Forum-Uwodzenie.pl Połączone Forum SeduceYourLife.com, JakZagadać.pl i UwodzenieKobiet.com

Są już dziesiątki tysięcy postów na naszym Forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu dziewczyn, technikach PUA i jeszcze więcej!

...czyli jak skupić na sobie uwagę?

Moderatorzy: Global Moderator, Moderator

Przez pantomasz
#38589
Witam ;)

Bez zbędnego gadania chciał bym przedstawić mój mały problem :)
W czasach liceum czyli jakieś 2 lata temu byłem nieśmiałym, trochę zagubionym i przygnębionym chłopakiem z powodu pewnego "zdarzenia losowego" :/ Często na lekcjach i ogólnie w szkole byłem nieogarnięty, zaspany i ogólnie wyjęty z rzeczywistości...

Teraz już jestem odmieniony o 180 stopni ;) Pewny siebie, z wyglądam też jest już dużo lepiej i ogólnie nie źle się wszystko układa.
Skończyłem nie dawno swój dosyć długi związek i postanowiłem odezwać się do koleżanki z LO która zawsze bardzo mi się podobała.
I właśnie tu rodzi się mój problem bo ona z pewnością pamiętam mnie z tamtego czasu... Jak pokazać jej że tamten gości już nie istnieje ?
Najlepsze było by spotkanie no ale wątpię że by się zgodziła na spotkanie z tamtym szarym chłopaczkiem a po za tym do końca września nie będzie miała na to czasu ponieważ pracuję i ma praktyki( 16h pracy od poniedziałku do niedzieli).
Mam za tydzień imprezę rodzinną a mianowicie wesele, może to by był dobry sposób na pokazanie się z dobrej strony ponieważ idę z piękną koleżanka ( jakieś fajne fotki na fb bo na pewno by do niej dotarł).

Podsumowując moje pytanie brzmi co robić w tym czasie trzech tygodni dopóki nie nadejdzie czas na zaproponowanie spotkania ? :D
#38592
Pomysł z fotkami na fb jest jak najbardziej okej, o ile jesteś pewny, że je zobaczy. W trakcie rozmowy możesz też podesłać jej swoją fotkę -- czy to otwarcie (jeżeli będziecie gadać o wyglądzie), czy też w ramach dyskusji na inny temat. Musisz się dostosować do kontekstu rozmowy, ale kieruj nią tak, byś mógł się pokazać. W trakcie rozmów podkreślaj też nowe rzeczy dotyczące Ciebie (zainteresowania, praca, wykształcenie, doświadczenie itd.) -- tylko nienachalnie, żeby nie wyszło, że się przechwalasz, kobiety to wyłapują momentalnie, bo są przyzwyczajone do gości przechwalających się.

Sprawdź nasze darmowe materiały i szkolenia!