Forum-Uwodzenie.pl Połączone Forum SeduceYourLife.com, JakZagadać.pl i UwodzenieKobiet.com

Są już dziesiątki tysięcy postów na naszym Forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu dziewczyn, technikach PUA i jeszcze więcej!

Wszystko, co nie ma związku z tematyką forum.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

#38496
Cześć,

Chciałem Wam polecić bardzo fajny produkt, który jest przydatny w uwodzeniu. Feromony. Nie są one lekarstwem na nieśmiałość. Nie zaciągnąć same kobiety do łóżka. Ale jeśli potrafisz rozmawiać z kobietami. Jesteś otwarty, towarzyski. Potrafisz do nich podchodzić. Feromony sprawią, że będziesz postrzegany jako bardziej męski, pewny siebie, atrakcyjny.
Ludzie wytwarzają sami również feromony. Są one w ludzkim pocie. Ale stres, zła dieta może powodować, że naturalne męskie feromony wydzielają się w niewielkich ilościach. Stąd też pomoc w postaci chemicznych produktów na udane randki jest wskazana.
Polecam kilka produktów, które sam stosowałem. Kobiety same podtrzymywały rozmowę, jednak ode mnie też wymagały aby ciekawie rozmawiał. Są dodatkiem jedynie ale przydatne.
Najtańsze ale skuteczne Alchemy za 42 zł: http://www.feromony.pl/pp/wstnxasz-al
Drogie ale bardzo silne i skutecznę są natomiast Feromony PHEROMAX z Androstenolem: http://www.feromony.pl/pp/jdsbhiu31prlm

Warte uwagi są również BTB: http://www.feromony.pl/pp/wstnxasz-btb
Jeśli macie pytania, pytajcie. Chętnie odpowiem.

Sprawdź nasze darmowe materiały i szkolenia!