Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Głowa do góry! Będzie dobrze, tylko musisz w to uwierzyć! Ten dział poświęcony jest pozytywnym przekonaniom.

Moderator: Global Moderator

#49232
Oczywistym jest, że w społeczeństwie krąży stereotyp o tym, że faceci lubią długonogie blondynki. Szczególnie te, które bardzo o siebie dbają i są atrakcyjne. Czy jednak można rozpatrywać to jako prawdę? Sądzę, że nie do końca, bo mimo tego, że istnieje taki stereotyp, to w bardzo wielu przypadkach nie ma on zastosowania.
Czytałem niedawno bardzo ciekawy artykuł na temat tego, jakie kobiety w rzeczywistości lubią faceci, który ukazał się na pewnym blogu o uwodzeniu mężczyzn. Adres tego wpisu to http://uwotki.blog.pl/jakie-kobiety-lubia-faceci/. Piszę o tym, gdyż dał mi on zupełnie nowe spojrzenie na to zagadnienie. Mimo tego, że autorką tego artykułu jest kobieta.
Nigdy wcześniej nie zastanawiałem się aż tak bardzo nad tym tematem. Nie rozważałem tego, czy wolę "długonogie blondynki", czy może inne dziewczyny. Myślałem nawet, że wszyscy faceci wokół lubią właśnie te stereotypowe dziewczyny. Jednak na chwilę obecną twierdzę, że nie jest to prawdą.
Najlepiej oddać to wszystko stwierdzeniem: "Ilu facetów na tym świecie, tylu wzorców idealnej kobiety można się doszukać". I obecnie wierzę w to, że większość z tych wzorców kobiety idealnej, nie byłoby blondynkami o długich nogach.
  Szczecin

  Szukam osoby, z którą można chodzić na dzie[…]

  Wrocław wing

  Siema, ja chętnie wyskoczę

  Opole, Wrocław

  Siema Szukam kogoś kto jest chętny na wyjścia szc[…]

  [Opole] wing do daygame.

  Siema, mieszkam niedaleko Opola. Możemy się um&oac[…]