Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Wszelkie informacje o organizacji na Forum oraz o funkcjach na nim dostępnych.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

#49248
Cześć! :)


Reaktywacja i połączenie For! :)

Miło mi Was powiadomić, że właśnie dokonaliśmy reaktywacji i połączenia dwóch For!
1. Forum SeduceYourLife.com;
2. Forum JakZagadac.pl, które później było znane jako UwodzenieKobiet.com.

Zdecydowałem się na to, bo często dostawałem wiadomości na Fejsie, czy na maila z pytaniem: "gdzie jest Forum?" :)
SeduceYourLife zamknąłem gdzieś w czerwcu 2016, ale skoro jest tyle zapytań, to postanowiłem reaktywować, żeby przynajmniej dotychczasowe wątki pozostały obecne w Internecie.


W związku z tym kilka BARDZO WAŻNYCH UWAG:

1. Nazwy użytkowników.
Ponieważ dokonywaliśmy łączenia, to musieliśmy włączyć
MNIEJSZE forum w WIĘKSZE, czyli Jak Zagadać / Uwodzenie Kobiet w Forum SeduceYourLife. W związku z tym, 295 użytkowników o zduplikowanych nazwach otrzymało nowe nicki. I teraz tak:
 • • Hasła się nie zmieniły, możesz logować się starym hasłem.
 • • Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, to odzyskasz je tutaj,pod tym adresem
 • • Jeśli miałeś konto na SeduceYourLife- to Twój login się NIE ZMIENIŁ, możesz logować się przy użyciu normalnego nicka.
 • • Jeśli miałeś konto na JakZagadać lub UwodzenieKobiet- Twój login MÓGŁ SIĘ ZMIENIĆ. Najpierw spróbuj się zalogować normalnym nickiem, a jeśli nie możesz się zalogować, to spróbuj dodać "_1" na końcu. Zamiast "TwójNick" użyj "TwójNick_1". Po prostu, na obu Forach byli użytkownicy o tym samym nicku i musieliśmy dokonać jego zmiany, bo przecież nie może być dwóch z takim samym. :) Oczywiście, po zalogowaniu, możesz napisaćdo mnielubdo Dominikai poprosić o zmianę loginu na jakiś ładniejszy.
 • • Jeśli miałeś konto na OBU FORACH, czyli JZ/UK, a także na SYL - loguj się normalnie, używając swojego loginu z SeduceYourLife. Konta masz w tym momencie ZDUPLIKOWANE, czyli masz konto "TwójNick" i "TwójNick_1", możemy WŁĄCZYĆ wiadomości w Twoje główne konto, aby Twoje statystyki się zgadzały i wszystko było pod Twoim głównym nickiem. Napiszdo mnie lubdo DominikaZ OBU kont wiadomość, pisząc które chcesz połączyć: "Proszę o włączenie w moje konto "TwójNick" konta "TwójNick_1". Wtedy dokonamy połączenia, drugie konto zostanie usunięte, posty z tego drugiego przypisane do Twojego głównego konta, a Ty będziesz logował się już normalnie, używając nicka "TwójNick" i odpowiedniego hasła.
Sorry za ewentualne trudności, no ale musiały dotknąć tej niewielkiej części użytkowników (2%), nie dało się inaczej tego rozwiązać.


2. Zmiany w działach.
Ponieważ na JZ/UK było mniej działów niż na SYL i były bardziej ogólne, to włączyliśmy posty z JZ/UK do odpowiednich działów SYL. Trzeba było przenosić je ręcznie, czasem nawet jeden po drugim, ale mogło się nie obyć bez pomyłek. Jeśli zobaczysz, że gdzieś jest stary temat, którego nie powinno tutaj być, to kliknij "Zgłoś do moderatora" i podaj powód. Bardzo nam to pomoże w uporządkowaniu. :)
Co do samej struktury działów: jesteśmy otwarci na propozycje, możesz zgłaszać swoje uwagi w tym wątku. :)


