Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Przeczytaj, zanim napiszesz! Mamy tutaj zbiór reguł i zasad, których nalezy przestrzegać korzystając z forum. Jeśli będziesz się do nich stosował, unikniesz problemów, a forum pozostanie w porządku.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Przez Merlin
#19416
REGULAMIN Forum SeduceYourLifePreambuła
SeduceYourLife.com to Społeczność, do której przynależność zobowiązuje. Podobnie jak przebywanie w domu. Jeśli w środku czujesz się gospodarzem, to dbaj o SYL jak o swój dom: pilnuj harmonii, porządku i ciesz się możliwością udzielania. Jeśli czujesz się bardziej gościem, czuj się swobodnie, ale postaraj się wpasować w standardy, które wytworzyliśmy. Tymi standardami jest chęć trzymania jak najwyższego poziomu, wzajemny szacunek i dbałość o estetykę oraz innych ludzi. Jeśli nie zgadzasz się z tym - jest jeszcze wiele innych for. Jeśli zgadzasz się - zostań z nami.1. Zastrzeżenia prawne
1.1 Wszelkie materiały zawarte na tym forum są opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają opinii administracji forum.
1.2 Używasz zawartej tu wiedzy na własną odpowiedzialność, rób to więc rozważnie i tak, aby dodawać innym radości i ubogacać ich życie.
1.3 Na forum panuje absolutny zakaz umieszczania jakichkolwiek materiałów pochodzących z nielegalnych źródeł lub łamiących prawo autorskie lub jakiekolwiek inne, a także linków prowadzących do takich stron.
1.4 Publikując jakiekolwiek swoje wypowiedzi oświadczasz, że udostępniasz je wszystkim na zasadzie Public Domain zezwalając im na korzystanie ze swojej wiedzy, a także na powoływanie się na Twoje wypowiedzi przez innych. Zezwalasz również na wykorzystanie fragmentów Twoich wypowiedzi do celów promowania Forum, w szczególności w charakterze opinii i rekomendacji.

