Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Otwieranie rozmowy, które jasno pokazuje nasze intencje. Sposoby, plusy i minusy.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

[quote="Uki"]
"Moje jest mojsze niż twojsze." ? [/quote]

Absolutnie. Każdy sam wie najlepiej co jest dla niego najbardziej właściwe. To jest dyskusja na temat tego czym jest direct. Ale widzę że dalej nadajemy na innych falach:) Mogę sie rozpisać trochę bardziej na temat directu kiedyś jak będę miał chęci, jak będą chętni żeby przeczytać. Zobaczycie że to na prawdę że to wiele wiele więcej niż otwarcie z ILY :).

[quote="merlin"]
OK, skoro wiesz swoje, to nie będę odpowiadał. :) Niech tak pozostanie, że każdy ma swoją opinię i tyle i nie spierajmy się oraz nie próbujmy zmieniać niczyich poglądów.
[/quote]

Tu się przynajmniej zgadzamy. Każdy sam najlepiej wie co jest dla niego najlepsze :)
@Marv
Z chęcia poczytam coś głębokiego na temat directu, bo okazuje się, że max co wiem to openery :)
Witam
Powiem takod kąd zaczałem stosowac Direct wszystko uległo diametralnej zmianie.
Najwazniejsze to całe Inner Game, dosłownie zbudowane od nowa z podbudówką jaką był na początku
dla Mnie indirect gdy miałem całkowite opory przy approachowaniu targetów/setów.
Przeczytałem krótki fragment ksiazki czy raczej tłumaczenia do jego filmu z warsztatów DavidaX,
poznałem chłopaków od Directu i zacząłem inaczej patrzeć na świat.
Teraz pierwszym miejscu jest szczerość i to mi się cholernie podoba
a więc podchodzę do dziewczyny mówię jej że mi się podoba (bo jest tak faktycznie) i chcę ją poznać
w celu sprawdzenia czy odpowiada mi jej charakter i czy ma cechy poządane przeze Mnie u kobiety.
Po jaką cholerę mam się pytać co gdzieś jest, opinię czy cokolwiek indirectowego jak Mnie to zupełnie pierd**** interesuje Mnie ta kobieta i chcę ją poznać.
Wiem że indirect jest również potrzebny np na początku mojej drogi lub też w większych setach
gdzie mamy do czynienia z grupą i reakcja jej moze być przez to zniekształcona (excuse?)
Najważniejsze żeby wychodzić i ćwiczyć+info = Inner Game/Silna Rama przyjdą same.
Ale to właśnie poprzez Direct robię największe kroki w moim życiu.
Wracając do indirectu to można go polecić każdemu ponieważ Ja mam z niego chociażby dalszą część gry czyli wszelkie historyjki no i zrozumienie czym jest gra.
Tak więc polecam każdemu ciągłego szukania swojej drogi do pełnego naturalizmu jakim według Mnie jest styl Directowy ale żeby do tego dojść należy zaakceptować samego siebie oraz być absolutnie szczerym nie tylko wobec innych ale przedewszystkim wobec samego siebie.
Pozdrawiam i Życzę Wam Sukcesów
Pastor :lol:
To jest to pastor ;) Uważam że masz rację, chociaż mi to tak dobrze jescze nie wychodzi. Testuję różne rzeczy, direct ostatnio mi nie wypalił, z reguły otwieram na indirect. Tutaj zgadzam się też z tym, że trzeba posiąść umiejętność budowania spontanicznych openerów. Dzisiaj byłem na targach energoelekrycznych w Bielsku białej i wymyślałem sporo openerów, testując je. Mnóstwo było tam kobiet, więc było co robić. Najlepiej wyszło mi podejście do dwóch kobiet z pomarańczowych spódniczkach i tekst "jesteście z orange dziewczyny? :D. Długa droga przedemną, żeby nauczyć się directu, ale na pewno nie zarzucę indirectu bo jak już tutaj wspomniano, czasami po prostu trzeba.
Pozdrawiam,
Brow :grin:
Widziałeś ich flimy szkoleniowe od A do Z? Słuchałeś audiobooków, czytałeś książki? Nie mam na myśli tutaj fragmentu, czy nawet jednej z nich... Pamiętasz o tym jak Mystery ze Stylem montowali Project Hollywood? Pamiętasz, jaki im przyświecał cel?

Nie Merlin, my poprostu wtedy bylismy w klubie i wyrywalismy laski:)
Świetny argument. To się po uczonemu nazywa 'sofistyka'. :P Twoja odpowiedź nie ma nic wspólnego z pytaniem. :D

Ja tam mam jakąś tam swoją (może się mylę) logiczną teorię, że zanim coś ocenię, to muszę się w to wgłębić, przynajmniej choć trochę. :)

Pozdrawiam,
merlin

P.S.: Ktoś kiedyś powiedział: "Najgorsza jest pewność, że ma się rację." Ja tam podchodzę na zasadzie, że zawsze się mogę mylić... I to jest moim zdaniem dopiero alfa - tak wielka pewnośc siebie, że dopuszcza się możliwośc własnej pomyłki...

P.P.S.: A tak poza tym, to ja też. :>
Ja tam mam jakąś tam swoją (może się mylę) logiczną teorię, że zanim coś ocenię, to muszę się w to wgłębić, przynajmniej choć trochę.
Wiec wglebiles sie w filozofie directu? Przeczytales sharka?

https://forum-uwodzenie.pl/post1516.html?hilit=sło[…]

Dziewica i seks

Ile macie lat? Obstawiam, że jesteście młodzi i po[…]

Cześć, w internecie poznalem 6mieś temu pewną dzie[…]

Ja bym chciała zaprosić jakiegoś nie znajomego fac[…]