[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 580: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 636: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Zlot PENIS 2012 - Wrażenia - Forum-Uwodzenie.pl

Forum-Uwodzenie.pl Połączone Forum SeduceYourLife.com, JakZagadać.pl i UwodzenieKobiet.com

Są już dziesiątki tysięcy postów na naszym Forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu dziewczyn, technikach PUA i jeszcze więcej!

Wspomnienia na temat kursów i wydarzeń, które już miały miejsce. Tutaj możesz powspominać, podzielić się tym, co Ci się najbardziej podobało, a co do zmiany. Opinie o szkoleniach Merlina i SeduceYourLife.com

Moderator: Global Moderator

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Przez hesus
Dzięki chłopaki, usłyszałem obejrzałem pare rzeczy sobie poukładałem w głowce. z jednym ziomkiem ustawilem sie na bungee w czerwcu (i nie ma kurwa to czy tamto , skaczemy ;)) hmm i tyle dzieki jeszcze raz
Przez dawidtrl
Osobiście bardzo mi się podobało. Wykłady były solidnie przygotowane, można było się pośmiać i wiele nauczyć. Pierwsze efekty już są ;)Pozdrawiam trenerów i całą ekipę. Cieszę się, że mogłem Was poznać i mam nadzieję, że do zobaczenia :)

PS: Chciałbym otrzymać swoje zdjęcie z firewalking'u
Awatar użytkownika
Przez bachus
Witajcie.

Miałem dzisiaj zamieścić kolejny artykuł, ale doszedłem do wniosku, że lepiej będzie, jeśli dam Wam feedback ze zlotu.

Na początku chciałbym wam pogratulować decyzji przyjazdu na zlot. Wielu facetów potrzebuje takiej wiedzy, jaką otrzymaliście podczas wykładu, ale mało kto potrafi się sam przed sobą do tego przyznać. Wiadomo, prawdziwy Polak nigdy nie przyzna się do 2 rzeczy:
- że jest kiepskim kierowcą
- że jest kiepskim kochankiem.

Idąc tym tropem oraz podbudowując moją opinię doświadczeniami dnia codziennego wyobrażam sobie ilu musi być facetów, którzy frustrują się przez jakieś baby. To śmieszne i zatrważające zarazem. Tym bardziej gratuluję wam decyzji oraz odwagi. Ucieszył mnie również fakt, że tak często podchodziliście zadawać pytania i dopytywać się o szczegóły. Świadczy to o waszym zapale i chęci do pracy nad sobą.

Dość już pochwał, czas na twórczą krytykę.
Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to dziwny fakt, jaki zaobserwowałem w piątek wieczorem w terenie. Gdy tylko weszliśmy do jakiegoś klubu pod ścianami zbierał się wykwintny klub obserwatora. Zamiast wejść do klubu z uśmiechem, pełnią energii i od razu zaczepiać dziewczyny staliście jak te sieroty i czekaliście na zbawienie. Oczywiście nie wszyscy, ale naprawdę ogromna część z was albo stała pod filarem popijając browara albo nieśmiałym i pełnym kompleksów krokiem spacerowaliście w tę i z powrotem po klubie szukając szczęścia, ale nie chcąc się po to szczęście schylić. Panowie! Tak nie może być! Jeśli ja zauważyłem, jak nieśmiały jest koleś spacerujący po klubie, rozglądając się niezdecydowanym wzrokiem po kobietach, to dziewczyna zauważy to 5 razy szybciej. Takim zachowaniem sami sobie rzucacie kłody pod nogi, sabotujecie własną grę! Pomijam już fakt jak nienaturalnie i nerwowo wygląda taka osoba. Wziąć się w garść i do dzieła. Zasada 3 sekund nie została wymyślona dla żartu. Jest po to, żebyś nie zdążył wymyślić sobie excus'a. A, właśnie...

Gdybym dostawał dychę za każdym razem, kiedy słyszałem "bo ona mi się nie podoba" wyjście w teren zwróciłoby mi się z niezłą nawiązką. To najbardziej pospolita wymówka świata. Naprawdę Ci się nie podoba? Zastanów się 3 razy. Czy gdyby podeszła do Ciebie i powiedziała, że chce Ci zrobić loda powiedziałbyś jej "odejdź, bo mi się nie podobasz"?! Wątpię.
Poza tym to nie są kandydatki na wasze żony. To tylko worki treningowe, na których macie sobie poćwiczyć konwersację, budowanie napięcia, podniecanie słowami i mową ciała oraz całą gamę innych technik związanych z uwodzeniem. Łatwiej wam będzie ćwiczyć i uzyskiwać rezultaty na dziewczynach, których nie boicie się panicznie, czyż nie? Dlaczego więc do cholery nie ćwiczyliście?

