Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Otwieranie rozmowy, które jasno pokazuje nasze intencje. Sposoby, plusy i minusy.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Przez lance
Od pewnego czasu stosuje podejścia direct na day-game.
Mianowicie podchodze do hb i mówie: ,,cześć, zobaczyłem Cie i nie darowałbym sobie tego gdybym Cie nie poznał, jestem Lance (uscisk dłoni i buziak w policzek, zadko zdarza sie zła reakcja na buziaka). Ok laska ma oczy jak 5zł no i co dalej. Nie wiem jak pociągnąć. Z reguły pytam czego tu szuka, co tu robi (w centrum handlowym) ale wtedy za bardzo wpadam w role przeprowadzającego wywiad. Czasem tez pytam czy miała taką sytuacje ze ktos tak do niej podszedł ale w tym nie widzie przyszlości... Jakie propnujecie pierwszych kilka zdań, potrzebuje cos oryginalnego?
Dzisiaj z braku pomysłu zaczełem wypytwać hb o plany na wakacje, odrazu straciła zainteresowanie i zaczeła opowiadać gdzie to ona ze swoim ,,chłopkiem" wyjeżdża xd
Przez Buddy_Love
"Ludzie dzielą się na tych, którzy wkładają głowę w piasek i na tych, którzy chwytają byka za rogi, zgodzisz się?" Potem zapodaj jakieś DHV story, na koniec spytaj "wydarzyło Ci się kiedyś coś takiego, że podszedł do Ciebie na ulicy nieznany mężczyzna i zaprosił Cię na kawę?"

Na 95 % odpowie nie. I jeśli nie to zapraszasz do najbliższej knajpki. Uważam, że w takiej sytuacji można ją wziąć na kawę i nie będzie to DLV.

Moją kobietę poznałem właśnie w ten sposób, tylko, że po wymianie kilku zdań zrobiłem NK, bo było już późno w wieczorem.
Awatar użytkownika
Przez Mikael
Kiedy już użyjesz direct'u, nie zadawaj jej pytań co tu robi, dokąd zmierza itd. Postaraj się ładnie gestykulować dłońmi, jakbyś był jakimś mistykiem. Kiedy mówisz o sobie połóż sobie dłoń na piersi, zaraz po direct'cie chwyć delikatnie jej włosy i powąchaj je, zapytaj o szampon. Powiedz, że mógłbyś często chłonąć ten zapach i że się od niego uzależniłeś, baw się kreatywną wolnością słowa. Wasza rozmowa niech będzie abstrakcyjna, powiedz jej: tak wiem...nie często jesteś tak zaczepiana/podrywana. Jeżeli spyta czy często to robisz, odpowiedz szybko i stanowczo: Nie, tylko zaczepiam te kobiety które są dla mnie szczególnie atrakcyjne. Pamiętaj o szczerości, bądź wylewny, ale kiedy słuchasz patrz jej w oczy z miną zaciekawienia, bądź dobrym słuchaczem. Kiedy uda Ci się ją rozbawić, aż będzie się głośno śmiać, nie patrz się wtedy na nią, rozejrzyj się dookoła, pokręć głową w geście bezradności, na 2 sekundy obejmij jej plecy. Poklep ją, tylko delikatnie i zapytaj czy już jej przeszło...Pamiętaj, bo tego tyczy się Twoje pytanie, rozmowa niech będzie abstrakcyjna o niej i o Tobie w sensie fizycznym i duchowym, ewentualnie o otoczeniu i tym właśnie zdarzeniu. Nie wkraczaj w przeszłość ani przyszłość. Direct musi być powiązany z teraźniejszością. 3-5 minut, tyle potrzebujesz, potem tylko domknięcie z numerem.

h.
Przez IDOL
Moja propozycja:

Celowo otwieram dziewczynę w pobliżu miejsca, gdzie można usiąść [cafe, bar, ogródki]

Standardowy directowy otwieracz i laska w szoku.

