Forum-Uwodzenie.pl Połączone Forum SeduceYourLife.com, JakZagadać.pl i UwodzenieKobiet.com

Są już dziesiątki tysięcy postów na naszym Forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu dziewczyn, technikach PUA i jeszcze więcej!

Wszystko, co nie ma związku z tematyką forum.

Moderatorzy: Global Moderator, Moderator

Przez sten1986
#49417
Mam pytanko do was. Kto jest bardziej skłonny do dzwonienia w dzisiejszych czasach z numery zastrzeżonego? Ostatnio (od około końca kwietnia/początku maja) dzwoni do mnie numer prywatny (od pon do piątku) po parę razy dziennie. W piątek (19.05) odebrałem dwa razy zatrzeżony/prywatny i okazał się być głuchym telefonem. Dzisiaj też już dzwonił prywatny. Jak myślice, kto jest bardziej skłonny do takich numerów (kobieta czy mężczyzna lub ex-) ?
Awatar użytkownika
Przez Dominik
#49463
Hehe, nie wiem czy temat jest warty poruszania bo mogą to robić kobiety jak i mężczyźni. A najbardziej chyba duże firmy i call center :)


Możesz ustawić by numery zastrzeżone nie mogły się do Ciebie dodzwonić :)Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Przez Merlin
#49465
Tak sobie pomyślałem, że niektóre call center tak właśnie mają, że dzwonią na numery, jak się dodzwonią, to łączy z konsultantem, a jak nie, to jest cisza i się rozłączają. W ten sposób też sondują wszystkie numery telefonu, czasem puszczają strzałkę, czasem czekają, aż ktoś odbierze. Dzwonią po losowych numerach, na chama, a następnie zapisują telefon, jeśli pojawi się sygnał. Takie skurwysyny! ;)


Pozdrawiam ciepło!
Merlin

Sprawdź nasze darmowe materiały i szkolenia!