Forum-Uwodzenie.pl Połączone Forum SeduceYourLife.com, JakZagadać.pl i UwodzenieKobiet.com

Są już dziesiątki tysięcy postów na naszym Forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu dziewczyn, technikach PUA i jeszcze więcej!

Problemy, wyzwania, trudności, przeszkody, amogi, distraction... Wszystko, co sprawia, że nie wychodzi jak byś chciał i jak sobie z tym poradzić.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Przez Bongi
Witam, na tym forum jestem nowy w całym świecie uwodzenia już nie. Otóż miałem już kilka związków, i ostatni rozpadł mi się po 4 latach. Nie zerwaliśmy z powodu zdrady , chorobliwej zazdrość itd. Wydaje mi się , że to ja przeinwestowałem w tym związku, kobieta mniej inwestowała w tą relacje. Na pewnej imprezie upiłem się i naodwalałem i rozstaliśmy się. Przez 3-4 miesiące nie utrzymywaliśmy kontaktu czekałem aż opadną emocje i liczyłem, że dziewczyna się odezwie. Nie odezwała się zrobiłem to ja po upływie tych miesięcy. No i spotkaliśmy się kupiłem kwiaty na przeprosiny, ona się rozpłakała, później nakręcałem emocje, dziewczyna się śmiała, zachowywała się jakby nic się nie stało, był dotyk, buziaki, lizanie, spanie nago w łóżku wszystko jak dawnej, później doszło do seksu który był mega kiepski i miałem problem z nakręceniem dziewczyny, podczas seksu dziewczyna się rozpłakała i mówi że uczucie się wypaliło, że to nie jest to i nie ma między nami chemii jak dawniej. No i co tu robić Bracia ;) ? Czy da się jakoś wrócić do takiej dziewczyny? Jak znowu ją nakręcić ? Jak sprawić by to ona inwestowała w tą relacje więcej niż ja ? Czy znowu mam schładzać kontakt 3-4 miesiące i podjąć taką próbę jak teraz?

Sprawdź nasze darmowe materiały i szkolenia!