Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Otwieranie rozmowy, które jasno pokazuje nasze intencje. Sposoby, plusy i minusy.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Przez alex rend
Też miałem taki problem, jak rozmawianie podczas day game, ale wszystkie zniknęły, jak dostałem bardzo mądrą radę: rozmawiając nie myślij o tym, jak podejść do wzięcia numery i jak zrobić wrażenie, tylko "zobaczymy, kim ty jesteś i co możesz zrobić żeby wywołać attraction u mnie". Czyli nie próbujesz robić wrażenie na kobietę, a tylko oceniasz ją, czy warto dalej rozmawiać. Taka może dziwna rada, ale mnie pomogła :)
Przez Button69
No tak , ale na spontanie po otwarciu directem to musze się zastanowić długo o czym tutaj sobie z kobietą porozmawiać. Po 5 sekundach ciszy laska powie po prostu "Lece, papa".
Awatar użytkownika
Przez Andro
Button69, to jeżeli nie masz o czym rozmawiać,to może zacznij od zmian we własnym życiu w kierunku takim abyś właśnie miał o czym gadać? hmmm? :)
Z pustej butelki nie nalejesz... a nawet jeśli napełnisz ją jakimiś wyuczonymi tekstami w płynie, to płynu tego starczy jedynie na zroszenie "związku" ...bo na swobodne pływanie już raczej nie.
Jak masz pustą butelkę,to Ty popłyniesz...
Nie może w niej być również tylko woda,bo jest bez smaku...lanie wody-bleee.... musisz zadbać o niepowtarzalny aromat tego czym chcesz lać :)
MASZ BYĆ! Nie grać! Bo każda rola ma to do siebie,że w końcu scenariusz się kończy i zapada milczenie... czasami jeszcze brawa,czasami milczenie,czasem buczenie,i dobrze jest jak ludzie nie wyszli w trakcie... i w końcu zawsze trzeba wyjść z teatru do prawdziwego świata,życia... do własnego JA.
Przez Button69
No właśnie mam taki problem, że od kilku miesięcy sarguje a mimo tego od jakiegoś czasu nie widzę żadnych efektów. Mam cały czas taki prześladujacy mnie problem , że nie mogę poprowadzić do końca rozmowy ...

Nie wiem w jakim kierunku iść aby szło mi to bez problemu.
Awatar użytkownika
Przez Andro
Button69, jakie masz hobby,czym się zajmujesz poza szkołą,pracą... jakie masz pasje,plany,co cie kręci?
Czego i kogo szukasz w życiu?
Kim jesteś? Kim jest Button69? Czego ON dokonał,i czego chce dokonać?

PS.jak jesteś już bardzo staary,czyli jak masz skończone 18 lat ,to musisz sie kopsnąć do Krakowa na zlot... tam spotkasz grupę Sadystów którzy z przyjemnością dadzą Ci kopa w inny wymiar Gry i Życia ;)
Przez Button69
Dobra ...

Ja tak się zastanawiam, że po diret-cie użyć cold reading np.

"Wiesz wyglądasz mi na osobę ... " - co o tym myślicie?

Jeśli macie jakeiś ciekawe cold readingi to piszcie albo zarzućcie jakiegoś linka.

https://forum-uwodzenie.pl/post1516.html?hilit=sło[…]

Dziewica i seks

Ile macie lat? Obstawiam, że jesteście młodzi i po[…]

Cześć, w internecie poznalem 6mieś temu pewną dzie[…]

Ja bym chciała zaprosić jakiegoś nie znajomego fac[…]