Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Od gry wstępnej po stosunek - techniki seksualne dające spełnienie obu stronom. :)

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

A chuj tam, przyznam się. Kiedyś miałem takie schizo, scenkę taką... Chciałbym, żeby podczas orgazmu kobiecie z kącika ust popłynęła smużka krwi. Ktoś wie, czy to się leczy? :D

[QUOTE=mysz;30957]No ja bym chciał coś wreszcie zaruchać innego niż ręka.[/QUOTE]

Jesteś na dobrej drodze, skoro czytujesz to forum. Działaj, ponoś porażki, pytaj, poprawiaj się, działaj, odnoś sukcesy i porażki, pytaj, działaj, pytaj, działaj, działaj, działaj. Dziękuję za przeczytanie instrukcji obsługi programu TwojeŻycieUpdater v. 1.02.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2012, 14:24 przez bachus, łącznie zmieniany 1 raz.
[quote="mysz;30957"]No ja bym chciał coś wreszcie zaruchać innego niż ręka. [/quote] Dobra, popłakałem się ze śmiechu;D ( w sensie takiej odpowiedzi się nie spodziewałem ).
A tak serio, w końcu się uda;) tylko nie możesz być needy ;)

pozdrawiam.

@topic
kolejne by nie było spamu:
zawsze chciałem by kobieta podczas orgazmu omdlała. Co się prawie udało ;) ( prawie - > przestałem bo zaczęła mówić że widzi tylko ciemność przed oczami i zaraz straci przytomność )

;)
[quote="Bachus;30971"]Omdlenie podczas orgazmu... Challenge accepted [/quote] Ja to wsumie osiągnąłem. Nie dałem jej zemdleć, ale satysfakcja gwarantowana ;) uwierz że poczujesz się wyjątkowo ;)
[quote="flik;30966"]przestałem bo zaczęła mówić że widzi tylko ciemność przed oczami i zaraz straci przytomność[/quote]
a nie wpadło Ci do głowy , że jeśli jest w stanie coś takiego powiedzieć to najprawdopodobniej udaje ?
Nie spotkałem się z sytuacją żeby kobieta gadała przy dochodzeniu do orgazmu - nawet jest z tych gadatliwych to w pewnym momencie przestaje gadać a zaczyna jęczeć ;)

Pozdro.
No ja tez mam fantazje żeby zaliczyć jakąś panienkę wreszcie.

Także proszę się nie śmiać. Niektórzy aż tak bardzo nie fantazjują.

P.S.
Ciekaw jestem tylko czemu mi wyzerowano licznik postów. Naskrobałem kilka lat temu pare postów. Widać były chyba do dupy.
[quote="PitBool;31006"]a nie wpadło Ci do głowy , że jeśli jest w stanie coś takiego powiedzieć to najprawdopodobniej udaje ? Nie spotkałem się z sytuacją żeby kobieta gadała przy dochodzeniu do orgazmu - nawet jest z tych gadatliwych to w pewnym momencie przestaje gadać a zaczyna jęczeć [/quote]
A w momencie gdy na chwile zwalniasz by potem znów przyśpieszyć ? Z regóły jest też przerwa w jęczeniu :P
[quote="Góra;31011"]No ja tez mam fantazje żeby zaliczyć jakąś panienkę wreszcie.

Także proszę się nie śmiać. Niektórzy aż tak bardzo nie fantazjują.[/quote]

Nikt się tutaj z Ciebie nie będzie śmiał. Wszyscy zaczynaliśmy od zera, a ja chyba od -1. ;)
Przestań fantazjować, weź się do roboty!

[quote="Góra;31011"]Ciekaw jestem tylko czemu mi wyzerowano licznik postów. Naskrobałem kilka lat temu pare postów. Widać były chyba do dupy.[/quote]

Możliwe, że jakiś temat został usunięty i stąd taka sytuacja. Postów na Forum raczej nie kasujemy, chyba, że naruszają rażąco regulamin (w zasadzie tylko w przypadku reklamy, albo gdy ktoś pisze kompletnie bez składu).

Pozdrawiam ciepło,
Merlin
1. Ja + 2 kobiety brunetka w czarnej koronkowej bieliźnie i blondynka w białej, zgrabne z normalnymi piersiami (nie za duże nie za małe), kształtnymi tyłeczkami, i wypróbować wszystkiego co możliwe z nimi, spędzić cały dzień i noc a potem obudzić się obok nich :)
2. Ja jako młody chłopczyk i starsza parę lat starsza dziewczyna, która mnie wprowadza do świata seksu i niesamowicie jest na mnie napalona ^^
3. Ja jako ten zły i grzeczna dziewczynka nad którą się wyżywam (oczywiście w tym samym wieku, nie mówię o pedofilii).
4. Publiczne miejsca: przebieralnia, łąka, plaża itp. :P
5. Gorąca szczupła brunetka z brązowymi oczami, gdzie ja leże na łóżku a ona zaczyna robić streaptease i dzikim wzrokiem się do mnie zbliża i robi mi dobrze.

Jak przyjdzie mi jakaś nowa to się podzielę ;p
Ja bym chciała zaprosić jakiegoś nie znajomego faceta mega CICHO mrrr. Malowidła bym to ręce mi po każdej część ciała poprosiła bym to o to samo. Leżeli byśmy razem na łóżku na boku twarzami do siebie on by mi ogarniał delikatnie włosy potem z zaciekawieniem lekko dotykał by mojego biustu kierując się powoli w dół potem nogi i brzuch. MRRR Ale PODNIECAJĄCE.
Potem wykazał by mi tak porządnie orchide i bym mnie pieśćił do puki bym nie poczuła satysfakcji.

Pod koniec światła bym mu na kolanach by się pochylił w moją stronę i zaczął mnie gorąco całować a ten gorący całus trwał by jakieś 18 minut . MRRR.... Ale się podzieliłam.

A co ona lubi, czym się interesuje, co jest dla ni[…]

Izolacja kobiety

To taki slang, HB = Hot Babe, czy Gorąca Babeczka.[…]

https://forum-uwodzenie.pl/post1516.html?hilit=sło[…]

Dziewica i seks

Ile macie lat? Obstawiam, że jesteście młodzi i po[…]