Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Otwieranie rozmowy, które jasno pokazuje nasze intencje. Sposoby, plusy i minusy.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Przez star
W sumie można stworzyć z tego taką całość:

Podchodzimy pod kątem, podobnie jak w indirekcie, nie konfrontacyjnie. Bez mega banana na twarzy, sympatyczny wyraz, ale wyluzowany, bez podlizywania się.

Hej, wybaczcie, że wam przeszkadzam w rozmowie, ale... Siedziałem sobie tam i przyglądałem się wam przez chwilę i doszedłem do wniosku, że... Dla każdego jest oczywiste, że jesteście absolutnie piękne, ale... Zacząłem się zastanawiać, czy... Oprócz piękna zewnętrznego macie jeszcze ten specyficzny rodzaj piękna wewnętrznego. Na imię mam...

A teraz rozkładamy na składniki pierwsze:

Hej, wybaczcie, że wam przeszkadzam w rozmowie,

Pozwól(cie), że zadam wam pytanie…

Pozwolisz (cie), że zadam wam pytanie…

Pozwolę sobię zadać pytanie…

ale... Siedziałem sobie tam i przyglądałem się wam przez chwilę i doszedłem do wniosku, że... Dla każdego jest oczywiste, że jesteście absolutnie piękne, ale... Zacząłem się zastanawiać, czy... Oprócz piękna zewnętrznego macie jeszcze ten specyficzny rodzaj piękna wewnętrznego. Na imię mam...

Użyteczny gambit Jeffries'a :)

Nie wiem, czy przedstawienie się to dobry pomysł, chociaż wywołuje odruch. Najlepiej, żeby rozmówczynie nie stały zbyt daleko, chociaż trzeba zachować dystans dpowiedni do swojej PiR ;)

Pozatym dużo: ale... pyzatym…, czy… Jeżeli odpowiednio będziemy przeciągać ich zainteresowanie bez męczenia ich, to naprawdę może się udać ;)

Nie jestem pewien z drugiej strony, czy zdominowanie rozmowy na początku niejako wygłaszając monolog, w którym jest zawarty pogląd (pośrednio wyrażony- oprócz piękna zewnętrznego interesuje mnie przecież piękno wewnętrzne, udowodnijcie mi , że łączycie te cechy!) oraz prośba wyrażenia zdania na ten temat nie spowoduje krótkiej odpowiedzi:

"Ee... dla nas też jest ważne piękno wewnętrzne..."

Wtedy trzeba je jakoś zachęcić do większej otwartości, co może być trudne :( Szczególnie na początku rozmowy.

Po tym:

Nie strzelać negów, za bardzo, ponieważ już okazałem zainteresowanie. Ważne jest, żeby w ciągu kilku sekund udowodnić, że jest się normalnym gościem. Można opowiadać historyjki, teksty na attraction i okazanie DHV,

Bezpośrednio można się zapytać:

- jesteście z tąd?

- jak się bawicie? lub…

- mam nadzieję, że się dobrze bawicie… (z sugestią, że tak jest, nie z nadzieją :P )

- długo się znacie?

Można użyć zegarynki: Wiecie co, nie mam wiele czasu, zaraz muszę wracać do znajomych, ale…

Można użyć test na najlepszą przyjaciółkę (wersja Style)