3. Wprowadziliśmy prefixy.
Ponieważ na obu Forach zaczęły się pojawiać wątki dla kobiet, a i dziewczęta coraz aktywniej podchodzą do uwodzenia, wprowadziliśmy dwa prefixy. Pisząc temat, zwróć uwagę, do kogo jest adresowany. Jeśli dotyczy ogólne uwodzenia, czy np. pewności siebie - nie ustawiaj żadnego prefixu. Ale pisząc temat kierowany DO KOBIET, o uwodzeniu facetów, ustaw prefix [dla kobiet]. Jeśli piszesz wątek DO FACETÓW uwodzeniu kobiet, ustaw prefix [dla mężczyzn]. Dzięki temu, wchodząc do danego działu Forum - od razu będzie wiadomo, co jest dla kogo. :) Na pewno ułatwi to piękniejszej części Forum odnaleźć się w gąszczu wiadomości, a i faceci nie będą tracić czasu np. zaglądając do wątków o wizażu. :)
Nie mniej jednak - czuj się swobodnie odpisując na wątki dla drugiej płci! Wiadomo, że perspektywa drugiej płci może być BARDZO POMOCNA, więc jeśli możesz, to pomóż koleżance lub koledze. :)


4. Co zmienić?
Jeśli masz jakieś propozycje, w jaki sposób możemy udoskonalić nasze Forum, może dodać do tego jakieś funkcjonalności, albo pozmieniać właśnie działy - czekamy na propozycje! :) Vox Populi! :)


Jakieś pytania lub uwagi? :)


Pozdrawiam ciepło!
Merlin
Ostatnio zmieniony 08 lut 2017, 19:26 przez Merlin, łącznie zmieniany 1 raz.
Przez Deleted User 9899
#49305
Cieszę się, że czekałeś i mam nadzieje, że będziesz się udzielał :)

Magnus'owi ego nie wytrzymało sprzedał dawną domenę, stał się konfliktowy i zaczął się wpieprzać w techniczne rzeczy na forum za bardzo. Usuwał działy, które dawały nam dużą oglądalność przykładowo usunął dział recenzje książek.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2017, 22:34 przez Deleted User 9899, łącznie zmieniany 1 raz.
#49307
[quote="fire94"]Czekałem na reatywacje bardzo długo... [/quote]

No to witam serdecznie i zapraszam do postowania! :)
Nie miałbyś ochoty napisać kilku artykułów i wątków? Jeśli chcemy, żeby coś się działo, to trzeba by w kilka osób zacząć pisać, a potem wciągać nowych. Jak będzie taki trzon kilkunastu aktywnych użytkowników, to już będziemy na bardzo dobrej drodze. :)


Pozdrawiam Cię ciepło!
Merlin
#49312
No to sytuacja taka: dokonałem póki co przenosin na phpBB3. To było w planie "kiedyś", bo SMF jest już porzuconym skryptem. Nie mniej jednak, ponieważ jest wiele bugów utrudniających normalne funkcjonowanie, to zainstalowałem bardziej aktualne phpBB. Have fun! :)

Pluginy są już w drodze.


Pozdrawiam ciepło,
Merlin
#49337
pascal pisze:Witajcie cieszę się z reaktywacji forum i oby ono rozkwitło, jak za dawnych czasów
No, to już od nas zależy! :D
flejk pisze:Czy przejście w "nowe/nieczytane posty" może być gdzieś bardziej pod ręką?
Może, choć będzie to wymagać nieco zmian w samym stylu. Kto się podejmie dopieszczenia jego wyglądu? :)


Pozdrawiam ciepło!
Merlin
#49430
Dobra wiadomość! :) Dodałem certyfikat i szyfrowanie SSL, więc teraz Forum jest bezpieczne, a cała komunikacja szyfrowana!


Pozdrawiam ciepło!
Merlin
  Szczecin

  Szukam osoby, z którą można chodzić na dzie[…]

  Wrocław wing

  Siema, ja chętnie wyskoczę

  Opole, Wrocław

  Siema Szukam kogoś kto jest chętny na wyjścia szc[…]

  [Opole] wing do daygame.

  Siema, mieszkam niedaleko Opola. Możemy się um&oac[…]