2. Rejestracja
2.1 Przed zarejestrowaniem się w serwisie i założeniem Konta Użytkownika, konieczne jest zapoznanie się i akceptacja Regulaminu.
2.2 Zabronione jest posiadanie więcej niż jednego konta Użytkownika w obrębie Forum, bez wyraźnej zgody członka grupy Masters. W przypadku wykrycia przez administrację posiadania kilku kont, Użytkownik musi zdecydować przy którym koncie pozostaje, a które z nich usunąć. W razie braku decyzji w wyznaczonym terminie, usunięte zostaną wszystkie konta Użytkownika.
2.3 Zabronione jest wybieranie nazwy Użytkownika powszechnie uważanej za obraźliwą oraz nazwy składającej się wyłącznie z cyfr.
2.4 Nieaktywne Konto Użytkownika (na które nikt nie logował się przez pół roku) może być usunięte bez powiadomienia.
2.5 Istniejące Konto Użytkownika może usunąć tylko Administrator.
2.6 Do rejestracji wymagane jest ustalenie nicka, hasła, płci oraz adresu email. Pozostałe dane udostępniane są dobrowolnie - pamiętaj jednak, że podanie nazwy miejscowości, w której mieszkasz ułatwi innym z Twojego regionu nawiązanie z Tobą kontaktu.
2.7 Rejestracja na Forum oznacza akceptację niniejszego Regulaminu oraz Polityki Prywatności.
3. Anonimowość
3.1 Administracja forum pod żadnym pozorem i w żadnym wypadku (chyba, że popełnisz jakieś przestępstwo), NIE będzie udzielać informacji na Twój temat jakimkolwiek innym użytkownikom czy ludziom spoza forum.
3.2 Jeśli chcesz udostępniać swoje dane, to możesz dobrowolnie podać więcej danych na swój temat na forum.
3.3 Dbaj o anonimowość ludzi, którzy będą opisywani w Twoich postach, szczególnie, jeśli to może im zaszkodzić. Dotyczy to szczególnie osób postronnych i targetów.
3.4 Każdy użytkownik forum ma obowiązek dbać o anonimowość innych użytkowników.
3.5 E-mail będzie wykorzystywany wyłącznie w procesie rejestracji, kontaktu administracji z użytkownikiem, a także w celach informacyjnych, co na bieżąco dzieje się na SYL.com. Nie będziemy wysyłać uciążliwych wiadomości, ani przekazywać ani sprzedawać Twojego e-maila komukolwiek, wyłączając podmioty ściśle z nami współpracujące. Masz prawo do zmiany lub usunięcia swoich danych z Forum.
4. Wzajemny szacunek
4.1 Bycie lepszym Mężczyzną oznacza przede wszystkim ogromny szacunek do Kobiet. Techniki opisywane na Forum mają za zadanie sprawiać, byś był szczęśliwy m.in. dzięki swoim udanym relacjom z Kobietami. Wiedza zawarta na Forum nie służy godzeniu w ich wartość. SeduceYourLife odrzuca wszelkie działania mogące w jakikolwiek sposób fizyczny bądź psychiczny zaszkodzić Kobietom i dołoży wszelkich starań, by takie działania nie występowały w obrębie działalności Projektu.
4.2 Na forum panuje zasada wzajemnego szacunku. Wszelkie obrzucanie innych obelżywymi określeniami, stosowanie cynizmu, ironii, złośliwości czy czarnego PR będzie surowo karane. Chcesz podnieść swój status - pisz mądre posty, a nie ściągaj innych w dół.
4.3 Na forum zabroniona jest krytyka jakiejkolwiek metody w ogóle, jako całego systemu, gdyż każda metoda ma swoje plusy i minusy, a takie dyskusje powodują jedynie lawinę bezsensownych listów. Niech oceni to rynek i praktyka, a nie pseudo logiczna dysputa.
4.4 Krytyka ludzi jako takich jest niedopuszczalna. Jeśli nie podoba Ci się zachowanie któregokolwiek z użytkowników, napisz do admina, ale nie krytykuj ich, a w szczególności braku umiejętności początkujących.
4.5 Krytykować działań innych w polu też nie powinieneś, jeśli nie masz zamiaru zaproponować alternatywnego rozwiązania, o które ta osoba poprosiła. Utrzymajmy pozytywny charakter i zamiast wytykać innym błędy, wyciągnijmy do początkujących pomocną dłoń - sami kiedyś zaczynaliśmy!
4.6 Zabronione jest używanie obraźliwych określeń również w stosunku do osób trzecich, które nie są obecne na forum.
5. Reklama i współpraca
5.1 Nieautoryzowana reklama na Forum jest zakazana. Autoryzacja oznacza zgodę administracji na ustaloną formę współpracy.
5.2 W podpisie nie można umieszczać żadnych linków lub bannerów prowadzących poza Forum, chyba, że w porozumieniu z Administracją zostanie to inaczej postanowione.
5.3 W profilu mogą znaleźć się linki do TWOJEJ strony wyłącznie o tematyce zgodnej z prawem i powszechnie uznawanej za nieobraźliwą. Jeśli jest to strona o charakterze komercyjnym lub służąca promocji (np. blog trenera), wymagana jest wcześniejsza zgoda Administracji
5.4 Jeśli chcesz zareklamować swoją witrynę, e-book lub jakikolwiek inny materiał, szczególnie służący pośrednio lub bezpośrednio promocji lub sprzedaży dowolnych produktów lub szkoleń, albo też umieścić bezpośrednią informację o produktach, bezwzględnie najpierw skontaktuj się z Administracją, aby uzyskać zgodę. Wszelkiego rodzaju tego typu materiały publikujemy w Forum: "Newsy ze społeczności".
5.5 Umieszczanie linków do swoich stron w dziale "Newsy ze społeczności" jest dopuszczalne jedynie po zatwierdzeniu przez Administrację formy współpracy.
