Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

...czyli co zrobić by zapewnić sobie Pierwszą Randkę i jak się do niej przygotować?

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Przez benzen
#49842
Cześc. NIe wiem czy tutaj był taki temat. Czy macie jakieś patenty na zainteresowanie płci przeciwnej ? Sam niby nie jestem jakiś brzydki z wyglądu albo głupi ale wiecznie słyszę : zostańmy przyjaciółmi.
Z kolei inni kumple, którzy raczej inteligencją nie grzeszą zawsze mają wokół siebie wiele lasek. Jak to jest?
Przez revlo
#49843
Po prostu nie robić z siebie pajaca ale zachowywać się na luzie. Dziewczyny to wyczuwają. Lubią pewnych siebie gości, ale tych którzy mówią do nich normalnie a nie strzelają jakimiś tekstami z internetu. Jest w sieci wiele poradników podrywania, możesz sobie poczytać bo podrywania można się nauczyć. Nie każdy ma wrodzony dryg. Powinieneś zwiększyć swoją pewnosć siebie. Zagaduj do różnych dziewczyn. Raz Ci sie nie uda, raz Ci się uda. Trzeba próbować. Ewentualnie możesz sobie kupić jakieś feromony bo fajny sapach również sprawia, ze dziewczyna chętniej się z Tobą umówi.
Przez benzen
#49844
Dzięki za rady. Generalnie staram się zawsze zachowywać na luzie ale wiadomo,ze nie zawsze się udaje. Czasami człowiek się stresuje i zdarza się mu palnąć jakąś głupotę.Kiedyś o wiele bardziej się starałem aby znaleźć jakąś dziewczynę. W ostatnim czasie tak jakby przestałem. Było już tyle niepowodzeń,że po prostu mi się nie chce. Szukałem ostatnio przez internet ale przez neta porażka...Dziwni ludzie zakładają tam konta. Z drugiej strony wolałbym jednak mieć tą dziewczynę bo wszyscy znajomi mają i samemu również nie jest tak wesoło samemu. Ostatnią miałem.... 3 lata temu. To znacznie za długi okres. Nad pewnością siebie muszę jeszcze popracować bo faktycznie trochę mi tego brakuje. Nad feromonami się zastanawiałem ale czy to aby nie jest efekt placebo? W sensie,że zwiększa to Twoją pewnosć siebie i właśnie z tego powodu jesteś atrakcyjniejszy dla drugiej osoby?
Przez revlo
#49845
Zależy jakie feromony bo wiadomo,że są bardziej skuteczne oraz mniej skuteczne. Sam obecnie używam feromonów pheromone essence. Jest to skoncentrowana esencja. Nie są tanie bo kosztują w promocji jak znajdziesz jakieś 100 zł za kilka ml. Za to zawierają w sobie bardzo duże stężenie pochodnych testosteronu tak więc dzięki nim możesz zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach innych. Jeśli juz masz przetestować jakieś feromony to warto jest sprawdzić sobie włąśnie te.
Nie kupuj natomiast żadnych tanich zapachowych wód z promocji na allegro. To jedynie woda a nie feromony.
  Szczecin

  Szukam osoby, z którą można chodzić na dzie[…]

  Wrocław wing

  Siema, ja chętnie wyskoczę

  Opole, Wrocław

  Siema Szukam kogoś kto jest chętny na wyjścia szc[…]

  [Opole] wing do daygame.

  Siema, mieszkam niedaleko Opola. Możemy się um&oac[…]