Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Dla tych, co mają problem, ale nie potrafią go umiejscowić w Modelu Gry.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Awatar użytkownika
Przez Avabuy
Witam wszystkich serdecznie.
Postaram się przedstawić całą sytuację krótko, zwięźle i na temat :)
Jestem z dziewczyną od 6 miesięcy, jest ona dziewica i oczywiście, można już się domyślić, chodzi o to, że nie chce się kochać. Gdy zapytam ją czy chciałaby się kochać odrazu słyszę stanowcze nie. Gdy spróbuję doprowadzić do seksu odrazu słyszę zdanie "co robisz" i opór przed dalszymi czynnościami z tym związanymi.
Jeżeli chodzi o inne "sprawy łóżkowe" to dziewczyna nie ma żadnych blokad - ona zabawia mnie a ja ją. Jak myślicie, jak to wszystko rozegrać aby doprowadzić do stosunku?
Czytałem na tym forum o różnych strategiach łamania oporu jednak myślę że z dziewicą należy to rozegrać troszkę inaczej dlatego piszę do Was z prośbą o radę :)
Awatar użytkownika
Przez Merlin
Ile macie lat? Obstawiam, że jesteście młodzi i po prostu dla niej to nowe doświadczenie, którego się jeszcze boi i nie koniecznie chce. To, co ona musi poczuć, to bezpieczeństwo. Jeśli ona chce pójść do łóżka z facetem, który coś będzie dla niej naprawdę znaczył, to dopóki tego nie poczuje w relacji z Tobą, nie będzie chciała. Trzeba szanować cudze granice, ale zapytaj się przede wszystkim jej, na spokojnie, aby zrozumieć, co jest dla niej ważne. Możesz dać jej to, czego potrzebuje, ale nie rób tego z wyrachowania. :)

https://forum-uwodzenie.pl/post1516.html?hilit=sło[…]

Dziewica i seks

Ile macie lat? Obstawiam, że jesteście młodzi i po[…]

Cześć, w internecie poznalem 6mieś temu pewną dzie[…]

Ja bym chciała zaprosić jakiegoś nie znajomego fac[…]