5.6 Jesteśmy otwarci na współpracę, z reguły na zasadach wzajemności. Utrzymanie Forum i jego rozwój kosztuje nie tylko spore kwoty pieniędzy, ale i dużo wysiłku ze strony użytkowników, nie tylko Administracji. Chcąc nawiązać współpracę, lub też promować się - daj coś od siebie, z reguły wystarczy wymiana linków.
5.7 W związku z powtarzającymi się sytuacjami kryptoreklamy, wszelkie takie działania mogące sugerować w jakikolwiek sposób chęć promowania jakiegoś produktu lub strony będącej konkurencją dla SeduceYourLife, Administratorzy lub Moderatorzy mogą kasować, skracać lub edytować dowolne wypowiedzi Użytkowników, zaznaczając jednocześnie, które fragmenty i dlaczego zostały zmienione. W skrajnych przypadkach dopuszcza się blokowanie użytkowników.
5.8 Powyższe punkty mogą uchylić Admini, w wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszej konsultacji.
5.9 Od trenerów uwodzenia, czy też administratorów innych stron internetowych dotyczących uwodzenia oczekuje się wyjątkowego zachowania klasy i poszanowania regulaminu. Wszelkie wypowiedzi mogące być uznanymi za czarny PR, anty-reklamę, czy też próbę "zniszczenia" konkurencji będą wyjątkowo surowo karane.
6. Porządek
6.1 Zabrania się produkowania pustych postów zawierających wyłącznie jedno zdanie, np. "Zgadzam się." lub "Hahaha." Takie posty zaśmiecają i spowalniają pracę forum, a same w siebie nic nie wnoszą.
6.1a Na Forum obowiązuje zakaz pisania kilku postów pod rząd. Nabijanie licznika, celowe, czy niecelowe jest nieakceptowane. Wyjątkiem są moderatorzy i administratorzy, gdy odświeżają temat dodając nowe, ważne informacje. Użytkownicy mogą również w ten sposób odświeżać temat, ale jedynie, gdy upłynęło już*trochę czasu od poprzedniego posta, a dodawane informacje są również ważne (np. odnowienie kontaktu z opisywaną wcześniej kobietą po np. dwóch tygodniach od ostatniego postu).
6.2 Wszelki "Trolling", czyli celowe wzniecanie kłótni, jest absolutnie zakazane. (Czym jest trolling?)
6.2a Wszelkie zasady netykiety znajdują zastosowanie na Forum. Przyjęte w netykiecie zasady są traktowane jako część regulaminu. (Czym jest netykieta? Poczytaj np. na Wikipedii lub Netykieta.pl)
6.3 Umieszczaj posty w odpowiednim dziale, czyli tam, gdzie powinny się znaleźć.
6.4 Nazywaj tematy tak, by odzwierciedlały to, o czym piszesz. ŹLE: "Co mam z tym zrobić?" DOBRZE: "Problem z zaufaniem: mówi, że się mnie boi." Nie pisz całego tematu drukowanymi literami.
6.5 Sprawdź, czy podobny post już nie powstał lub czy nie udzielono już odpowiedzi na Twoje pytanie.
6.6 Jesteśmy dorośli, więc okazjonalne użycie dosadnych określeń nie powinno nikogo razić, ale nie przesadzaj z tym - trzymajmy poziom i klasę.
6.7 Pamiętaj, aby Twoje posty były estetyczne, czytelne, pamiętaj o dobrej interpunkcji i jasnym wyrażaniu swoich myśli. Nie ma nic gorszego niż zastanawiać się pół godziny, o co komuś chodziło.
6.8 Jeśli notorycznie nie będziesz przestrzegać zasad porządku na forum, obsługa zablokuje Ci konto - nie jesteśmy od sprzątania po Tobie.
6.9 Jeśli Twój post będzie nie na temat, będzie niezgodny z Regulaminem, nie będzie nic wnosił do komentowanego tematu lub będzie reprezentował rażąco niski poziom merytoryczny - Moderator usunie Ten post. Usunięcie posta jest nieodwracalne.
6.10 Moderator może usunąć post z innych względów, nie podanych w punkcie 5.9, kierując się swoją autonomiczną decyzją. Użytkownikowi zawsze przysługuje prawo poznania przyczyny usunięcia jego postu.
6.11 W uzasadnionych sytuacjach, szczególnie w przypadku rażących i powtarzających się nadużyć na Forum, prób włamania, złamania prawa polskiego, czy też innej złośliwej działalności takiej jak powtarzający się spam, czy też trolling - Twój adres IP i/lub e-mail mogą zostać przekazane do Twojego dostawcy usług dostępu do Internetu, czy też do odpowiednich władz celem zapobieżenia dalszym nadużyciom.
7. Egzekwowanie regulaminu
7.1 Te reguły stosują się do tego, co dzieje się na forum, jak i do tego, co dzieje się za pośrednictwem forum, czyli jeśli myślisz, że mieszanie kogoś z błotem za pośrednictwem prywatnych wiadomości, albo w podobny temu sposób jest OK, to znaczy, że MYLISZ SIĘ.
7.2 Admini są osobami decydującymi o tym, gdzie został złamany regulamin, jeśli uważasz, że coś przeoczyli - mejluj.
7.3 Nie atakuj adminów ani moderatorów, ani ich decyzji. Jeśli nie dostaniesz uzasadnienia decyzji w poście informującym o np. usunięciu posta, zamelduj. Jeśli Twoim zdaniem mamy do czynienia z nieporozumieniem - podobnie. Jednakże wszelkie dyskusje i wylewanie swoich żalów na jednego moderatora do innych - będzie karane natychmiastowym banem.
7.4 Admini mogą konsultować się w sprawach drażliwych, wątpliwych i wysokiej wagi z moderatorami, a także ogółem społeczności forum.
7.5 W większości przypadków po złamaniu regulaminu admini lub moderatorzy dają ostrzeżenie, w przypadku rażącego naruszenia regulaminu - może dojść do natychmiastowego zablokowania użytkownika, także
7.6 Decyzje adminów i moderatorów są niepodważalne i ostateczne.

