Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Otwieranie rozmowy, które jasno pokazuje nasze intencje. Sposoby, plusy i minusy.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Przez Anonim
Witam, napiszę tutaj mojego pierwszego naturalnego direct'a.

To było z 6 lat temu, miałem wtedy 17 lat i nic nie wiedziałem o uwodzeniu, nie miałem dziewczyny wcześniej, ale dymałem już jedną pijaną sukę na obozie rok wcześniej, takie UG, ale to nic.

Nie miałem z byt wielu kolegów wtedy, więc nie byłem przesiąknięty programem społecznym jeszcze.

Jeden z kumpli w szkole powiedział mi że podobam się jednej lasce, to była informacja od jego siostry, która dobrze znała tą dziewczynę. Miała na imię E i była rok ode mnie młodsza.

Postanowiłem coś z tym zrobić, więc wymyśliłem że pójdę do niej i normalnie pogadam. To była dziewczyna za którą latali kolesie, znało ją dużo ludzi. Przed jej domem zatrzymywali się samochodem i ruszali z piskiem, zaczepiali na ulicy z samochodu, sam kiedyś widziałem. Miała po prostu powodzenie.

A ja zadzwoniłem do kolegi i wziąłem jej adres domowy. No i idę do niej. Typowy Sharkowy direct, idę i po drodzę myślę co by jej tu powiedzieć, hmmm, a coś wymyślę. Tak jak Shark radzi w swojej metodzie, kiedy podchodzisz i brakuję Ci odwagi, zatrzymaj się, odetchnij chwilę i idź. Tak zrobiłem:D Zatrzymałem się po drodze, zaczekałem i idę.

Podchodzę do drzwi i dzwonie dzwonkiem, otwiera mi jakąś HB8.

Ja: Dzień dobry czy zastałem E??
E: Tak to ja. (W szoku, nie wierzyła, byłem pierwszy facetem który to zrobił)
Ja: Cześć jestem Bartek.
E: Cześć Jestem E. (Dalej w szoku nie wie co ma powiedzieć)
Ja: Miło Cię poznać, myślę że się musimy umówić.
E: No tak, tylko nie dzwoń za często bo moja mama przegania chłopaków ciągle.
Ja: No dobrze nie będę.

Umówiliśmy się i później spotkali. Przyniosła mi swój album ze zdjęciami.

Wszytko było dobrze, tylko że ja nie wiedziałem co mam robić dalej do chuja!! No i spierdoliłem, spotykaliśmy się przez 3 miesiące i mnie olała.

Pamiętam że też się chciała ze mną bzykać, prosiła żebym pomasował jej piersi i wkładała moją rękę w swoje spodnie.

Qrde wtedy nie wiedziałem co mam robić, fuck, zależało mi na niej za bardzo i nie dałem jej sexu. No niestety, nie wyszło. Przegapiłem swoje okno eskalacji.

No ale wracając do tematu. Nie miałem wtedy pojęcia o niczym, nie było Sharka ani forum, to był rok 2001. Nie mniej jednak zrobiłem typowy direct, poszedłem i dostałem co chciałem. Przy okazji zaimponowałem dziewczynie. Nie musiałem robić żadnych sztuczek, żadnych neg'ów, żadnych rutyn. Po prostu zero programu społecznego, szczerość pokazanie tego czego chce.

Co się działo później?? Wpadłem w towarzystwo kolegów, picie i palenie stuff'a, program społeczny. Starałem się podrywać dziewczyny indirect'em, miałem wymówki i frustrację, indirect pomagał mi podnosić swoją wartość. Pokazywałem że mi nie zależy, że jestem C&F, zabawny i żartobliwy. Brakowało mi wiary w siebie i drogi, którą mógłbym iść.

Tak na prawdę direct pasuje do mnie, a z tym NLP i indirectem raczej nie jestem spójny, to w moim przypadku nie działa.

Piszcie swoje historie.

-maverick
Przez Duke
Maverick, świetna akcja, jestem pod wrażeniem. Brawo za odwagę!

[quote="puamaverick"]No ale wracając do tematu. Nie miałem wtedy pojęcia o niczym, nie było Sharka ani forum, to był rok 2001. Nie mniej jednak zrobiłem typowy direct, poszedłem i dostałem co chciałem. Przy okazji zaimponowałem dziewczynie. Nie musiałem robić żadnych sztuczek, żadnych neg'ów, żadnych rutyn. Po prostu zero programu społecznego, szczerość pokazanie tego czego chce. [/quote]
no tu bym się tak nie rozpędzał - przecież Ci lipa z tego wyszła w końcu ;] A cała reszta na medal.

