Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Tutaj znajdują się raporty z net game, czyli uwodzenie w internecie: portale, czaty, komunikatory.

Moderator: Global Moderator

Witam,

Podrywam dziewczyny od dłuższego czasu z internetu i niby wszystko fajnie lubią mnie i w ogóle tylko ja nie wiem jak doprowadzić do spotkania.

Jak pytam czy chcą się spotkać to piszą może , albo wyrażają taką chęć.
Ja mam 19 lat więc piszę z dziewczynami w wieku od 15 - 16 do 20 lat.
Po jakim czasie próbować się spotkać i gdzie ?

Wiem że pytania mogą się wydawać dziwne , ale nigdy nie miałem dziewczyny i nigdy niebytem na randce.

Ostatnio z jedną pisałem miała ochotę na spotkanie , ale niestety jakiś kolega jej ją się zajął i teraz ma chłopaka.
Ale, że jak z internetu? Bo na ogół podryw w internecie to lipa totalna. Moim zdaniem to jak zaczynasz znajomość ma bardzo ważny wpływ na to jak się będzie ona dalej rozwijała. Internet nie jest raczej dobrym rozwiązaniem do tego typu spraw, tym bardziej jak piszesz, że nigdy nie byłeś na randce ani nie miałeś dziewczyny. Proponowałbym podrywać w realu wtedy automatycznie cała relacja będzie inaczej wyglądała. Bo tak to może być różnie. Mam kumpla, który zdesperowany zaczepia na facebooku co drugą koleżankę koleżanki i pisze z kilkoma co zaowocowało jednym spotkaniem niestety jednym i ostatnim.

Szukasz recepty problem w tym, że jej niema. "Jak pisać, po jakim czasie, gdzie się spotkać." To z założenia jest tak, że albo dziewczyna chce się spotkać albo po prostu nie i tyle. Raczej nie należy od razu wyskoczyć z tekstem "spotkajmy się", popisz trochę (tylko nie za dużo, jak ktoś zawraca głowę drugiej osobie gdy tylko ta się pojawi nie jest atrakcyjne a wręcz odpychające) po kilku dniach napisz w sprawie spotkania. Będzie chciała się spotkać to się spotka, nie to nie. W internecie jest mniejsze pole do popisu. A gdzie? Gdziekolwiek, by się poznać lepiej i pogadać, zwykły spacer ot wystarczy na początek.

Nie preferuję osobiście podrywu przez neta ale w sumie tak poznałem swoją pierwszą dziewczynę więć reasumując to:

- nie pisz za każdym razem gdy dziewczyna się pojawi
- spróbuj ją czymś zaciekawić, zaintrygować, bądź tajemniczy
- spraw by ona chciała byś do niej znowu napisał
- pisz po prostu luźno by ewentualnie przełożyć to potem na real life.

Ale to tylko moje przemyślenia, rób jak uważasz. Jako intrygę ja stosowałem kiedyś taki myk, że była jakaś dziewczyna, którą znałem z widzenia to pisałem do niej anonimowo i tam bla bla, musi zgadnąć kim jestem (chodziliśmy razem do szkoły) i ma na to 20 dni. No i pisałem jej, co dzisiaj robiła w szkole, jak była ubrana itd. Po jakimś czasie sama zaczęła do mnie pisać, prosiła i wręcz błagała mnie bym napisał kim jestem. Wreszcie to zrobiłem i dziewczyna w szoku, wszystko super - no ale pojawia się problem bo byłem wtedy strasznie cienki w kontaktach typu "real" i już wiesz co było dalej. Wszystko spieprzyłem a pieprzyłem długo bo jakieś 5 miesięcy. No cóż. Powodzenia.
Osobiście nie lubię "podrywać" przez GG , face-booka itd w sumie nie lubię w taki sposób prowadzić dialogu. Jak już jakaś dziewczyna mi się podoba i jedyną opcją jaka jest, żeby nawiązać z nią kontakt .. jest internet to pisze do niej i nie zastanawiając się , nie czekając i patrząc na zegarek od razu wychodzie z inicjatywą spotkania :) Wszystko na spontanie bez spiny z uśmiechem na twarzy :) Jeżeli do spotkanie nie doszło to nic takiego się nie stało ni robiłem z tego żadnego halo :) Po prostu jak chce poznać lepiej kobietę to muszę się z nią spotkać , zobaczyć jaka jest, jak się zachowuje w rożnych sytuacjach , jak często się uśmiecha jak jest nastawiona do życia. Internet to tłumi a wzajemne relacje z osobami, które dopiero się "poznały" są sztuczne :) Co nie znaczy, że musisz się ze mną zgadzać :) Jak chcesz bardzo kogoś poznać to nie zastawiasz się czy za wcześnie czy za głupio tylko po prostu to robisz :)

Rzeczowo, na temat i bez hejtu. Dziękuję! Jak dla […]

Mam spore problemy z kaszlem i zalegającą flegmą C[…]

Zależy jakie feromony bo wiadomo,że są bardziej sk[…]

A co ona lubi, czym się interesuje, co jest dla ni[…]