Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Otwieranie rozmowy, które jasno pokazuje nasze intencje. Sposoby, plusy i minusy.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Przez Buddy_Love
Mało sie o tym pisze, a chciałbym zwrócić na to uwagę. Direct wykorzystuje mechanizm programowania społecznego na korzyść tego kto go stosuje.

Wystarczy wyobrazić sobie taką sytuację. Podchodzisz na ulicy do pięknej kobiety i otwierasz directowo: "Cześć. Spodobałaś mi się i chciałbym CIe poznać. Nazywam się ... ", nawiązuje sie odpowiedni kontakt, który potem przeradza się w LTR.

Otwarcie w ten sposób robi na kobiecie potężne wrażenie, kobieta wie, że jest niewielu facetów, którzy potrafią na trzeźwo tak działać, stąd też ich szacunek, respekt dla męskiego działania, który im tak imponuje.

Potem kobieta spoglada na mężczyznę własnie przez tę directową perspektywę pierwszego poznania i okazuje, że z upływem czasu facet może (świadomie lub nie) zachowywać sie jak zwykły WSN czy pantoflarz i jeśli tylko nie przegnie to zachowanie to kobieta szybko wybaczy.

Ona jest świadoma jakiego męskiego faceta posiada i co może stracić, a on wie kim jest i co może zrobić, stąd też naturalnie panuje między nimi harmonia, a emocje wciąż pozostają na wysokim poziomie.

Panowie - niech żyje direct !
Direct pokazuje, że jesteś zajebistym, pewnym siebie kolesiem. Po bezpośrednim otwarciu
dziewczyna, wie iż zamierzamy ją lepiej poznać, że nam się podoba. Z własnego
doświadczenia wiem, że dzięki directowi przyspiesza się całą grę. Inaczej buduje się
attraction, inaczej przechodzi się do kina. Wszystko jest efektowniejsze i efektywniejsze, jednak do directa trzeba mieć ten "power" i jednak ważne jest również zainteresowanie
ze strony dziewczyny...
Zgadza się. Direct to naturalny etap rozwoju każdego gracza, a im szybciej się go odkrywa tym szybciej przychodzą efekty ponieważ momentalnie i w oczach rośnie pewność siebie playera, który z niego korzysta, a to wyczuwają kolejne napotykane kobiety.
Przez thx
Na Direct'a trzeba dobrze ramować kobiece zachowanie.. ale przedewszystkim to trzeba mieć silną ramę!

Powiem tak.. direct najlepiej wychodzi na imprezach, przynajmniej mi -czuje się jak starszy brat wszystkich kobiet i moja pewnosc siebie przekracza codzienną ramę..
natomiast na ulicy nie potrafie w ten sposób Otwierać kobiet.. napewno jest o wiele trudniej -tak mi się przynajmniej wydaje:)
Ktoś inny natomiast może mieć odwrotnie, także zdaje sobie sprawę że problem tkwi w psychice :) zgadza się? :)
Przez Buddy_Love
Eksperyment jaki przeprowadziliśmy z Bułką dowódł, że skuteczność directa to około 20 % co dobrze wpisuje się w tezę, że jedynie 1 na 5 kobiet pozytywnie zareaguje na Twoje działanie i bedzie gotowa na kontynuowanie procesu.

https://forum-uwodzenie.pl/post1516.html?hilit=sło[…]

Dziewica i seks

Ile macie lat? Obstawiam, że jesteście młodzi i po[…]

Cześć, w internecie poznalem 6mieś temu pewną dzie[…]

Ja bym chciała zaprosić jakiegoś nie znajomego fac[…]