Można użyć sztuczki: znikająca wykałaczka, znikający papieros lub znikająca chusteczka, albo bardziej ambitne ;) W tym momencie zabieramy się za dziewczyny jako set dwuosobowy. Przydałaby się obrotowa lub skrzydłowy, który dodatkowo może pokazać twoje DHV. Dodatkowa osoba (osoby) sprawiają wrażenie, że set się powiększa, z tym, że koncentrować się należy na tych dziewczynach. Przydałoby się powiedzieć coś do osoby „właśnie” przechodzącej obok (najlepiej obrotowa), sprawiając wrażenie, że mamy tyle znajomych, że nawet przypadkowo na siebie wpadamy w klubie, nie jesteśmy samotnikami, mamy social proof itp. ale przede wszystkim, ze nie poświęcamy całej uwagi setowi (pokazanie braku desperacji, szukania akceptacji, aprobaty itp.), poza tym urzeczywistnia to znaczenie zaegarynki. Wybieramy sobie jedną sztukę, namiętnie rozmawiając z tą „mniej ładną”. Można obrócić się bokiem do tej, z którą rozmawiamy po jej stronie, tak aby druga przyjaciółka poczuła się „porzucona”. Uwaga, aby nie dopuścić się sprawiania wrażenia, że płotek jest targetem (ta zasada zawsze obowiązuje). W najgorszym przypadku jeżeli sprawimy wrażenie, że zależy nam na płotku, to dostaniemy IOD od płotka i przyjacielską aprobatę poczynań od targetu! Matko Boska! Chyba nie ma gorszej pomyłki i nieporozumienia w uwodzeniu, ale spokojnie, przecież nie zależy nam na płotku ;). Można wtedy nawet puścić targetowi nega. Wskazane jest także, aby pojawił się jakiś ich znajomy facet, ale dobrze, żeby nie zabrał dziewczyn. Skrzydłowy może rozmawiać z targetem o różnych sprawach. Nagle należy spowodować „zamianę ról” + wyizolowanie sztuki. Uwaga. Nie może to trwać zbyt długo!
Jeżeli przyjdzie facet i będzie próbował zabrać dziewczyny ( nie zabierze jednej dziewczyny, co oczywiście ułatwiłoby nam sprawę :) ), jeżeli nie przedstawimy odpowiedniej DHV + intryga zazdrości, to będą one gotowe odejść bez słowa, lub kiedy ty mówisz ewentualnie może jedna powiedzieć „musimy iść” z wścibskim uśmieszkiem ;>. Jeżeli przedstawimy odpowiednie DHV i spowodujemy lekkie poczucie zazdrości, co można osiągnąć tylko we wcześniejszym etapie przez nakłonienie obrotowej lub pionka, żeby usiadła nam na chwilę na kolanach, to będą w stanie nawet odgonić faceta ;), jeśli rzeczywiście muszą iść, to wtedy na pewno ze smutkiem w oczach wyjaśnią to jasno, a wtedy nie pozostawiają tobie wyboru, trzeba wziąć numer :D

Po wyizolowaniu mówimy:

Mam nadzieję, że nie poróżniłem Ciebie z twoją przyjaciółką ;) Przyjaciele są ważni, należy cenić ich wsparcie. ( bardziej otwarty, szczery, niemalże litujący się). Tutaj patrzymy głęboko w oczy. Można spróbować kinetyzacji.

Przechodzimy od cech przyjacielskich do cech charakteru, no i w tym momencie możemy użyć PPZ (sześcian :p, zgadywanie liczby, zgadywanie myśli lub nawet cold reading, itp.), ciekawe rozmowy, historie, anegdoty. Gdy wyczujesz atmosferę nadmiernej zadumy, najlepiej opowiedzieć żart. Można strzelić fajny pat tern lub próbować zjechać na pobocze. Pamiętaj o huśtawce, zachowaj dystans, zadbaj o inwestycję.

Następnie pocałunek jak w MM:

- twoje 90%, jej przynajmniej 10% (robimy od razu test uległości)

- nie dłuższy niż 30 sekund

- bez języczka

A dalej należy poczynać jak powie nam serce, lub…

Żegnając się, można skorzystać z rekwizytu blokującego lub skorzystać z pomysłu Merlina, który też niejako jest rekwizytem blokującym, a raczej utrwalającym dopóki się go nie zmyje ;) ( napisanie długopisem na rączce PROPERTY OF twoje imię ;) ).