IDOL: Przyjechałem tutaj z Lublina kilkoma znajomymi. Chcielibyśmy gdzieś wieczorem wyjść. Wiesz, gdzie są tu jakieś ciekawe kluby?
HB: Blablabla.
IDOL: A jaka tam jest muzyka, jak tam dojechać?
HB: Blablabla.

ver.1
IDOL: Heh... Dzięki. Chyba nie jesteś stąd (np. Warszawa)?
HB: Jestem.
IDOL: Ooo. To jestem mile zaskoczony.
HB: Dlaczego?
IDOL: Bo z reguły dziewczyny z Warszawy są nieuprzejme i mają noski w chmurkach. Naprawdę to doceniam. Żółwik/Piąteczka [przybijamy].

ver.2
IDOL: Heh... Dzięki. Chyba nie jesteś stąd (np. Warszawa)?
HB: Nie! Skąd wiedziałeś?
IDOL: Bo z reguły dziewczyny z Warszawy są nieuprzejme i mają noski w chmurkach. Ty jesteś inna. Podoba mi się to. Żółwik/Piąteczka [przybijamy].
No więc skąd jesteś?
HB: Z [dowolne miasto].
IDOL: WOW! To niesamowite! Ja też! Piątka! [przybijamy]... Chociaż nie... Ja jestem jednak z Lublina [śmiech]

IDOL: A jak masz na imię?
HB: Marysia [czy cokolwiek innego]
IDOL: Ej! Zupełnie jak moja babcia! [śmiech] <--- Creditz to Bulka&Vekan (co podpatrzę ciekawego, to od razu stosuję :P)
HB: No wiesz co? [również śmiech + ewentualne kino ze strony HB typu popchnięcie lub szturchnięcie mnie]

Podchodzi Wing i się ze mną serdecznie wita.

IDOL: (do Winga) Poznaj proszę Marysię. To moja była dziewczyna z przedszkola [obejmuję ją za ramię jak swoją dziewczynę]. Bardzo ją kochałem, ale musiałem z nią zerwać, bo chodziło jej tylko o seks. Teraz spotkaliśmy się po latach i ona usilnie stara się mnie zaciągnąć na kawę. Jeszcze się wzbraniam... [HB chichocze]
WING: O! Mi też chce się pić. Siądźmy sobie tutaj [pobliski bar, cafe itp.]

Siadamy i rozmawiamy na różne tematy.
Po chwili Wing przypadkiem "musi coś jeszcze załatwić" i się ulatnia.
Wracam do tematu klubów. Stwierdzam, że ona jest naprawdę w porządku i że fajnie by było się kiedyś wybrać na imprezę. Wymieniamy się numerami.

To tylko przykład od openera do NC. U mnie działa, ale nie traktuj tego jako jedynego wzorca.

Pozdrawiam ^^
Awatar użytkownika
Przez Merlin
Jeśli powiedziałeś dziewczynie, że Ci się podoba i chcesz ją poznać, to ją kurna poznaj! :P

Porozmawiaj o niej, o podstawowych pierdułach, zapytaj, czym się zajmuje, co robi, ale nawiąż do tego. Powiedz coś podobnego o sobie. Ona mówi, że studiuje, to powiedz, że Ty też, powiedz ze dwa słowa o tym. Powiedziałeś jej, że chcesz ją poznać, to ją poznaj! Jeśli jedziesz dalej w jakąś ściemę, to zaczyna wyglądać jak by w trakcie rozmowy zmiękła Ci faja... :P

Pozdrawiam,
merlin
Awatar użytkownika
Przez flash g
Po direct'cie możesz pociągnąć coś takiego:
-Tak się zastanawiałem, gdybyś miała podać 3 swoje cechy które Cię najlepiej opisują, jakie by to były?
Jeśli nie potrafi podać mówisz, że piękno jest pospolite i trzeba znać swoją wartość bo liczy się silna osobowość (albo coś w tym stylu)
A jeśli wymieni to ciągniesz temat :)

https://forum-uwodzenie.pl/post1516.html?hilit=sło[…]

Dziewica i seks

Ile macie lat? Obstawiam, że jesteście młodzi i po[…]

Cześć, w internecie poznalem 6mieś temu pewną dzie[…]

Ja bym chciała zaprosić jakiegoś nie znajomego fac[…]