Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Otwieranie rozmowy, które jasno pokazuje nasze intencje. Sposoby, plusy i minusy.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Przez Spontan
Jedyne co mnie interesuje przy podejściu to dynamika setu czy sam target i wszystko co sie dzieje blisko wokół, chodzi mi o technicznie dobre podejscie. Patrze z której strony najlepiej podejść gdzie usiąść czy stanać, nie mysle o czym gadac a ni co powiem po ILY. Umysł przesaje Cie blokować włacza Ci sie instynkt przetrwania i zawsze powiesz coś co powinieneś powiedzieć. Poprostu podejdź.

Jeżeli chodzi o śmiech, to najcześciej target śmieje sie dlatego, że nie wie jak sie zachować, kropka.
Pamiętam jednego directa, po otwarciu panienka spojrzała sie na mnie obcieła mnie od góry do dołu, parskneła olewczo i odwróciła sie z powrotem :grin: Jeżeli ktoś sie źle czuje jak panienka się śmieje to niech pomysli o takiej sytuacji. Usmiechnałem się oparłem o balkon i gadam do niej jakby nigdy nic, mineło troche czasu i świetnie sie bawiliśmy. Podejscie było zjebnane bo czaiłem sie do niej z 15minut skumulowały mi się wymówki, odwracając ją za barki nieświadomie szarpnałem a poźniej od niechcenia wybełkotałem ILY. Nie mogła inaczej zareagować, ja też nie chciałem uciekać jak ostatni AFC wiec pociągnałem tą gadke do końca.

Inner Game to jest coś czego nikt nie nauczy sie jednego dnia, nie da sie poukładać w głowie odrazu, dlatego na początku przygody z Directem, trzeba sie skupiać na technicznie dobrym podejściu. Jak juz bedziesz miał dobre inner game, to jeszcze przed podejsciem bedziesz wiedział ze Target jest już Twój i nic tego nie zmieni. Jeszcze jak masz jakiś LTR to wyłacza Ci się całkowicie needeness, sukeczność rośnie w zajebistym tępie.
Przez Feniks
Czas w końcu na odpowiedź kogoś kto to robi w praktyce

realna sytuacja (jakich wiele, wyłapcie schemat), naoczny świadek jestJ

kolejka w klubie do toalety

gadam obok z kumplem i widzę kobietę o takiej urodzie, że mnie zatkało. Rzadko mnie zatyka na widok kobiety, ale ona była hmmm zjawiskowa.

Feniks - Stałem obok i od razu jak Cię zobaczyłem to stwierdziłem, że muszę do Ciebie podejść, bo jesteś piękną kobietą, więc mam ochotę Cię poznać (to był czas ćwiczenia podejścia Zan’a)
Ania (wysoka, czarne krótkie włosy, nauczycielka 4 języków obcych) patrzy ze zdziwieniem i przykłada mi rękę do czoła sprawdzić, czy nie mam gorączki
Feniks – (czas na to w czym jestem NAPRAWDĘ DOBRY, czyli wrzucanie laski w ramę tłumaczącego się) – spodobałaś mi się i stwierdziłem, że wolę do Ciebie podejść i zagadać, niż gapić się na Ciebie metr dalej, Ty jesteś kobietą, ja jestem mężczyzną i wykonują tylko swoją pracę, jeśli widzę piękną kobietę, którą chcę poznać to do niej podchodzę, aż tak Ci to przeszkadza?
Ania – No nie...bla, bla, bla (tłumaczy)

Jak poszło? po 10 minutach trzymaliśmy się z rękę i ona patrzyła na mnie oczami dobrze splażowanego królika, zapomniała kompletnie, że chce jej się sikaćJ Śmieszna sytuacja wyszła, trzymam ją z ręką, mamy splecione paluszki i laska- już widać po oczach - , że nie wie co się dzieje (boze skad jest ten koles...dlaczego jak tak się zachowuje i trzymam się z nim za rękę choć go w ogóle nie znam..bla, bla, bla) i wypala do mnie – Nie całuje się na pierwszej randce (zaskoczyło mnie to trochę, ale cóż takiego okna eskalacji na KC i to w kolejce do kibla jeszcze nie dostałem, więc pewnie dlatego je przepuściłem),

Ps. Po tych ćwiczeniach jestem zdania, że Zan (a raczej jego podejście) w klubie działa najlepiej jeśli masz bardzo dobrą subkomunikację, dobrze działa w day game

[ Dodano: 29 Maj 2008, 07:56 ]
Spontan,
Umysł przesaje Cie blokować włacza Ci sie instynkt przetrwania i zawsze powiesz coś co powinieneś powiedzieć. Poprostu podejdź.

Jeżeli chodzi o śmiech, to najcześciej target śmieje sie dlatego, że nie wie jak sie zachować, kropka.
ja ze swoich najlepszych podejść pamiętam strzępy :mrgreen: trzeźwy byłem, ale to już była jazda na poziomie podświadomym

przy directach laski często wybuchają śmiechem, bo nie wiedzą co powiedzieć, zwłaszcza podczas day game...no co idzie ulica, a tu wyskakuje typ i to z takim wyznaniem...jakby do mnie laska tak podeszła na ulicy to bym chyba padł na zdziwienia
Przez Button69
Odświeżam temacik...

A jeśli kobieta powie po diret'cie:

1) Nie mam niestety czasu, żeby z Tobą rozmawiać/ Sorry ale ja się śpieszę

2) Nie mam ochoty Cię poznawać/ Nie jestem zainteresowana

To co wtedy najlepiej powiedzieć?
Przez Buddy_Love
Zależy jak to powiedziała. Zwykle jest to informacja, że nic z tego nie będzie i lepiej powiedzieć "ok. życze miłego dnia". Dość rzadko jest to jednak ST i można zastosować proste "ja tez nie mam zbyt wiele czasu, a co jeśli jesteśmy ludzmi czekającymi na siebie + uśmiech".

Piękno directa polega na tym, że mamy od razu informacje zwrotną od kobiety. Jesli nie jest Tobą zainteresowana to powie coś takiego jak napisałeś, a jeśli tylko pozytywnie zareaguje na direct - to dostało się pierwsze IOI i jedziemy dalej.
Przez Button69
Ja miałem taką sytuacje, że laska się uśmiechnęła powiedziała "Nie jestem zainteresowana" mimo tego cały czas stała przy mnie czekając na mój dalszy krok ...

Mimo tego nie zrobiłem dalszego kroku, bo nie wiedziałem co mogę powiedzieć ...

https://forum-uwodzenie.pl/post1516.html?hilit=sło[…]

Dziewica i seks

Ile macie lat? Obstawiam, że jesteście młodzi i po[…]

Cześć, w internecie poznalem 6mieś temu pewną dzie[…]

Ja bym chciała zaprosić jakiegoś nie znajomego fac[…]