W tym postępowaniu chodzi o to, żeby niejako przejść ze dopuszczalnego w polskich warunkach directowego openera do zbudowania setu i postępowania według typowo konwencjonalnych metod. Co o tym sądzicie? Mogłoby się udać? Niejako bawimy się swoim zainteresowaniem na początku je okazując, a potem postępowaniem i negami trochę nieco mniej. Spowoduje to lekką huśtawkę (oby dziewczyny z niej nie wypadły! ) należy odpowiedni skalibrować swoje metody i poczynania.

Tak to mniej więcej widzę. Nie jest to nic nowego, czy odkrywczego, to, co napisałem, ale lubię sobie wszystko poukładać. Jeszcze nie dopracowałem wszystkiego tak dobrze, poza tym fajnie mówić o teorii ;) Można tak mówić bez końca.

Mówcie, co o tym sądzicie :)
Awatar użytkownika
Przez arekkkkk
Zebrałeś w całośc to co napisali wcześniej forumowicze + dodałeś swoje jakieś przemyślenia.
Nie wiem jak bardzo doświadczony jesteś, ale wydaję mi się, że naczytałeś się za dużo ebooków albo jesteś zaraz po lekturze Mystery Method..
Stworzyłeś piękną opowieść, FR z klubu, który może paść zaraz po openerze. Jakieś sztuczki, rutyna Styla wałkowana w każdym klubie na świecie zaraz po pojawieniu się GRY...( w Polsce też;)
Pamiętaj, że fajnie się wszystko wyobraża, piszę...nie halucynuj tyle:P bo inaczej później wychodzi w terenie.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Przez flik
dobra, może ja patterny mam obeznane, się ich uczyłem i testowałem lub raczej miałem je we krwi z racji poetyckich uzdolnień.. ale założe się że dając wam opener lub pattern który w prawie każdej dziewczynie wywoła emocje, nie poradzicie sobie z nim i go spalicie !

szczególnie w openerze gdzie nie znacie mentalności pacjentki, a co zrobisz gdy twój pattern się skończy ?? zaczniesz następny ;> spaliłes, pocałujesz ją ;> owszem jeśli ona uległa, zboczysz z toku ? ona nie zapamięta tego co się stało. i jesteś w dupie
Przez gino
[QUOTE=flik;17007]dobra, może ja patterny mam obeznane, się ich uczyłem i testowałem lub raczej miałem je we krwi z racji poetyckich uzdolnień.. ale założe się że dając wam opener lub pattern który w prawie każdej dziewczynie wywoła emocje, nie poradzicie sobie z nim i go spalicie !

szczególnie w openerze gdzie nie znacie mentalności pacjentki, a co zrobisz gdy twój pattern się skończy ?? zaczniesz następny ;> spaliłes, pocałujesz ją ;> owszem jeśli ona uległa, zboczysz z toku ? ona nie zapamięta tego co się stało. i jesteś w dupie[/QUOTE]

spróbuj ;] ,
Awatar użytkownika
Przez flik
czego ??;] mam ci wymyślić pattern;>
Przez gino
Jak to przeczytałem od razu włączyła mi się opcja "wyzwanie" i chęć udowodnienia ci że się mylisz.
Wynik dużej ilości pozytywnej energii ;)
Krótka piłka, dajesz pattern, 3 próby i powrót z tarczą albo na tarczy.
Awatar użytkownika
Przez flik
dobra, nie będe ci pisał całego, opisze ci tylko szkielet, bo i tak będziesz musiał go przerabiać:

wyobraź sobie że jesteś w kinie, tylko ty i ja pojawia się obraz na którym jest powolne odliczanie, od 10ciu do 0ra [ ddoajesz że każda cyfra sprawia że czujesz się spokojniejsza etc, normalny wstęp do hipnozy]
na ekranie jest kwiatek, niech przypisza do każdego płatku cechy które ceni sobie w facecie najbardziej,
opisz, kwiatek chwytasz ty, kojażysz siebie z tym kwiatkiem,
potem niech wyobrazi sobie dom, ustaw się w nim, opisz uczucia miłości, szczęścia, i dalej miej ten kwiatek przy sobie
potem niech wyobrazi sobie serce, niech położy tam kwiatek, połozy go z tobą, bo ciągle się będziesz z nim kojarzył.
Opisz jak się czuje osoba zakochana i zaznacz że osobę którą kochasz, zawsze ma się sercu.
na początku niech ci da lewą rękę, powiedz że musisz ją trzymać, i dopiero zacznij pattern. będziesz czuł jak ona czuje, temperatura na ręce bedzie się zmieniać, im głębiej ona to wszystko bedzie czuła
Przez b1aly
wybaczcie ale wszystko to zastapi..."sory ale tak sie na was patrze i wiem ze jestescie ladne ale czy tez fajne i do pogadania hmmm z checia bym sie przekonal"

