc w związku z atrakcyjną kobietą, zauważyłem zwrotną sytuację w zachowaniach kobiet z którymi się dotychczas spotykałem, tymi które ja olałem i te które mnie olały(a tych była większość :)).

Nagle odbierałem sporo telefonów i to nie były zwykle pogaduchy tylko konkretne propozycje zawitania do ich domów, zabrania w różne miejsca, jedna koleżanka która dwa razy olała zaproszenie na moją imprezę domową nagle mówi mi przez telefon że by się ze mną spotkała bo może jeszcze kogoś sobie znajdę i dopiero będzie jej smutno.. Nie wierzyłem w to co widziałem i słyszałem! Mówię sobie: co jest do chu... Pana!? Przecież fizycznie nic się nie zmieniłem, spektakularnych sukcesów też nie osiągnąłem a tu takie zainteresowanie...

Kiedy to ja się starałem o nie wymyślając przeróżne powody do spotkań, wymyślne miejsca, rozmowy telefoniczne to wtedy biedne owieczki nie wiedziały o co mi chodzi aż tu taka metamorfoza. Nawet teraz są bardziej bezpośrednie niż ja byłem? Nagle same robią pierwszy krok, wychodzą z inicjatywą, bezpośrednie propozycje - ot taka szybka przemiana?
Próbując rozszyfrować owe zjawisko wbiłem szybko w google i o to co mi wyszło..
Kod: Zaznacz cały
http://facet.wp.pl/kat,70996,wid,14069521,wiadomosc.html?ticaid=1f4bf
Kod: Zaznacz cały
http://kobietamag.pl/dlaczego-zajeci-faceci-nas-kreca/
Zapraszam do dyskusji!
Ostatnio zmieniony 06 paź 2012, 18:13 przez johnyb, łącznie zmieniany 1 raz.
#48133
Skoro jesteś z atrakcyjną kobietą to musisz być atrakcyjnym facetem i nie dziw się dlaczego inne kobiety ,  do Ciebie lgnął :) Takie są prawa natury :) Powodzenia w dalszych relacjach :) Oby bardziej kwitły :)
Przez Deleted User 9899
#48134
Wyjebongo w kosmos cieszę się z Twoich rezultatów :) Widzisz dobry koncept można nawiązywać kontakty w trakcie związku, a potem w wypadku rozstania ma się wersje alternatywną(oj, ale brzydko ująłem) znaczy inne kobiety ;)
Natomiast mężczyźni samotni, pojawiający się na imprezach, w sklepie, na ulicy zawsze solo lub z kumplem, uznawani są za dziwaków, starych kawalerów, wybrakowany materiał. Dla kobiet, nawet tych samotnych, poszukujących partnera, (o ironio losu!) wolni panowie są podejrzani.
No podejrzani, pewnie psychopaci!

Sprawdź nasze darmowe materiały i szkolenia!