Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Otwieranie rozmowy, które jasno pokazuje nasze intencje. Sposoby, plusy i minusy.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Przez marvellous
Osobiście wole po prostu mówić co czuję i jechać na freestyle'u, ale wrzucę tu parę directowych rutyn. Jak ktoś ma coś fajnego, niech się dorzuca:

- Zastanawiałem się kiedyś jak narysować emocje, uczucie. Na początku myślałem że coś tak nieuchwtynego i pięknego powinno wyglądać jakoś niezwykle, ale doszedłem do wniosku że uczucie można przedstawić po prostu jako linię... linię która tak bardzo różni się od całego świata kartki na której jest narysowana. Jest prosta, doskonała i nieskończona..a jej piękno można odbierać wszystkimi zmysłami. Na przykład gdy gładzę palcem skurę na twojej dłoni poruszając się po linii,keidy robię to w ten subtelny i delikaty sposób mogę wywołać uzucie dotyku, które gdy się na nim skupisz potrafi dostarczać niezwykłych wrażeń. Mogę też dotknąć ustami skury na twoim karku.

- Patrzysz na mnie i dostrzegasz w moich oczach to coś wyjątkowego co mówi Ci że nie jestem przeciętnym facetem. I gdzieś tam w głębi Twojego umysłu i emocjonalności wbrew Twojej woli pojawia się obraz w którym trzymamy się za ręce i jesteśmy razem szczęśliwi. Ja też to czuję i wiem co to jest. Ten obraz to ziarno, które spada na grunt naszych uczuć. Być może nigdy nie wykiełkuje, ale gdyby dostało szansę mogłoby wyrosnąć z niego coś w spaniałego.

- Uczucia zawsze kojarzyły mi się z wiatrem- gdy czuję silny przypływ jakiegoś uczucia w mojej głowie pojawia się wizja żaglówki w której żagiel uderza wiatr i napina go. Właśnie coś takiego czuje gdy patrzę na kobietę, w której wyczuwam coś cudownego i nieuchwytnego, czego nie da się opisać słowami- można jedynie poczuć.

Zajebistym ćwiczeniem do rozwijania "romantycznego frestyla'a" czy może inaczej- poetyckiego uzewnętrzniania się jest pisanie wierszy. Polecam!
Przez Gendzer
Piszesz, ze trzeba pisac wiersze zeby rozwinac "poetycki freestyle" (ktory osobiscie zaczyna mnie sie podobac), ale niestety wydaje mi sie, ze do tego trzeba miec artystyczna dusze ;) czy można rozwinac sie w tym kierunku czytajac wiersze, poematy itp?
Przez Spontan
Spójność zachowań tutaj jest bardzo ważna, jak ja nawijam w ten sposób często wywołuje u lasek dziwne spojrzenia. Do Marvellousa taka romantyczna gadka pasuje i świetnie mu to wychodzi.

Co do freestylu, gietkiego języka polecam ćwiczenia na spontaniczność.
Wymyślamy jakieś słowo, lub otwieramy książke na jakiejś stronie, czy poprostu bierzemy do ręki jakiś przedmiot i układamy do niego historyjke. Na początku będzie to trudne więc wymyslamy coś głupiego, może nie mieć zadnego sensu, trzeba poprostu nie przerwanie gadać przez ok 1 minute.
Z czasem, doświadczeniem dokładamy do tej historyjki ciekawy wątek, na końcu dodajemy do niej emocje, dobry ton głosy. Bardzo dobrym miejscem na takie ćwiczenie jest własny samochód, gdy na przykład jesteśmy gdzieś w trasie.

Ja mam jakieś 4-5 wymyslone rutyny, plus te wyjęte z mojego życia, doświadczenia. Napierniczanie tylko rutynami uważam za coś głupiego. Głównie poruszam te tematy w rozmowie, które najlepiej obrazują moją osobę, wtedy już nie używam rutyn. Te tematy to np

Relacje damsko - męskie
Carpe Diem
Charaktety ludzkie których nie znosze
Podróże
Wpływ społeczeństwa
Dzieciństwo
Miłość
Seks
Pieniądze
Przyjaźń
Wydarzenia które zmieniły nasze życie

Moje rutynu są wykładane na początku znajomości, głównym celem jest, określenie wymagań w stosunku do kobiety, krótko mówiąc jakie kobiety lubie, co się wtedy dzieje? Z nieśmiałej kobiety robi się pewna siebie. Z "portfelówki" zamienia się w kobiete która nie chce, zebym płacił za cokolwiek. Z niedostępnej wychodzi diabeł. Z "siedzącej na dupie i czekającej" robi się taka która cały czas pisze, że gdzieś mnie zabiera.

