Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Raporty z uwodzenia. Możesz tutaj pochwalić się podbojami, podzielić własnym doświadczeniem, a także zapytać się, co należałoby poprawić.

Moderator: Global Moderator

Przez Karolbbb
#49240
Hej :)
Pod koniec 2016 roku byłem na szkoleniu indywidualnym u Merlina i muszę przyznać, że była to najlepsza decyzja w moim życiu . Dzięki jego doświadczeniu i wiedzy jaką mi przekazał poznałem ostatnio fajną blondynkę w klubie. Ogólnie fajnie mi się z nią rozmawiało ( rozmowa była przez pierwsze 15 minut, później było więcej pocałunków niż rozmowy ;) ale od razu zauważyłem u niej typowe oznaki, że szuka kochanka. Na naszym drugim spotkaniu sama zaczynała tematy o seksie ( ale twierdziła, że nie należy do tych ,,łatwych'' dziewczyn ;). Trzecie spotkanie było już u mnie w mieszkaniu. W zasadzie nie miała żadnych oporów ( rzuciła tylko jeden shit-test w stylu ,, ja taka nie jestem''. Zaliczyłem go na 5-tkę) , później poleciały ciuchy xD. Do tej pory nie zdarzały mi się takie sytuacje, ale zmiana toku myślenia sprawia, że coraz lepiej radzę sobie w tym temacie i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Dzięki Merlin :D
Przez Deleted User 9899
#49241
Witaj,

bardzo się cieszę, że masz takie efekty i życzę powodzenia w dalszej drodze :) Odwiedzaj nas czasem będzie nam miło ;)


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Przez Merlin
#49242
[quote="Karolbbb"] była to najlepsza decyzja w moim życiu[/quote]
Bo to od decyzji się wszystko zaczyna! :D


[quote="Karolbbb"]rozmowa była przez pierwsze 15 minut, później było więcej pocałunków niż rozmowy[/quote]
Ty to się nie pierdolisz w tańcu. :D Masz jaja, Chłopie, trzeba je było tylko aktywować. Jakkolwiek to brzmi. :P


[quote="Karolbbb"]ale twierdziła, że nie należy do tych ,,łatwych'' dziewczyn[/quote]
"Mhm, ja też." :P


[quote="Karolbbb"]Do tej pory nie zdarzały mi się takie sytuacje, ale zmiana toku myślenia sprawia, że coraz lepiej radzę sobie w tym temacie[/quote]
Widzisz, bo pierwszą rzeczą jest zmiana sposobu myślenia. Wszystkim się wydaje, że to jest takie trudne i takie skomplikowane. Ale to generalnie jak z jazdą samochodem. Aby pojechać, wystarczy nauczyć się kilku podstawowych zasad i technik. Dopiero dalej dochodzą dalsze techniki, które czynią jazdę płynniejszą, szybszą i wygodniejszą. Nie spocznij na laurach, masz ZAJEBISTY potencjał!


[quote="Karolbbb"]jestem z tego powodu bardzo zadowolony[/quote]
Bardzo mnie to cieszy, że mogłem Ci tak pomóc! :)


[quote="Karolbbb"]Dzięki Merlin[/quote]
Ja Tobie też dziękuję. :) To było bardzo miłe szkolenie, byłeś bardzo dobrym uczniem, który słuchał się i w pełni angażował. Dzięki, dziel się dalej swoimi sukcesami! :)
Pozdrawiam Cię ciepło!
Merlin


P.S.: Jak chcesz, możesz dzielić większą ilością szczegółów. Z zachowaniem dyskrecji, ale tak, aby np. inni Czytelnicy wiedzieli, jak zareagowałeś. :)
  Szczecin

  Szukam osoby, z którą można chodzić na dzie[…]

  Wrocław wing

  Siema, ja chętnie wyskoczę

  Opole, Wrocław

  Siema Szukam kogoś kto jest chętny na wyjścia szc[…]

  [Opole] wing do daygame.

  Siema, mieszkam niedaleko Opola. Możemy się um&oac[…]