Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

...czyli jak zrobić pierwszy krok?

Moderator: Global Moderator

Awatar użytkownika
Przez On29
#49854
Witam,
Jestem w takiej głupiej sytuacji, ale chciałbym wykorzystać pewien fakt jakim jest wolna dziewczyna.
Ale od początku. Parę lat temu jak byłem w związku w sklepie sprzedawała pewna dziewczyna, spodobała mi się ale nie byłem zainteresowany, więc nie nawiązywałem kontaktu. Od czasu przerwania związku jestem sam.
Jakieś 4 tygodnie temu moja mama zaczęła atakować mnie, że przyszła do nich do banku do pracy dziewczyna 2 lata młodsza, ułożona i ogólnie same superlatywy.. i okazało się ze to właśnie ta sama dziewczyna!
Teraz z jednej strony chciałbym zagadać i zaproponować jakąś kawę, a z drugiej strony czuje obciach.. mam naprawdę ciężko zgrać swoje zmiany, zmiany mojej mamy i jej żeby całkiem przez przypadek spotkać ją jak wychodzi z pracy (miałem okazje w ubiegłym tygodniu w jeden dzień to wypadek na drodze i stałem w korku jak wychodziła), a wchodząc np wpłacić pieniądze na konto to wszyscy mnie znają.. myślałem czy nie podejść do okienka i uzupełnić dwa bloczki - jeden z wpłatą a drugi z propozycją kawy i prośbą o numer? Chyba lepsze to niż zagadanie na Fb, a nie mam pojęcia gdzie ją spotkać poza pracą..
Liczę na jakieś dobre słowo i poradę, a nie hejt z góry na dół..
Awatar użytkownika
Przez Merlin
#49855
Hej! :)

Nagrałem o tym jakiś czas temu film: https://www.youtube.com/watch?v=awHKy_RDDj0 Jest on bardziej o kelnerkach i barmankach, ale myślę, że i w Twojej sytuacji się sprawdzi.
Słowem, przyjdź do mamy, pogadaj z nią, zrób tak, żeby trafić na tę dziewczynę i zacznij normalną, niezobowiązującą rozmowę. Raz, drugi, wymieńcie się kontaktami na Fejsie czy Instagramie. A dalej to już wystarczy chwilę pogadać i lecicie na jakieś piwko. :)

Powodzenia!
Maciek
Awatar użytkownika
Przez On29
#49859
Witam,
Od ostatniego posta sporo się działo, nie bardzo wiem jak to dalej ugryźć. Generalnie w międzyczasie wydarzyły się nieprzewidziane rzeczy tj wypadek, szpital, kontuzja. Jakieś 2 tygodnie temu udało mi się być po drodze i wstąpiłem do mamy, kule zostawiłem w aucie bo w miarę chodziłem. Poznałem ją przedstawiliśmy się sobie (nawet mi powiedziała ze wie kim jestem zanim sie przedstawiłem..), ale wyszła już moja mama i rozmowa się skończyła. Na dzień dzisiejszy będę wychodził ze szpitala po ostatniej operacji, czeka mnie jakieś 6 tygodni chodzenia o kulach i bycia zależnym od innych kierowców. Zastanawiam się, skoro już się poznaliśmy to zaproszę ją na fb (wyświetla mi sie w proponowanych od dawna) i zagadam, może zlituje się nad tymczasowym kaleką i da sie zaprosić na kawę za jakiś tydzień.
Pytanie czy próbować teraz czy liczyć że za 6 tygodni jeszcze będzie wolna?
Awatar użytkownika
Przez Merlin
#49860
Mam nadzieję, że to żart z tym "zlitowaniem się nad tymczasowym kaleką", bo to nie jest najlepsza opcja. ;)

A jak myślisz? Z tego, co widzę, to 3 miesiące minęły od początku wątku, strasznie długo. Chcesz czekać do przyszłego roku zanim podejmiesz jakieś działania?
Awatar użytkownika
Przez On29
#49861
Tak, taki sarkazm.

Wiem, ze minęło ale powiem szczerze to był bardzo trudny czas i poskładanie nogi było i jest dla mnie priorytetem. Dlatego jak tylko zdarzyła się okazja a ja czułem się fizycznie i psychicznie komfortowo to podjąłem działania.
Wychodzę ze szpitala po ostatnim zabiegu, ledwo chodzę, ale skoro już się z nią poznałem to nie widzę problemu kontynuacji przez komunikator, a wydaje mi się ze jeśli zainteresowanie będzie obustronne to kule nie powinny być problemem w rozmowie przy kawie. Chyba ze się mylę?
Awatar użytkownika
Przez Merlin
#49862
Żadnym problemem, wręcz pozytywne podejście do sytuacji, poczucie humoru, taka niezłomność charakteru - są bardzo pozytywne.

Powiem więcej - całą swoją przygodę z nauką podrywania zacząłem w momencie, gdy odstawiłem kule. Jeszcze trochę kuśtykałem, schudłem bardzo dużo (z 52 kg ważyłem), ale mimo wszystko działałem i były fajne rezultaty. Biegałem po klubach wtedy jak szalony. :)

    Sprawdzone sklepy na Allegro. :D

    Według mnie obecnie bardzo ciężko jest kupić napra[…]

    To wpadaj w weekend:) Katowice też są spoko, fajny[…]

    Warszawa

    Cześć, wracam do gry po dłuższej przerwie i szuk[…]