Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Otwieranie rozmowy, które jasno pokazuje nasze intencje. Sposoby, plusy i minusy.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Przez Button69
Witam Was drodzy Panowie.
Od niedawna zaczynam stosować otwarcia directowo. Nie bawię się w indirecty ponieważ nie lubię zmyślać historyjek i lecieć wokoło z budowaniem atrakcyjności. Oczywiście zdarzają się sytuacje, że trzeba kalibrować sytuację dlatego czasami stosuje jakiś opener sytuacyjny na rozpoczęcie rozmowy.
Ale wracając do directów to wygląda to u mnie następująco:

:arrow:DIRECT:
Hej ... (2 sekundy czekam) Muszę Ci coś powiedzieć (tutaj również czekam tak samo 3 sekundy, nawet do tego momentu aż kobieta zapyta "Co, mi chcesz powiedzieć?") ... Jesteś bardzo atrakcyjną kobietą, chciałbym z Tobą pójść na kawę.

:arrow:Tutaj najczęściej pada ST
- Niestety nie mogę mam chłopaka
- Sorry ale ja się spieszę
- Nie mam ochoty Cię poznawać

Kiedy laska mówi, że ma chłopaka ja najczęściej ignoruje to i mówię "Fajnie ... A swoją drogą jak masz w ogóle na imię?" (tutaj następuje chwila zmieszania, laska zastanawia się jak się zachować, ja oczywiście podaje swoją rękę i się przedstawiam, laska przeważnie odwzajemnia uścisk)

:arrow: Rozmowa

To jest chyba najtrudniejszy moment w całej grze, ponieważ trzeba wykazać się kreatywnością i szybkim myśleniem. Na początek przeważnie zadaje pytanie "A tak właściwie to co tutaj porabiasz" ... Próbuje w tym momencie podtrzymać rozmowę.

I tutaj w szczególności proszę o jakieś rady dotyczące samej rozmowy, by nie wyglądało to jak wywiad gdzie ja zadaje same pytania a laska na nie odpowiada.

:arrow: Domknięcie

Tutaj najczęściej mówię kobiecie, że chcicałbym się z nią umówić na kolejne spotkanie. Często tak jest, że laska jest niechętna, żeby spotkać się ponownie dlatego pytam jej czy lubi grać billarda, lub też czy lubi tańczyć salsę. Jeśli mówi, że TAK to proponuje jej spotkanie na jakiś kurs salsy, ewentualnie grę w billarda.

Po chwili wyciągam telefon, daje jej do ręki i mówię coś takiego:

- To w takim razie pokwituj
- To w takim razie zaraz wyjmę coś z kieszeni, a Ty już będziesz wiedziała co z tym zrobić (wyjmuje telefon z kieszeni i mówię, żeby się wpisała)

Zdarza się tak, że kobietę trzeba kilka razy namawiać na to aby dała Ci swój numer.

Gdy już dostane od niej numer,nie odchodzę od razu tylko jeszcze rozmawiam z nią przez 2-3 minuty po czym uciekam i mówię "Będziemy w kontakcie" albo "Ok, już Cię nie zatrzymuję" (to drugie stwierdzenie chyba nie jest zbyt dobre)

Tak wygląda moja obecna gra prowadzona directowo. Jestem świadom tego, że wdarło się do niej na pewno wiele chochlików dlatego, chcę aby bardziej doświadczeni forumowicze pomogli mi ją zoptymalizować i usunąć niepotrzebne rzeczy.

Jak wiadomo najważniejsze jest wyrobienie sobie dobrego attraction, stworzenie dobrego obrazu samego siebie, ponieważ jeśli zbudujesz kiepskie attraction, to nawet jeśli da Ci swój numer telefonu to i tak nie będzie miała ochoty się z Tobą umówić.

Proszę o feedback.
Przez Buddy_Love
Button69

Bardzo dobrze opisałeś BRAWO - wielu powinno z tego korzystać.

A propos rozmowy; (to tylko moja kalibracja do własnego siebie)
IMO Direct polega na pokazaniu męskiego zdecydowania - skoro więc podchodzisz w ten sposób to ewentualna "rozmowa" pokazuje Ciebie jako niespójnego kolesia-nudziarza. Dlatego IMO warto zamiast "rozmawiać" od razu przejść do domyku z numerem, a na rozmowe przyjdzie czas gdy się spotkacie na 1 Day.