OK zarzuce jedną rutyne którą powtarzam głównie tym które nie dają się dotknąć. Coś w stylu:

".... denerwują mnie tacy kolesie, którzy opowiadają jacy to o ni nie są zajebiści i z iloma się przespali, nie rozumiem takiego zachowania, co oni chcą przez to osiągnąć? Nie uważasz, że takie zachowanie świadczy o posiadaniu masy kompleksów? Jeżeli ktoś chwali się takimi rzeczami jeszcze w taki sposób nie szanuje swojej kobiety i jednocześnie nie szanuje samego siebie. Pamiętam jak w podstawówce chodził do nas do szkoły jeden chłopak, miał mase pieniędzy, jego rodzice co raz mu kupowali czego tylko chciał i najlepsze było w nim to, że nikt o tym nie wiedział do póki nie zaprzyjaźnił się z nim, nie poszedł do niego do domu i nie odkrył ile on ma tych czaderskich rzeczy. Nie chwalił się tym dla niego to było normalne, że to ma. Tak samo uważam, że jest z takimi kolesiami. Raz na pięć lat potrzymał dziewczyne za rękę a później pieprzy głupoty co to on z nią nie wyprawiał. Relacjie damsko męskie opieram na wzajemnym szacunku, szczerości i zaufaniu, jeżeli nie podoba mi się coś w danej kobiecie, czy z czasem trace do niej szacunek, to kończe tą znajomość, mam swoje życie i ide w swoją stronę. (tu leci jakiś komplement, przekierowanie tematu na to co mi się w niej podoba, czy co kolwiek co pokazuje jej moje zainteresowanie, )"

Mi ta rutyna działa za każdym razem, przeróbcie na swój styl, i wypróbujcie.
Przez marvellous
[quote="Niuchy"]Spójność zachowań tutaj jest bardzo ważna,[/quote]

Dokładnie. Trzeba czuć to co się mówi- laski wyczuwają fałszywą mikro komunikację, a jest to coś co wychodzi poza obręb możliwości kontroli BL. Ćwiczenie które dał Nuchy też jest zajebiste, polecam!

Jeśli chodzi o romantyczną nawijkę po prostu trzeba się starać ubierać swoje myśli w słowa- to jest właśnie zresztą sedno directu. Poetyckie zacięcie rozwija się samo przy rozwoju emocjonalności- przede wszystkim poezja, po części także muzyka. Poza tym poznawanie kobiet jako osobowości. Dlatego uważam że tak ważne jest penetrowanie nie tylko pochwy ale i duszy kobiety :grin: I w tym i w tym praktyka najlepiej rozwija:D
Przez Dirk
Jeszcze jedno ćwiczenie ode mnie:

Polecam abys co wieczor pomyslal o tym co robiles przez dzien

Potem w nocy napisz swoje historie na podstawie tego co robiles za dnia. Nigdy nie bedziesz układał tej samej historii dwa razy, i bedziesz naprawde dobry w opowiadaniu historyjek.

Pamietaj, chodzi o odpowiednia postawe. cwicz mowienie najbardziej przyziemnych zwyklych spraw w interesujacy sposob.
Przez PlayBot
Witamy serdecznie Dirku ! 1 pytanie jestes kobieta czy mezczyzna ?

Co do forum to wypowiedz sie za jakis czas :)
Przez Dirk
Dirk to mężczyzna.

(Wiem PlayBot że zmylił Cię emblemat ale mam go od dawna na innym forum i to jest mój znak rozpoznawczy więc siłą rzeczy tutaj też go umieściłem).

https://forum-uwodzenie.pl/post1516.html?hilit=sło[…]

Dziewica i seks

Ile macie lat? Obstawiam, że jesteście młodzi i po[…]

Cześć, w internecie poznalem 6mieś temu pewną dzie[…]

Ja bym chciała zaprosić jakiegoś nie znajomego fac[…]