Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Otwieranie rozmowy, które jasno pokazuje nasze intencje. Sposoby, plusy i minusy.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Przez razor
Na początku chciałbym zaznaczyć, że otwarcie wg. mnie w tym przypadku składa się z 4 części. Widziałem je w wykonaniu autora, sam je stosowałem i muszę przyznać, że jest genialne.

1. Wejście do klubu, naturalnie z uśmiechem na ustach.
2. Zwrócenie na siebie uwagi. Czy to poprzez jakiś social proof, czy to gadkę na wejście z jakimś setem, czy śmieszny taniec na parkiecie.
3. Następnie wyłapanie kontaktu wzrokowego i tzw. forcing IOI, czyli machnięcie, kiwnięcie ręką, uniesienie drinka, cały czas kontakt wzrokowy oraz uśmiech na twarzy. Wtedy są 3 opcje:
a) HB uśmiechnie się i odpowie na twoją zaczepkę
b) jest nieśmiała, więc się uśmiechnie i spuści wzrok itp.
c) spojrzy na ciebie wzrokiem "who the fcuk is this guy"

W tym momencie wiesz, jaką konkretną strategie obrać.

4. Opener właściwy w języku angielskim brzmi "how have you been"
w języku polskim to może być np. jak żyjesz...?

Opener nie jest do końca directowy, ale też nie jest to indirect. Idąc do hb po wyłapaniu IOI cały czas utrzymujesz kontakt wzrokowy. Dzięki temu pytaniu, które wypowiadasz klarownie z uśmiechem na ustach nawet w secie pomyślą, że jesteście z hb znajomymi, dzięki czemu blokerzy nie będą Cię atakować.
Najfajniejsze wg. mnie w tym pytaniu jest to, że hb również podświadomie zakomunikuje sobie, że się znacie, bo takie pytania zadaje się znajomym, przyjaciołom. Tym samym budujemy tzw. instant rapport.

Pozdrawiam,
Razor
Przez nonie
Łap plusika, to akurat jest bardzo oczywiste o czym napisałeś, ale dla nowych to jak darmowy wjazd na imprezę ;)

Dzięki!

Pozdrawiam,
nonie
Przez razor
Przydatne, bo sam nie jestem fanem pytan o opinie itd., a w tym wszystkim piekne jest to, że nie trzeba bajerowac całego setu, mozna w latwy sposob wyciagnac target :)
Przez chamczycho
oczywiste i przydatne! :]
na dyskotece/w pubie/ pytania do Celu zadawane w formie indirectowym to raczej jest żenujące.. już lepsze : a co Ty tu sama siedzisz , skoro tam Wszyscy się bawią , pierdłaś czy coś?!?
najlepszą metodą jaką ja najczęściej używam to : widzę że marnujesz się tutaj .. razem zawstydzimy Wszystkich którzy tam potupują na parkiecie.. chodź , pokaż co potrafisz! :)
rozgrywanie seta - najlepiej z skrzydłowym bądź trza mieć wyrobione mocne cooky and funny by przyciągnąc go siebie tą grupkę.. sposoby na dyskotekach jest sporo .. a najlepszym tekstem/uwodzeniem/kulczem do sexu/pocałunku jest Twoja oryginalność i spontaniczność
TAK JAKOŚ DODAŁEM COŚ OD SIEBIE .

https://forum-uwodzenie.pl/post1516.html?hilit=sło[…]

Dziewica i seks

Ile macie lat? Obstawiam, że jesteście młodzi i po[…]

Cześć, w internecie poznalem 6mieś temu pewną dzie[…]

Ja bym chciała zaprosić jakiegoś nie znajomego fac[…]