Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

...czyli jak uwodzić na dalszych etapach?

Moderator: Global Moderator

Przez benzen
#49779
Witam.Nie widziałem tutaj takiego tematu. Z uwagi na to,że jeszcze do tej pory nie miałem możliwości wypróbowania sobie działania feromonów ale liczę,że któryś z Was na pewno miał takie doświadczenia/ Jakie konkretnie zapachy polecacie? Jakie było rzeczywiste działąnie feromonów?
I na co warto jest zwracać uwagę?
Przez revlo
#49780
Wypróbowałem wiele z nich. Na pewno mozesz sobie odpuścić tanie perfumy z allegro bo większość z nich to jedynie sama woda bez żadnych srodków. Jeśli chcesz sobie kupić coś skutecznego to zwracaj uwagę na skład. Feromoony powinny zawierać androsterol oraz androstenon ( to wląsnie odpowiada za przyciąganie). Skuteczne są Pheromone essence. Jest to bezzapachowa esencja
Jesli chcesz jakiś pachnący zapach to polecam Love & Desire.
Przez benzen
#49781
A w przypadku tego zapachu trzeba jakoś dozować dawkę? Rozumie, że jest to skoncentrowawny środek ale skąd będę wiedział ile go używać? I czy Ty używasz ich codziennie?
Przez revlo
#49783
Sam musisz sobie dopasować dawkę. Nie trzeba ich używac w dużej ilości bo nadmiar tego typu składników wcale nie jest sktueczniejszy. Jesli chodzi o Pheromone essence to stosuję jedną kropelkę dziennie.Niektórzy z tego co wiem to mieszają je ze swoimi perfumami ale sam osobiście tego nie próbowałem. Love & Desire psikasz się jak swoim zwykłym zapachem.
  Szczecin

  Szukam osoby, z którą można chodzić na dzie[…]

  Wrocław wing

  Siema, ja chętnie wyskoczę

  Opole, Wrocław

  Siema Szukam kogoś kto jest chętny na wyjścia szc[…]

  [Opole] wing do daygame.

  Siema, mieszkam niedaleko Opola. Możemy się um&oac[…]