Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Otwieranie rozmowy, które jasno pokazuje nasze intencje. Sposoby, plusy i minusy.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Przez HansKloss
http://www.puaratings.com/articles/ciar ... apocalypse

Wydaje mi sie ze ten dzial jest odpowiedni na dyskusje o tym "otwieraczu" ktory jest dosc niekonwencjonalny. Po przeczytaniu tekstu z tego artu [link powyzej] DALEJ nie moge uwierzyc ze to dziala, jak autor zapewnia, takze na kobiety ktore nie sa typowymi party chickami, ale tez na takie "zwykle" [wiem ze to dosc ogolnikowe okreslenie, ale pewnie wiecie co mialem na mysli] i nie jest to typowy otwieracz na pijane kobiety z ktorymi chcesz zaliczyc ONS, choc nikt nie powiedzial ze i tak nie mozna ;p.

Korci mnie zeby go wyprobowac, niedlugo gram koncert co jest sporym DHV i napewno bedzie tam pare ciekawych HB ;]

Opinie na temat tego openera mile widziane.

PS. zaraz po przeczytaniu przypomnial mi sie dosc znany tekst - "nice shoes, wanna fuck?" :grin:
Przez rep
Jak nie wróce dzisiaj z odciskiem dloni na gebie to bede na najlepszej drodze do osiagniecia spojnosci z tym tekstem :D

Pzdr.
Awatar użytkownika
Przez Anonim
Mój kolega zrobił coś podobnego w MC pare lat temu. Po prostu po pijaku złapał za szyję przechodzącego obok party chicka i zaczął się z nią całować. Zwykły jaskinioniec po pijaku ahhahaha. Co do opener'u myślę że warto spróbować, jedyne ryzyko, gdy laska jest z facetem i tamtem się dowie i zacznie bójkę. Ale tak myślę że, normalnie będzie działać.
Przez Fearaneruial
po prostu maxymalnie directowe podejście

rep daj znac jesli sie uda
jak nie to niech ktoś napisze kiedy wypiszągo ze szpitala :]
Przez Vigo
Ja pierdziele... Aż nie chce mi sie wierzyć, że to działa !
Jak ktoś wypróbuje niech koniecznie pisze...
Albo niech nagar film z podejścia :P
Awatar użytkownika
Przez uciecha
hmmmmm mysle ,że moze to podzialać ale napiszcie co i jak:) :cool: nie to zebym chciala stosowac....czysta ciekawość :cool:
Przez vekan
mam teraz egzaminy na uczelni i ucząc się kiedy siedzę przy kompie to plażuje przez neta ];)

Wczoraj pisze do jednej dziewczyny zmieniając trochę treść. Umówiłem się z nią na FC...
Przez bluesman
hehe
ostre
napewno sprawdze na najbliższej imprezce :)

https://forum-uwodzenie.pl/post1516.html?hilit=sło[…]

Dziewica i seks

Ile macie lat? Obstawiam, że jesteście młodzi i po[…]

Cześć, w internecie poznalem 6mieś temu pewną dzie[…]

Ja bym chciała zaprosić jakiegoś nie znajomego fac[…]