Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

...czyli jak zrobić pierwszy krok?

Moderator: Global Moderator

Przez Robertoo
#49734
Cześć! Macie może jakieś porady dt. podrywu na stronach internetowych? Jestem zalogowany na stronie z sugar datingiem (wiem, wiem, ale starajcie się mnie nie oceniać) i nie wiem jak mam zagadać do dziewczyn. Zazwyczaj piszę coś w stylu "hej! jak leci?", ale mam wrażenie, że to się nie przebije...
Przez trot
#49759
Tak naprawdę to nie ma okreśonej metody i recepty na to aby poderwać wszystkie laski. Każdej dziewczynie podoba się coś innego.Kazda ma inne wymagania jeśli chodzi o partnera. Polecam zachowywać się po prostu na luzie. Oraz nie wychodzić na jakiegoś desperata. Dziewczyny takich gości nie lubią.
Możesz sobie kupic na podryw feromony. Nie załatwią za Ciebie wszystkiego ale na pewno trochę poprawią Twoją pewność siebie
Przez trot
#49761
Wszystko tak naprawdę zależy od tego jakie są to feromony Jeśli kupisz sobie jakąś taniznę z allegro to tak, będzie to jedno wielkie placebo. Jednak są i bardziej skuteczne środki, które rzeczywiście daja róznice. Piszę tutaj o pheromone essence czy love desire.
Przez trot
#49763
Tak, przetestowałem kilka rodzajów. Obecnie używam pheromone essence, moim zdaniem najmocniejsze. Chociaż na co dzień love desire tez sie sprawdzą.

  A co ona lubi, czym się interesuje, co jest dla ni[…]

  Izolacja kobiety

  To taki slang, HB = Hot Babe, czy Gorąca Babeczka.[…]

  https://forum-uwodzenie.pl/post1516.html?hilit=sło[…]

  Dziewica i seks

  Ile macie lat? Obstawiam, że jesteście młodzi i po[…]