To wasza kasa i wasz czas. Dobrze że to zrozumieliście, bo już następnego dnia widziałem o wiele więcej podejść i dłuższych rozmów w setach. Niestety zabrakło jakiegokolwiek dotyku. Nie wyobrażam sobie siedzieć obok dziewczyny 45 minut i nie dotknąć jej cudownej, delikatnej skóry. Nie rozumiem jak możecie skazywać samych siebie z własnej woli na takie katusze. Trochę odwagi! Dziewczyny nie gryzą. Czasem połykają, ale to inna kwestia ;)

Na koniec jeszcze jedna cenna informacja. Nie nauczysz się uwodzić kobiet, jeśli nie zaczniesz z nimi rozmawiać. Serio. Nie da się obejść tego fragmentu rozgrywki. Jeśli się boisz, zrób to na przekór sobie. Zrób to wbrew własnej woli tylko po to, aby pokonać tę barierę. To najskuteczniejsza metoda na pozbycie się lęku przed podejściem. Zdaję sobie sprawę, że ciężko wyrzucić z głowy coś, co siedziało w niej od tylu lat, ale nie masz innego wyjścia, jeśli chcesz w ogóle ruszyć z miejsca.

To tyle z rzeczy do poprawy, które z miejsca nasunęły mi się na myśl. Mam nadzieję, że po powrocie ze zlotu sami zaczęliście nad tym pracować.

Życzę wam powodzenia i samych sukcesów nie tylko na polu uwodzenia.

Pozdrawiam.
B.
Awatar użytkownika
Przez Merlin
Ja od siebie powiem tyle... Było zajebiście, dostałem od Was pozytywnego kopa energii, a i paru z Was ma się czym pochwalić. :D Wiem, że jeden z chłopaków wyszedł z klubu z kobietą, a drugi tuż po powrocie miał równie ciekawą akcję. :)

Jesteście fantastycznymi chłopakami! Chociaż 160 osób było obecnych na Zlocie, to czułem się jak wśród najbliższych przyjaciół. Jesteście bardzo pozytywni i kontaktowi. Naprawdę, był to jeden z lepszych Zlotów EVER! :)

To co jest najważniejsze - to teraz naparzać ile się da! Nie zatrzymywać się, nawet na chwilę, cały czas pracować nad sobą. Dostaliście olbrzymi zastrzyk energii i pozytywnego nastawienia - trzeba to teraz wykorzystać! Nie możecie spocząć na laurach, bo inaczej cały wysiłek włożony w pracę pójdzie na marne.

Teraz jest moment, aby ruszyć dalej z kopyta!

Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia za rok!
Merlin
Awatar użytkownika
Przez bachus
Ten zlot oceniam jako jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy. Niesamowici ludzie pełni energii i zapału do działania. Jesteście świetni! Widziałem parę sukcesów w klubach i nie mogę się doczekać przeczytania ich szczegółowych opisów. Żeby było wszystko jasne - tak, czekam na raport z pola ;)

Nie ma sensu więcej nic pisać, bo Merlin przekazał postem wyżej wszystko co najważniejsze.
Z mojej strony jeszcze raz wielkie gratulacje. Życzę kolejnych sukcesów i do zobaczenia w przyszłym roku ;)

Pozdrawiam.
B.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2012, 15:15 przez bachus, łącznie zmieniany 1 raz.
Przez dejv
Jak dla mnie to były jedne z najpiekniejszych dnii w moim zyciu x) poznałem wielu ciekawych ludzi jak i wspaniała wiedze ! moja mentalnosc weszła na wyzszy level ! sytuacje, akcje, wydarzenia, ktore z Wami przezyłem sa dla mnie wyjatkowe i na pewno niezapomniane ! chce pozdrowic wszystkich, ktorzy choc troche mnie kojarza !! i przede wszystkim wielki uscisk dla trenerow !! KOCHAM WAS !!! xDDD otworzyliscie mi piekna sciezke zycia, przez ktora mam zamiar kroczyc !

