Forum-Uwodzenie.pl Połączone Forum SeduceYourLife.com, JakZagadać.pl i UwodzenieKobiet.com

Są już dziesiątki tysięcy postów na naszym Forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu dziewczyn, technikach PUA i jeszcze więcej!

...czyli co zrobić by zapewnić sobie Pierwszą Randkę i jak się do niej przygotować?

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Przez eddy
Witam ponownie Panowie;D
Ja tak prędko nie odpuszczam;P

Oto "raport" z piątku 29.04.11r.

Umówiliśmy się na dyskoteke... w zasadzie to był pełen spontan bo nie miałem w ogóle w planach tam pójść. Zanim w ogóle się spotkaliśmy dzwoniłem 4 razy aby sie umawić. (dopiero za czwartym razem już konkret mi podała miejsce...) dobra idziemy:D siedzi w aucie ze znajomymi, faktycznie mówiła prawde xD, podchodzę... pełen luzz, witam się ze znajomi, którzy mnie lubią dlatego na sam początek pełen optymizm:D Rozmawiamy o pierdołach itp...

Zastanawiam się tylko czy to nie było troszkę przymuszone spotkanie na tej dysce bo aż 4 razy dzwoniłem, co sądzicie, może mnie sprawdzała?

Dobra... znajomi się rozchodzą, zostaje: Ja, Ta dziewczyna i jej kumpel. idziemy na dyske:)...
Bawimy się, daje jej przestrzeń, nie chodzę za nią itp... rozmawiam luźno nie jestem nachalny nie staram się również do niej jakoś "zarywać" ze względu na to że niedawno skończyła niemiły związek... niech sie najpierw do mnie przyzwyczai... była do mnie pozytywnie nastawiona, na mój nienachalny dotyk nie uciekała, uśmiech odwzajemniany nawet jej zrobiłem zdjęcie o dziwo zapozowała xD... (Czemu piszę nienachalny? Nie dotykałem jej tak samo jak było na filmiku u Feniksa, dotyk był luźniejszy, mniej zobowiązujący, rozumiecie?).
Kumpel z którym przyszła był również na grillu o którym opowiadałem, powiedział mi że ona bardzo takich rzeczy nie lubi w znaczeniu do tego co zrobiłem, później chyba już więcej wypił mówi mi ze nie jest warta zachodu, żebym odpuścił - nawet nie pamiętam co odpowiedziałem;/
ta kurwa nie jest warta:D
Niestety, musze coś jednak zrobić coś z tym alkoholem bo wypiłem sporo, nie, nic nie spieprzyłem...

Dobra dyska się kończy, idziemy, czekamy na brata mojego kumpla żeby nas odwiózł, mnie jedynie podwieźli bo nie mieli zupełnie po drodze... dobra atmosfera w aucie..mmm sam pozytyw... jadłem z nią batona jako że mam ksywkę "Czesiu" atmosfera była jeszcze lepsza hehe:D:D:D
odwieźli mnie pożegnaliśmy się w bardzo miłym humorze:)

Teraz tylko nie wiem jak dalej się z nią umawiać, ciagle jak proponuje "spacer/spotkanie" odpowiada mi że da mi znać a znać nie daje, nie wiem jak być tak przekonywujący by się zgodziła;D Tutaj trace pole manewru... Doradźcie...;)

PS> jeśli sądzicie że powinienem coś więcej zrobić na tej dyskotece to piszcie, możecie tez powiedzieć jak sami byście to zrobili...

Pozdrawiam,
Eddy
Awatar użytkownika
Przez flik
Eddyy sry ale teraz będzie sama krytyka, nie odbierz mnie źle:

Chłopie weź się kur-** w garść, zobacz co ty robisz, zachowujesz się jak ostatnia ci** Jesteś jak pantofel, ba nawet gorzej. Chcesz być pua ale nic nie rozumiesz, nic nic nic.
Przy innych postach piszesz jakbyś wszystko kumał a tak nie jest, nie kumasz nic, nczytałeś się tylko głupich książek, naoglądałeś głupich filmików,a tak naprawde nic nie kumasz !!
ogarnij się. od podstaw, od samego ja, stań przed lustrem popatrz sobie w oczy wydoroślej !

kur*a

i zostaw tą biedną dziewczynę bo zaczyna mi jej się robić żal..

sory, ale ktoś ci to musiał powiedzieć..
Przez Nerevar
jw.
Jesteś zbytnio nachalny. Nic dziwnego, że nie daje znać. Nie proponuj jej spotkań sam na sam czyli tzw randek, bo itak nie odpisze.
W sumie widzę szansę tylko właśnie w spotkaniach ze znajomymi, gdzie jest większe grono. Wtedy pokaż jej, że się zmieniłeś i właśnie "wydoroślałeś", ale najlepiej to przydała by się jej przerwa od Twoich smsów, dłuższa...
Właśnie zjebałeś trochę, że od razu po tym jak byliście w dyskotece proponowałeś spotkania. Cierpliwości... trzeba było wyczekać, żeby troche powspominała jak dobrze się z Tobą bawiła.

