Forum-Uwodzenie.pl Połączone Forum SeduceYourLife.com, JakZagadać.pl i UwodzenieKobiet.com

Są już dziesiątki tysięcy postów na naszym Forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu dziewczyn, technikach PUA i jeszcze więcej!

Jeśli coś lub ktoś Ci się nie podoba lub chcesz wnioskować o zmianę zasad, for lub czegokolwiek - to jest właściwe miejsce.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Przez zakochanytwardziel
#49509
Witam wszystkich , sprawa jest dla mnie bardzo poważna bo chodzi o kobietę z która chciałbym spędzić resztę życia. Zerwałem ja z nią a ona przez długi czas walczyła by mnie odzyskać a dokładnie 5 miesięcy może 6 tak że jeszcze bardziej się zniechęciłem i przestała być dla mnie atrakcyjna i bardzo tego żałuje teraz w końcu przestała się odzywać a ja poszedłem po rozum do głowy , kocham ją i jestem tego pewien . Byłem z nią 7 lat. Problem w tym że był to związek na odległość a powodem rozstania był brak kompromisu co do wyprowadzki. Ona bardzo cierpiała i chciała to naprawić a ja nic. Teraz role się odwróciły i to ja błagam o ostatnią szanse. Najpierw mówiła że się musi zastanawiać potem że już tego nie widzi a na koniec że ja męczę i naciskam. Ja wciąż jednak myślałem że im więcej z siebie dam tym prędzej do mnie wróci a tu nic z tego. najgorsze jest to że kręci się koło niej "przyjaciel" który jest na każde jej skinienie i ciągle ją podrywa. Ona jednak z tego co wiem traktuje go jak kolega( czytałem jej fb i koleżanki potwierdzają ). jednak ze stresu przestałem myśleć, były kwiaty przeprosiny nawet tam pojechałem błagać o szanse ale nic z tego. Nie chce jej stracić na zawsze bo jest całym moim światem. aktualnie przestałem pisać i trwa to drugi dzień bo się nasłuchałem poradników jak odzyskać dziewczynę. Staram się odzyskać ją od ponad 2 miesięcy. Przyznam że jej miłość była szczera i prawdziwa tego jestem pewien ale ostatni seks był pół roku temu podczas mojej wizyty nie chciała o tym myśleć chociaż wspomniała że nie powinienem spać bo się boi że coś będzie. Mam już podejrzenia że z kimś sypia chociaż cały czas zawsze podkreślała i udowadniała swoją wierność. Jak zrobić by ja odzyskać, błagam pomóżcie mi
Przez Deleted User 9899
#49511
Hej,

na pewne rzeczy jest czasem za późno i nie dziwie się, że ucieka bo wieje od Ciebie desperacją. Skupiłbym się najpierw na sobie dał jej czas i może wtedy się odezwał. Ale to trzeba naprawdę być człowiekiem ona się stara niemal pół roku, a Ty nic. A potem za nią latasz kiepska ta relacja.
Awatar użytkownika
Przez Bonaventura
#49522
Wydaje mi się, ze powinieneś wykazać przed dziewczyna determinację przeformatowania swojego życia, tzn. pojechania za nią, tam gdzie ona mieszka, żyje, pracuje. O ile oczywiście taką determinację masz. Inaczej odpuść sobie kolejna próbę reanimacji związku.
Umówiłbym się na spotkanie w dobrej klimatycznej knajpie. W trakcie rozmowy dałbym do zrozumienia, ze to nasze ostatnie, pożegnalne spotkanie. BTW - żadnego nocowania razem, załatw sobie hotel, dystans, a nie dążenie do zwarcia w parterze.
W czasie spotkania o nic nie pytaj. Bla, bla, bla, gadka szmatka, troche wspomnień miłych. Ogólni ema byc miło i beztrosko, o a NA KONIEC - masz wyraźny komunikat dla niej: mówisz o swoich uczuciach, błędach jakie popełniłeś (ma iść echo, jak walisz się w pierś, a z oczu ma Ci tryskać zrozumienie, tego co źle zrobiłeś i smutek z tego powodu) i ze Twoim największym pragnieniem jest spędzić z nią resztę zycia. Przemyślałeś wszystko, bardzo Ci na niej zależy, kochasz ją i jesteś gotów przeprowadzić się, zmienić pracę (itd... w zależności od potrzeb), aby być z nią. Prosisz, aby się zastanowiła nad tym co powiedziałeś i przekazała Ci swoją decyzję. Nie oczekujesz od niej tej decyzji natychmiast, jesteś gotów chwilę poczekać. Nie politycznie w tym momencie byłoby wyznaczać termin - dziewczyna sama musi do tej deklaracji dojrzeć.

Ma być dramatycznie, dobrze by było na tym zakończyć spotknie, aby nie rozmydlać przekazu. Po staroświecku ucałuj dłoń i teraz dopiero powiedz, ze czekasz NIEZALEŻNIE od WYNIKU JEJ DECYZJI na mail lub telefon kilka dni. W tył zwrot. Ewakuacja. Koniec spotkania. Dziewczyna ma pozostać w lekkim szoku.
A wynik - we wte albo wewte. Przynajmniej będziesz wiedział na czym stoisz.
Tak bym zrobił ja. Howgh.

Sprawdź nasze darmowe materiały i szkolenia!