"kobiety nigdy nie zapomną mężczyzn których miały, a mężczyźni kobiet, których nie mieli"

Przypomniała mi się jedna moja stara znajoma gdy miałem tyle lat, prześliczna SHB - w pewnym momencie w życiu miała faceta, ale na jakiejś imprezie inny koleś zdjął jej simlocka i tak jej się to spodobało, że zaczęła robić z nim powtórki non-stop-kolor i nie wiedziała czy ma być z nim, czy ze swoim facetem :D:D:D:D (wygadała mi się wtedy po pijaku) - świetna akcja, która pokazuje że dziewczyny... bywają zaskakujące ;)

Pozdrawiam,
Duke
Awatar użytkownika
Przez Anonim
[quote="Duke"]no tu bym się tak nie rozpędzał - przecież Ci lipa z tego wyszła w końcu ;] A cała reszta na medal. [/quote]

Biorąc pod uwagę cały LTR, to lipa wyszła w końcu. Miałem na myśli tylko początek naszej znajomości.

-maverick
Przez Uki
Świetna akcja - widać bardzo dobrze tą różnice jak attraction już mamy odpowiednie co wtedy można zdziałać.

Dodam od siebie. Najbardziej pamiętną akcją był dla mnie melanż u kumpla w domu. To było przed pójściem do Liceum. Drugiego dnia mieliśmy rozpoczęcie roku i opijaliśmy urodziny gospodarza. Była jego dziewczyna (wakacyjna miłość z Niemiec) i jej kuzynka, która ni w ząb nie potrafiła mówić po Polsku (tyle że rozumiała mniejwięcej co siędo niej mówi). I w pewnym momencie ja już się tak dobrze bawiłem opowiadałem po paru piwach śmieszne historie i rozbawiałem z resztą towarzystwo - zwłaszcza starszą siostre kolegi :)

W pewnym momencie na balkonie kolega i jego Niemka wraz z kuzynką palili fajke. Ja stałem w srodku i smialem sie do łez bo był jakiś niesamowity żart. Kolega wszedł do srodka (nie podsluchiwalem ale slyszalem jak jego dziewczyna mówi mu żeby nic mi nie mówił i coś tam że cicho ma być) i jakoże był podchmielony mówi do mnie : TY Łukaaaaasz podobasz się /zapomniałem imienia bo jakieś niemieckie/!!
Jego laska go tam karciła za wygadanie wielkiej tajemnicy i poszli usiasc a TARGET stał na balkonie i tak nieśmiało patrzył w dal. Ja wszedłem na balkon (reszta byłą za moimi plecami i widzieli wszystko jak w teatrze) i poprostu spojrzalem jej w oczy, uśmiechnąłem się bardzo weesołym od procentów wzrokiem i poprostu podszedlem i zaczeliśmy się całować. Od tak bez pohamowan.

Później ja i ona (jako Niemko-Polka całkiem przyzwoity standard estetyczny - byłą z głowe wyższa, duże piersi, blondynka - dosyć słowiański typ urody, duze usta i ladne oczy, a zwlaszcza ladne policzki i rysy twarzy na ktore zaczalem ostatnio zwracac uwage) oraz moj qmpel i jego Niemka wyladowalismy w pokoju i bawilismy sie na lozku. Oczywiscie zabawy kontrolowane ale naprawde bezposrednio to wyszlo. Nie zamienilem z nia slowa, ale oczywiscie nie majac duzych kontaktow z kobietami za bardzo sie napalilem i pozniej jej na krok nie odstapilem. Oczywiscie na drugi dzien juz dawala znac ze to tylko jednonocny wystep. Zjebalem.

A dobre było to jak na drugi dzień szedlem z malinkami na szyji ale normalnie jak sliwki. Ona miala to samo pozniej smiala sie ze wybielaly to pastą do zebow. U mnie rodzice : CHyba wampir Cię dorwal.
Babcia szykowała wszystkie pudry przez rozpoczeciem zeby to zakryc - tak czy siak nauczyciel patrzyl sie na mnie z usmiechem i zdziwieniem haha. Jakies pare dni po integracji klasowej najwieksza gwiazda w szkole z klasy powiedziala :
Ja patrze pierwszego dnia a Łukasz taki ułożony chłopiec, garnitur, wloski, koszula odwraca sie a tam takie maaaalinki na szyji haha :) - wszystko w zabawnym i budujacym moj attracion klimacie.

JEszcze jako nius dodam, ze pozniej troche za duzo myslalem o tym jak mnie ta dziewczyna olala i jakims dziwnym trafem pare dni pozniej druga szkolna gwiazda (pamiętam jak szła i pare osób gadało od razu ze musza dorwac jej nr gg i ze jest swietna, a ja stalem i myslalem o tej jednonocnej przyjazni) - tym razem rok starsza zaczela mi dawac IOI i mnie otworzyla. Ale to juz jest w innym watku.

I tak oto podzielilem sie z wami kolejna ciekawa historia z mojego zycia - oby wiecej takich :)

https://forum-uwodzenie.pl/post1516.html?hilit=sło[…]

Dziewica i seks

Ile macie lat? Obstawiam, że jesteście młodzi i po[…]

Cześć, w internecie poznalem 6mieś temu pewną dzie[…]

Ja bym chciała zaprosić jakiegoś nie znajomego fac[…]