[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 580: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 636: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Teksty o Wzroście - Forum-Uwodzenie.pl

Forum-Uwodzenie.pl Połączone Forum SeduceYourLife.com, JakZagadać.pl i UwodzenieKobiet.com

Są już dziesiątki tysięcy postów na naszym Forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu dziewczyn, technikach PUA i jeszcze więcej!

Znajdują się tutaj teksty i testy kobiet, czyli jak odbić piłeczkę.

Moderator: Global Moderator

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Przez Gixer
Cześć ;)

Mam 170cm wzrostu jestem atletycznej budowy 63kg i zdarzą mi się czasami że laska powie mi ale jesteś mały i odbijam tym, że małe to ma cycki ja jak już jestem niski. Ostatnio laska na fb pytała się ile mam wzrostu, napisałem i napisała ale malutki to odbiłem o tych cyckach i się okazało że laska miała niesamowity kompleks i ją tak zabolało to że szok :D Jak się w takich sytuacjach zachować Panowie ?

Druga sprawa część męska takie coś dopierdziela to pytam się czy by tak do Putina powiedział :D Putin ma tyle samo cm .

Trzymajcie się i Miłego weekendu życzę !
Awatar użytkownika
Przez Merlin
"Sorry, no ale sama zaczęłaś. ;) A ja wolę drobne piersi, bo zawsze wyglądają dobrze i rześko."
A najlepiej nie odbijać w takiej sytuacji, bo to pokazuje ewentualne kompleksy. Ja odpowiadam: "A przeszkadza Ci to? Bo mi nie, nawet lubię wyższe kobiety i spojrzenia tych sfrustrowanych zazdrośników." ;)
Awatar użytkownika
Przez Mateusz Wert
Jeśli laska coś nawija o wzroście, zawsze odbijam żartem, pokazuję dystans do siebie

dziewczyna: ile masz wzrostu?
odpowiedź: 130 w szpilkach
dziewczyna: hahaha, ale serio pytam
odpowiedź: tak serio to 140 w jeszcze większych szpilkach

albo

dziewczyna: mały jesteś
odpowiedź: no taka prawda, a gdybyś była wyższa to na nasz ślub to ja przyszedłbym w szpilkach :)
    [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
  • Strona 1 z 1

Sprawdź nasze darmowe materiały i szkolenia!