Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Otwieranie rozmowy, które jasno pokazuje nasze intencje. Sposoby, plusy i minusy.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Przez flik
Haha, eyyy to było bossskie :D chciałbym zobaczyć jej minę :D
Przez worren
Hej wszystkim,
jestem tu od pół roku, ale na dobrą sprawę się nie przedstawiłem.
Jestem Mati, w społeczności- worren.
Pół roku zmieniałem swoje przekonania, zachowania, "ualphiałem się".

Ostatnio, czekając na autobus zauważyłem fajną dziewczynę zmierzającą w kierunku przystanku. Miała zayebisty sposób chodzenia. Podszedłem do niej i zrobiłem swojego pierwszego directa w życiu. Ten jej sposób chodzenia przypomniał mi akcję Werta, więc postanowiłem spróbować w podobny sposób.

worren: "Cześć, muszę Ci powiedzieć, że Twój sposób chodzenia zrobił na mnie wielkie wrażenie. Chce Cię poznać. Jestem Mati". Odpowiedziała i cmok w policzek ;D

Była bardzo zaskoczona, zarumieniła się, zrobiłem głęboki EC. Jej uśmiech bezcenny.
Pogadaliśmy trochę, a gdy miałem wziąć numer, przyjechał autobus, uśmiechnęła się do mnie i pojechała.
Teraz myślę, że trochę w tej rozmowie było za dużo waty nudowej i mogła się znudzić. I do tego napadała mnie znajoma pustka w głowie ;)
A z tym numerem mogłem, to mogłem wcześniej.
Ale mimo wszystko, byłem tak z siebie dumny, że przełamałem excusy, jakbym wygrał w totka.

pozdrawiam
worren
Przez nev
[quote="worren187;28426"]byłem tak z siebie dumny, że przełamałem excusy, jakbym wygrał w totka.[/quote]
Obrazek
Przez mariusz22156
Kiedyś na ulicy gdzieś na miescie,w pubuie,mcdonlads gdziekolwiek bylem nawet na przystanku kiedys oczywiscie podchodziłem i mówiłem:sory która godzina albo słicznie wygladasz,był juz autobus np 77 jaki byl w poblizu i zaczeła sie rozmowa o wszytskim
Awatar użytkownika
Przez tmk
Sympatyczna z ciebie dziewczyna, chciałbym cię poznać - na siłowni uczelnianej do sympatycznej dziewuchy jak wychodzilismy po zajęciach :P
Drugi był wczoraj do panny na uczelni, cięzko szło ale poszło. Był podobny do tego wyżej :)

https://forum-uwodzenie.pl/post1516.html?hilit=sło[…]

Dziewica i seks

Ile macie lat? Obstawiam, że jesteście młodzi i po[…]

Cześć, w internecie poznalem 6mieś temu pewną dzie[…]

Ja bym chciała zaprosić jakiegoś nie znajomego fac[…]