8. Kary i Ostrzeżenia:

Za łamanie Regulaminu lub niestosowanie się do uwag Moderatora, członka grupy Masters lub Administratora, przyznany zostanie Użytkownikowi Punkt Ostrzeżenia. Ponadto Punkt Ostrzeżenia może otrzymać Użytkownik od Moderatora lub Administratora w następujących przypadkach:
8.1 Dyskusja z Moderatorami lub Administratorami na temat działań leżących w ich obowiązkach, a w szczególności: usuwania lub przenoszenia postów, ostrzegania Użytkowników, przenoszenia wątków, przydzielania Użytkowników do grup etc. Nie dotyczy to zapytania o powód podjętych działań.
8.2 Rozpowszechnianie materiałów pirackich lub adresów (linków) do takich materiałów.
8.3 Ujawnienie danych prywatnych, w szczególności imion i nazwisk, numeru telefonu lub komunikatora oraz adresu innych Użytkowników Forum, bez ich pozwolenia.
8.4 Obraźliwe odnoszenie się bezpośrednio do innych Użytkowników Forum lub pośrednio, w osobie trzeciej. W szczególności dotyczy to Kobiet, także tych pełniących negatywną rolę w procesie Uwodzenia.
8.5 Wielokrotne niezastosowanie się do rad Moderatora lub Administratora, odnośnie kształtu wypowiedzi na Forum, nawet jeśli owo zalecenie nie było wcześniej ujęte w Regulaminie.
9. Punkty Ostrzeżenia:
Przyznane Punkty Ostrzeżenia są jawne, a zatem każdy zarejestrowany Użytkownik może podejrzeć, kto je otrzymał. Od ilości przyznanych punktów zależą dalsze sankcje:
9.1 Otrzymanie trzeciego Punktu Ostrzeżenia blokuje możliwość pisania nowych postów.
9.2 Otrzymanie szóstego Punktu Ostrzeżenia blokuje możliwość korzystania z Forum (forum-ban).
9.3 Przyznany Punkt Ostrzeżenia wygasa po upływie 120 dni.
9.4 Jeśli po przywróceniu dostępu do Forum (po wygaśnięciu Punktu) Użytkownik nadal w rażący sposób łamie Regulamin - może zostać nałożony na Użytkownika forum-ban bezterminowo lub do odwołania - niezależnie od ilości posiadanych Punktów Ostrzeżenia.
9.5 Od Punktu 8. dopuszczalne są wyjątki, w toku dyskusji Administracji Forum, t.j. w wyjątkowych sytuacjach, Użytkownik może mieć zablokowaną możliwość pisania postów lub dostępu do Forum, bez uzyskania wymaganej ilości Punktów Ostrzeżenia.
9.6 Od decyzji przyznania Punktu Ostrzeżenia można się odwoływać bezpośrednio do Administratora (forum@seduceyourlife.com).
Ostatnia zmiana: 23.IX.2011.
Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania na Forum.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o zmianach w regulaminie na bieżąco, kliknij "Narzędzia wątku" a następnie "Subscribe to this thread". Upewnij się, że masz włączone powiadomienia o nowych postach w swoim Panelu Użytkownika.
Zespół SeduceYourLife
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2011, 21:01 przez Merlin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Przez Merlin
#19418
Opublikowaliśmy nowy regulamin. :) Zmiany zostały wprowadzone w zasadzie tylko w dwóch kwestiach.