Jesli chodzi o moje podejscia, kontakty z dziewczynami to nic ma sie do siebie coo robiłem w Wawie aaa coo robie tutaj u siebie x) oczywiscie miałem kontakty z dziewczynami na zlocie, jedne mniej ekscytujace drugie bardziej x) ale to coo sie dzieje teraz, hahaha i to coo sie zdarzyło przy powrocie na swoja wioske to cos pieknego ! miałem swietna akcje przy powrocie i moze to o niej Merlin wspominał ale poki coo napawam sie nia tylko ja ! xD

Na koniec mam wielka nadzieje, ze z wieloma z Was sie jeszcze nie raz spotkam ! mam zamiar objezdzac cała Polske i bawic sie z Wami ! do zobaczeni!

P.S (1) - nawet nie wiecie jaka mi sprawia przyjemnosc byc uwodzcielem tutaj na miejscu, gdzie nikt o niczym nie wie xD po krotce mowiac, jeszcze bardziej mnie kochaja !! szczegolnie kumpele xDD :***

P.S (2) siedzac na PKP czekajac na pociag do Kato chciało mi sie płakac x) juz teskniłem za całym tym otoczeniem ! najchetniej to cofałbym sie w czasie o te 4 dnii i robiłbym coraz to bardziej pojebane rzeczy ! brakuje mi takich ludzi tu na miejscu jak Wy !

P.S (3) Szczegolne pozdrowienia dla Merlina i Bachusa !!! Wy mnie jeszcze nie raz spotkacie !
Przez impact303
Jak dal mnie bomba i to mega!! :D Niesamowite przeżycie, niesamowita porcja motywacji i kop energetyczny. To wszystko pozwoliło mi otworzyć oczy szerzej na cały proces uwodzenia. Sucha teoria to nic w porównaniu z tym co dał mi ten zlot. Efekty zauważyłem już w pon po powrocie. W ten weekend zaliczyłem eksperymentalne dwa podejścia i w końcu się przełamałem. Chciało by się powiedzieć: "tylko czemu tak krótko" :D. Dzięki za wszystko. Do zobaczenia za rok lub "w polu" :D Pozdro dla Łukasza, Łukasza i Macka moich wspołspaczy i wszystkich trenerów!!

Ciao Bj
Przez civi
Zdecydowanie najlepszy zlot na jakim byłem, niesamowita porcja energi i motywacji - tylko ją wykorzystać i działać. Domowa atmosfera i wrażenie jakby znało się tych wszystkich ludzi od wielu lat sprawiało że czułem się świetnie. Co do trenerów i ich wykładów - najlepsze wrażenie zrobili na mnie Still i Vekan przez to w jak prosty a jednocześnie konkretny sposób rozłożyli proces uwodzenia, jednak każdy z trenerów zostawił część siebie na tej sali i każdemu należy się wielki szacunek.
Pozdrawiam ludzi których poznałem, szczególnie Daniela i Konrada których miałem okazje bliżej poznać i wspólnie podziałać.
Propsy również dla Merlina za świetną organizację - good job men!
Do zobaczenia za rok.
Awatar użytkownika
Przez lord
Zlot udał się pięknie. Mimo, że nie jestem początkujący, to wiele się nauczyłem, w szczególności od Stilla, ale też dobrze bawiło się z Merlinem i innymi chłopakami. Przyznam, że pozytywnie zaskoczyło mnie to, że początkujący koledzy, z którymi wychodziłem naprawdę chcieli się nauczyć. Bo nie ukrywajmy, więcej można nauczyć się w polu niż na wykładach, które budują jedynie bazę pod praktykę i odpowiedni mindset. Na następnym zlocie też będę :)
Zapadł w pamięci jako najlepszy zlot bogaty w wiedzę techniczna teoretyczna i co najważniejsze praktyczna.
Właśnie wtedy zmieniłem mentalność I myślenie o kobietach i relacjach.
Od tamtego czasu wydarzyło się sporo i miałem ciekawe historie dłuższe lub krótsze xd
Pozdrawiam trenerów i chłopaków z którymi nocowalismy :P
    [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
  • Strona 1 z 1

Sprawdź nasze darmowe materiały i szkolenia!