WAZNE:

po NC sprawdzić czy numer nie jest śmierdzący dzwoniąc do niej od razu po uzyskaniu numeru mówiąc przez telefon coś w stylu"
"chciałem usłyszeć jak brzmi Twój głos w telefonie..."
Przez Button69
Nawet jeśli weźmiesz numer od kobiety, a nie pokażesz jej nic interesującego to prawdopodobieństwo spotkania się ponownie maleje.

Najlepiej jest chyba zaciekawić kobietę jakimś aspektem z naszego życia tak, żeby miała chęć wejść do naszego świata tzn. umówić się na następne spotkanie.
Przez Buddy_Love
Już samo podejście i powiedzenie jej wprost w oczy bez uśmieszków C&F że spodobała Ci sie i chcesz ją poznać jest mega poteżnym DHV. Bardzo rzadko sie to zdarza - i co najciekawsze zwłaszcza pięknym i bardzo pięknym kobietom.
Przez Button69
Możesz walić directami, być pewnym siebie , ale trzeba się też czymś wyróżnić tak, żeby to laska sama zaproponowała Ci ponowne spotkanie.

Jak na razie to ja muszę naciskać na kolejne spotkania ... do których i tak zazwyczaj nie dochodzi, ponieważ laski mówią, że są "zajęte" albo "mają coś ważnego do zrobienia". To jest wystarczającym dowodem, że w mojej grze trzeba coś poprawić.
Przez Buddy_Love
Meżczyzna ma wychodzić z inicjatywą jako pierwszy więc to w direcie naturalne że inicjujesz dalszy kontakt i proponujesz spotkanie - to nie jest nic złego - wrecz przeciwnie.

Dawid DeAngelo twierdzi, że tylko 20 % napotkanych kobiet jest wolnych lub tez niestuknietych wiec sam widzisz, ze nie uwiedziesz kazdej napotkanej na której zrobisz directowe podejście - to też norma.

Jednak podchodząc zwiększasz tym samym prawdopodobieństwo własnego sukcesu i oto w tym wszystkim chodzi. Inicjować kontakt.
Przez Button69
Oczywiście, kiedy stosujesz directa musisz być ALPHA pełną gębą. Musisz być spójny z samym sobą, poprowadzić to tak, żeby direct stał się dla Ciebie czymś zupełnie naturalnym.

Tak naprawdę, nie spotkałem w życiu nikogo kto używałby directów jako skutecznej broni w uwodzeniu kobiet.

Jeśli chodzi o proponowanie spotkania to kobieta musi najpierw poczuć się komfortowo, żeby miała ochotę spotkać się z Tobą ponownie. Jeśli zrobisz to nie tak jak trzeba, to znaczy nie będziesz do końca wiarygodny, czy też niespójny z tym co robisz ona zaszufladkuje Cię do typowego cwaniaczka który tylko kręci. Da Ci co prawda, Flake Number i pozostanie jedynie masturbacja własną ręką.

Dobry pomysłem jest pójść z laską na Instant Date, aby budować z nią raport, silniejsze połączenie emocjonalne. To jest prawdopodobnie lepszym sposobem na kolejne spotkanie.
Przez Buddy_Love
Nie poczuje się komfortowo bo bardzo często przeszkadza jej w podchodzacym coś - a to brudne buty, albo paznokcie, albo kozy w nosie, albo tłuste włosy, albo zniszczone ubranie, albo zapach przepoconego smoka, albo nieświezy oddech.

Na to wszystko wychodzac na sarge trzeba zwracać uwagę. Atrraction to nie tylko to co się mówi.
Awatar użytkownika
Przez ret
rozumiem co amsz na mysli Iru tez jak mam dobry dzien, i widze pozytywne reakcje wchodze w directa juz w trakcie rozmowy... bawie sie ta pewnoscia siebie i moca... nawet mowie wprost jej ze daje mi I.O.I 9oczywisce odpwiednio ubieram w slowa) etc ;D to jest to co tygrysy lubia najbardziej :D
Przez Oscar
[quote="Button69"]To jest chyba najtrudniejszy moment w całej grze, ponieważ trzeba wykazać się kreatywnością i szybkim myśleniem. Na początek przeważnie zadaje pytanie "A tak właściwie to co tutaj porabiasz" ... Próbuje w tym momencie podtrzymać rozmowę.

I tutaj w szczególności proszę o jakieś rady dotyczące samej rozmowy, by nie wyglądało to jak wywiad gdzie ja zadaje same pytania a laska na nie odpowiada. [/quote]

Nie zakładaj z góry, że rozmowa to coś najtrudniejszego. To jest najciekawszy moment, wtedy właściwie zaczynasz poznawać kobietę. Jeśli to jest ulica to po otwarciu walisz najczęściej od razu w raport. Skup się na niej, zacznij szukać w niej wartości, dowiedz się co ją kręci, jaką najbardziej szaloną rzecz robiła w życiu...
Niezłym rozwiązaniem w tej sytuacji jest instant date. Po chwili rozmowy, jeśli interakcja przebiega dobrze, proponujesz zmianę lokacji.