W skrócie:

1. Osoby nagminnie, uciążliwie i rażąco naruszające prawo polskie, lub też dokonujące innych niezgodnych z Netykietą działań, takich jak spam, szkalowanie, trolling itd. przyjmują do wiadomości, że ich adres IP a także e-mail może zostać przekazany ich dostawcy usług internetowych, a w skrajnych przypadkach także odpowiednim władzom. Do tej pory nigdy nie było takiej potrzeby, ale jest to standardowy zapis, który umieszcza się na większości witryn.

2. Jesteśmy otwarci na współpracę, jeszcze bardziej niż kiedykolwiek. Jeśli chcesz zacząć promować swoje szkolenia, produkty, czy też strony służące promocji Twojej osoby, albo konkurencyjne wobec SYL w jakimś stopniu - zapraszamy do kontaktu przez prywatną wiadomość ze mną. Z reguły oczekujemy wymiany linków, tak, aby Forum dalej się rozwijało.

Ten fragment o potencjalnej współpracy umieszczam w tym momencie w pewnym sensie testowo. Kilka najbliższych tygodni/miesięcy sprawi, że zobaczymy, czy taki model współpracy ma sens. Jeśli nie dojdzie do walk i kłótni między trenerami i ich zwolennikami/przeciwnikami, czy też wzajemnego kłócenia się na zasadzie: "ja wiem, a ty jesteś głupi" - myślę, że użytkownicy skorzystają na poradach trenerów i ich artykułach, a trenerzy będą mogli bardziej zaistnieć w świadomości tych, którzy szukają mentora. :)Pozdrawiam ciepło,
Merlin
Awatar użytkownika
Przez Merlin
#20204
Dodano punkty 6.1a i 6.2a dotyczące pisania kilku postów pod rząd i nabijania licznika postów, a także obowiązku respektowania netykiety (co nie była dla wszystkich oczywiste).


Pozdrawiam,
Merlin
Awatar użytkownika
Przez Merlin
#29012
Zmianie uległy punkty:
2.4 - zmieniono informację, że nieaktywne konto "automatycznie będzie usuwane" na "może zostać usunięte bez powiadomienia".
3.5 - w związku ze współpracą z innymi podmiotami może dojść do sytuacji, w której będę musiał udostępniać np. e-maile zewnętrznym firmom do realizacji mailingów etc.

Pojawił się punkt 2.7, bo nie dla wszystkich było oczywiste, że rejestracja oznacza akceptację regulaminu i polityki prywatności. :)


Pozdrawiam ciepło,
Merlin
Awatar użytkownika
Przez Merlin
#49235
Dzisiaj został opublikowany nowy Regulamin. Stary traci moc natychmiastowo.

Oto link do nowego Regulaminu: http://forum-uwodzenie.pl/regulamin/regulamin-ver-6-0/
  Szczecin

  Szukam osoby, z którą można chodzić na dzie[…]

  Wrocław wing

  Siema, ja chętnie wyskoczę

  Opole, Wrocław

  Siema Szukam kogoś kto jest chętny na wyjścia szc[…]

  [Opole] wing do daygame.

  Siema, mieszkam niedaleko Opola. Możemy się um&oac[…]