A jej kumpel pewnie miał racje. Wrzuć na luz ;)

Na dyskotece, na parkiecie można łatwo skalibrować na jaki dotyk dziewczyna pozwala i można ją oswajać z nim i eskalować coraz mocniej. Ja bym sprawdzić na Twoim miejscu co mi wolno i potem próbował tak ją nakręcić by doprowadzić do KC, a jakbym się spotkał z odmową, gdybym ją bardziej przytulił czy coś to znaczyłoby właśnie, że potrzeba więcej czasu i nie mogę być zbytnio natrętny.

Pozdrawiam :)
Przez nev
[quote="Nerevar;26228"]Wtedy pokaż jej, że się zmieniłeś i właśnie "wydoroślałeś"[/quote]
Nerevar, stary, przeczytaj jeszcze raz post Eddy'ego i zreflektuj się, jaką głupotę właśnie palnąłeś ;)

...ok, już? Jeśli trudno znaleźć Ci odpowiedni fragment, pomogę:[quote="Eddy;26209"]atmosfera w aucie..mmm sam pozytyw... jadłem z nią batona[/quote]

Pytania? ;)
Awatar użytkownika
Przez eddy
[quote="flik;26212"]Eddyy sry ale teraz będzie sama krytyka, nie odbierz mnie źle:[/quote]

Nie, krytyke trzeba odpowiednio zrozumieć:) Nie gniewam sie...
A nawet Ci podziękuje:P

[quote="flik;26212"]Chłopie weź się kur-** w garść, zobacz co ty robisz, zachowujesz się jak ostatnia ci** Jesteś jak pantofel, ba nawet gorzej. Chcesz być pua ale nic nie rozumiesz, nic nic nic. [/quote]
Z braku doświadczenia, muszę to niestety nadrobić:)

[quote="flik;26212"]Przy innych postach piszesz jakbyś wszystko kumał a tak nie jest, nie kumasz nic, nczytałeś się tylko głupich książek, naoglądałeś głupich filmików,a tak naprawde nic nie kumasz !! [/quote]
To może dlatego że komuś doradzić łatwiej, niż za siebie odpowiednio się wziąć...

[quote="flik;26212"]ogarnij się. od podstaw, od samego ja, stań przed lustrem popatrz sobie w oczy wydoroślej !
i zostaw tą biedną dziewczynę bo zaczyna mi jej się robić żal..
[/quote]
TAKI MAM ZAMIAR:)

sądzę że juz nic nie zdziałam, zobaczymy, temat jeszcze nie zamknięty, może odezwe sie do niej jak sie u mnie coś zmieni xD

Pozdrawiam i dziękuję:*
Eddy
Przez Claudia
Witam was najlepiej co zrobic kiedy facet chce uprawiac sex z toba isc z nim do luzka moj pierwszy raz to nie zapomniana przygoda zostalam rozdzwiczona przez starszego chlopaka on 40 l a ja mam dopiero 15l pierwszy raz to bylo jak mialam 13l to ja chcialam sprubowac jak to jest z chlopakiem i bardzo spodobalo mi sie po prostu nauczylam sie uprawiac sex i dalej mam tego samego nauczyciela on uwielbia jak ssam jego penisa robie to az do konca ja lubie jak sperma cieknie mi z ust tak on jest zasdrosny o mnie zaczelam sie spotykac z innymi chlopakami ale on nic niewie otym co niekturzy chca w odbyt wkladac powiem ze bardzo mnie to boli ale karze im zeby lizali mi dziurke od odbytu jak chca wkladac i to conajmniej 2 godziny
Awatar użytkownika
Przez Merlin
Wiesz, że w tym wieku to pedofilia? Powinnaś poszukać pomocy, porozmawiać z jakimś zaufanym dorosłym. To zdecydowanie szkodliwe, przede wszystkim dla Ciebie.

Sprawdź nasze darmowe materiały i szkolenia!