Forum-Uwodzenie.pl Połączone Forum SeduceYourLife.com, JakZagadać.pl i UwodzenieKobiet.com

Są już dziesiątki tysięcy postów na naszym Forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu dziewczyn, technikach PUA i jeszcze więcej!

...czyli co zrobić by zapewnić sobie Pierwszą Randkę i jak się do niej przygotować?

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

#49121
A więc mój kumpel który jest taki pieskowaty w stosunku do kobiet zadzwonił do mnie że się spotyka z pewną laską i czy nie chciałbym przyjechać. Pomyślałem no dobra, wsiadłem w busa i przyjechałem. Spotkanie odbyło sie w jednej z galerii. Gdy podszedłem pod stół gdzie oni siedzieli i usiadłem na krześlę od razu złapałem z nią kontakt wzrokowy, i oczywiście zwróciła uwagę na moje bicepsy, nie są szczególnych rozmiarów ale są widoczne. Poznajemy się i zaczynamy gadać w trójkę. I za chwile wychodzi pierwsza pieskowatość gościa tego dnia, Darek słuchaj idź kupić frytki, on na to no ok co się nie robi dla takiej fajnej dziewczyny jak ty i od razu poszedł, ja się do niej uśmiecham gadamy o pierdołach. Gość przychodzi a ona do niego, a gdzie jest ketchup a on o kurcze nie wziąłem mam isć? a ona nie, zostań już się obejdzie bez ketchupu. Później już znowu gadamy w trójkę on jakieś głupoty pieprzy laska się do mnie uśmiecha ja jej puszczam oko bo widze co jest granę po czym za ok 10min laska do kolesia Darek kupił byś cole? on troszkę się osiąga ale ja wskoczyłem do gry, słuchaj Darek nie daj się prosić kobiecie i idź. Wstał i poszedł. Ja w tym czasie wykorzystałem sytuację i zrobiłem eskalację pod pretekstem masażu dłoni a że umię to robić to laska była zadowolona:). Przyszedł i kupił odziwo sprite, ona do niego. Miała być cola ale ok niech będzie już sprite. Po pewnym czasie pyta co robiliśmy ona mu odp że był masaż, gość posmutniał i mówi ale jak. Zaczynamy go zwodzić a po pwnym czasie laska, Karolina mówi mu że masaż dłoni. Trochę się spioł bo przestraszył się ze moge mu ją odbić i nie minęło 5min i zapytał się który z nas ci się bardziej podoba na co ona postawiona w kłopotliwej sytuacji nie chciała odp na to pytanie, ja jej tylko póściłem ok i się delikatnie uśmiechnąłem i powiedziałem do Darka, nie stawiaj dziewczyny w tak kłopotliwej sytuacji.
Ok tyle z pierwszego dnia, na drugi dzień się umówiliśmy tym razem ona przyszła z jakąś kolezanka, jednak koleżanka mi nie spadsowała a po za tym była mocno nieśmiała. Ja teraz gdy trochę poznałem PUA jestem zdecydowanie śmielszy do kobiet niż było to zanim poznałem społecznosć. Moje pierwsze zdziwko an drugim spotkaniu znów pochwaliła mu oczy, i ogólnie dawała komplementy, po ok 2godz zajmowała się głaskaniem jego brody i sama go pocałowała w policzek po czym on się obruszył ze woli w usta, ale i tak ją to nie zniechęciło aby sie cały czas napalać na niego. Ogólnie powiem wam że jestem zaskoczony gość pieskował a mimo tego ugrał ciekawą kobietę która odziwo mu się specjalnie nie podoba, a jest to hB7.
#49122
Nie wiem chcesz się pochwalić że kumplowi laskę wymacałeś czy pożalić że masz kolegę cipę? Masz problem z tą sytuacją?

Wiesz kumpel raczej nie ugra tej sytuacji, a to że mu komplementy prawi to nic nie znaczy. Możliwe że znowu chce coś od niego wysępić. Sory za ponurą wizję ale mam bliską kuzynkę hb9 i ona mi czasem opowie (jak się ją za język pociągnie :) jak różnych frajerów się naciąga. I to nie wcale blachara czy coś w ten deseń, normalna dziewczyna. Ale ja już dawno wywnioskowałem że jak kobieta wyczuje słabość to  nie omieszka jej przetestować ;) I to się tyczy wszystkich.

Sprawdź nasze darmowe materiały i szkolenia!