[quote="Button69"]Zdarza się tak, że kobietę trzeba kilka razy namawiać na to aby dała Ci swój numer. [/quote]
Namawiać?? Nie musisz jej do niczego namawiać. Jesteś atrakcyjnym facetem, świadomym swojej wartości i jej powinno, przynajmniej w takim samym stopniu, zależeć na głębszym poznaniu Ciebie.

[quote="Button69"]
Jak wiadomo najważniejsze jest wyrobienie sobie dobrego attraction, stworzenie dobrego obrazu samego siebie, ponieważ jeśli zbudujesz kiepskie attraction, to nawet jeśli da Ci swój numer telefonu to i tak nie będzie miała ochoty się z Tobą umówić. [/quote]

Attraction sobie nie wyrabiasz, ono po prostu jest już na samym twoim podejściu. W direkcie najważniejsze jest to co sobą subkomunikujesz. Nie zakładaj, że masz budować attraction, to nie zamek z piasku. Dla mnie takie założenie powoduje, że stawiasz kobietę wyżej od siebie. Miej głębokie przekonanie na temat tego, że jesteś dla niej atrakcyjny.
Przez Button69
Skoro piszecie o tym, że zaraz po direct-cie mam budować raport to OK. Tylko, że ciężko jest budować raport w tym samym miejscu w którym się poznaliśmy.
Oscar masz rację, ostatnio byłem na Instant Date i to jest naprawdę dobre rozwiązanie.

Podsuwajcie tematy które można poruszyć po diret-cie i chodzi mi tutaj przede wszystkim o Day Game - ponieważ na tym staram się teraz skupić.

W ciągu kilku dni będę wychodził na sarge, aby polepszać swoją grę. Postaram się kalibrować, ale również stosować sprawdzone techniki które przybliżą do sukcesu. Kiedy odkryje wszystkie schematy i interakcje rządzące directowaniem z pewnością je tutaj wypiszę.
Awatar użytkownika
Przez Ozon
[quote="Oscar"]Attraction sobie nie wyrabiasz, ono po prostu jest już na samym twoim podejściu.[/quote]
Tu się zgodzę i zaprzeczę...
Otóż to fakt - attraktu sobie nie wyrabiasz, bo go masz! Możesz go najwyżej okazywać.
Ale zawsze można sprawić w trakcie rozmowy, żeby attrakt nam wzrósł w oczach laski :wink:
Chociażby właśnie podczas budowania rapportu, przy opowieściach o swoich wyje****m hobby! :grin:
Awatar użytkownika
Przez PitBool
kiedyś pisałem już że mnie podrywania uczył natural. Oni raczej nie uznają czegoś innego jak direkt.
Zauważyłem jak to działa u mnie - powiedzcie czy macie tak samo. Jak startujesz do laski tylko dlatego , że chcesz ją poznać lub cokolwiek innego a nie dlatego, że zajebiście ci się podoba to przeważnie kanał - otwarcie ok i potem zawiecha aż na koniec spływ.Za to direkt do takiej prawdziwie zajebistej laski to zawsze jakoś szło to tak naturalnie bez jakichś wodotrysków , gambitów , sztuczek - po prostu się toczyło. Mnie kuzyn zawsze uczył, że laska ma ani przez chwilę nie zapomnieć dlaczego do niej podszedłeś - jest zajebista a ty jesteś świetnym facetem i pasujecie do siebie. Dopóki trzymasz taką postawę i nie popełniasz błędów to twoja atrakcyjnośc ciągle rośnie. Podchodzi koleś z nikąd - mówi, że ona mu się podoba , proponuje bliższą znajomość , kawę czy cokolwiek tam innego - jak myślicie dlaczego ona się zgadza :razz: . Direkt to potężna broń ale jak to z taka bywa trzeba się nauczyć jej używać. Jak dostaniesz do rąk bazukę to też trzeba się najpierw dowiedzieć którą stronę kierować do celu.

Pozdrawiam

https://forum-uwodzenie.pl/post1516.html?hilit=sło[…]

Dziewica i seks

Ile macie lat? Obstawiam, że jesteście młodzi i po[…]

Cześć, w internecie poznalem 6mieś temu pewną dzie[…]

Ja bym chciała zaprosić jakiegoś nie znajomego fac[…]