Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Czyli jak zagadać i uwodzić w Internecie? Facebook, Sympatia, Tinder, Fotka, Badoo... Gdziekolwiek!

Moderator: Global Moderator

Przez Michal75
#49613
Cześć wszystkim,

Nazywam się Michał, mam 44 lata i od niedawna zainteresowałem się tematem portali randkowych. Jestem w tym temacie kompletnie zielony i chciałbym poprosić się was, doświadczonych użytkowników o pomoc w opinii na temat artykułu i portalu, na który natrafiłem. Przeczytałem artykuł na temat portalu randkowego *** i z mego punktu widzenia brzmi to dość ciekawie. Dlatego też prosiłbym aby kto inny zerknął na to i pomógł mi stwierdzić czy to jest faktycznie czegoś warte. Dodatkowo występuje tam test preferencji, który "PODOBNO" na podstawie moich wyborów dobierze mi precyzyjnie portal randkowy, na którym będę miał duże "branie". Nie mam pojęcia czy to w ogóle działa, wizualnie przyciąga uwagę ale co do jakości nie jestem w stanie nic stwierdzić.
***

Z góry bardzo dziękuje,

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2019, 17:39 przez Merlin, łącznie zmieniany 1 raz.Powód: Linki do stron zewnętrznych stanowiące kryptoreklamę. Udzielono ostrzeżenia, kolejne podobne przewinienie zakończy się banem. Pozdrawiam!
#49857
Coraz częściej widzę pytania typu "Tinder czy Badoo". Ale osobiście tego nie rozumiem. Obrazek
Po 1. Po co pytać, skoro rejestracja na tego typu portalach jest darmowa? Można to po prostu samodzielnie sprawdzić.
Po 2. Czy ktoś każe się ograniczać do jednego portalu? Więcej portali daje więcej możliwości i szerszy wybór kobiet, w szczególności jeśli mieszkasz w niewielkim mieście.
Także najlepiej jest po prostu testować, eksperymentować i samodzielnie określić który portal randkowy sprawdzi się najlepiej w danym przypadku.
  Szczecin

  Szukam osoby, z którą można chodzić na dzie[…]

  Wrocław wing

  Siema, ja chętnie wyskoczę

  Opole, Wrocław

  Siema Szukam kogoś kto jest chętny na wyjścia szc[…]

  [Opole] wing do daygame.

  Siema, mieszkam niedaleko Opola. Możemy się um&oac[…]