dla mie nls to gowno!zastosujcie to w klubie gdzie napierdala muza albo w centrum handlowym gdzie tez glosno i wszystko rozprasza,jaki moral->huj wielki jak szelki:)
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2009, 20:08 przez b1aly, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przez DieM
Po pierwsze: Nie przeklinaj!
Po drugie: To prawda, że nie da się stosować NLS gdy dziewczyna Cię nie słyszy, ale po to masz inne metody by wyizolować ją i pójść porozmawiać w cichsze miejsce. Uwodzenie nie składa się tylko z jednego elementu. Masz mnóstwo technik i możliwości które stosujesz w zależności od miejsca, czasu i celu jaki chcesz osiągnąć, to tyle.
Przez Gabriel
Mnie osobiście ten directowy opener bardzo przypadł do gustu. Przyjemność ze stopniowo otwierającej się ze zdziwienia i zachwytu szczęki kobiety jest fenomenalna. Dokładając odpowiedni ton głosu, uzyskałem super efekt.

Nie wiem komu mam błogosławić za ten opener, ale jest po prostu zajebisty.
Awatar użytkownika
Przez flik
jestem ciekaw jak poszły testy gino, mówił że spróbuje ten materiał co mu dałem. Zobaczymy ;]
Przez gino
Też jestem ciekaw ;] Teraz mam sesje, przy 12 warunkach jest z czego wybierać :P
a do tego poziom energetyczny ujemny, sam sobie pluje w brode że to excuzy ale nie chce mi sie teraz.
Awatar użytkownika
Przez Mateusz Wert
Powiem Wam drodzy Przyjaciele po fachu :) że czasem dla zabawy u*****miam sety właśnie tym openerem i jeszcze nie spotkałem się z negatywną reakcją. Dla tego śmiało możecie z niego korzystać :)
Przez Paso
hmm... jestem mocno początkujący i dzisiaj po raz pierwszy podszedlem (dzieki merlinowi) z tym directem do setu (do 2 setow). pierwszy? 3 dziewczyny->3xbanan na twarzy IOI (wlosy) i przyjemna rozmowa. niestety juz wybywaly z kawiarni (mozna bylo cos zdzialac ale poczatkujacy ze mnie czlek jest). drugi set. 2dziewczyny->2x banan. zdziwienie ale raczej pozytywne. gorzej tylko ze wygladaly na 22 a mialy 15.

openera uzywac bede. :)
Awatar użytkownika
Przez Mateusz Wert
Parę lat temu korzystałem dość często z tego openera, a przypomniało mi się, iż z Elwisem1 podeszliśmy do dziewczyn używając owego nlsowego directa i nagraliśmy kawałek podejścia. Reakcja dziewczyn, jak zwykle gdy używa się tego otwarcia była bdb. Zresztą co ja będę tu pisał, przekonajcie się sami :)

http://www.youtube.com/watch?v=LJjmJ6_hqiY

Tzn opener na filmie trochę celowo okroiliśmy tak by się zbyt nie rozpowszechnił, ale to jest on.

https://forum-uwodzenie.pl/post1516.html?hilit=sło[…]

Dziewica i seks

Ile macie lat? Obstawiam, że jesteście młodzi i po[…]

Cześć, w internecie poznalem 6mieś temu pewną dzie[…]

Ja bym chciała zaprosić jakiegoś nie znajomego fac[…]