Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Jeśli szukasz kogoś z Twoich okolic, to jest to dział dla Ciebie. Tutaj możesz poznać innych członków Społeczności.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Przez lipek
Czesc, razem z kumplem szukamy 1-2 osob chetnych do wychodzenia bardzo regularnie. Chodzi nam o stworzenie malej grupki osob ktore razem wychodza, ucza sie , zero oceniania, tylko feedback i zajebista zabawa:). Jak masz chec po nowym roku pochodzic to daj znac, jak nie masz 21 lat to nie pisz. Przedewszystkim chodzi nam o osoby otwarte, majace wizje tego gdzie chca w tym temacie pojsc. Jak masz jaja i fajne podejscie do zycia to pisz;)

Szukamy zmotywowanych osob, to pomysl na dluzszy czas

jak jestes chetny to gg wiecej szczegolow projektu:) - 1865080
Awatar użytkownika
Przez sokoł
Piszę się z chęcią :) ...

ponieważ nie mam praktycznie dostępu do netu ostatnio poza pracą - na gg nie piszę ... że Cię sparafrazuję - "jak masz jaja to dzwoń na 691przerwa047przerwa579" ... nbajlepiej dziś to może i jakaś Sylwestrowa akcja wyjdzie :D ... sam troszku działam ale "bez skrzydła nie polecisz" ;] ...

Pozdrawiam!
Sokoł!
Przez nakrawedzi
j/w szukam winga z Wawy. Moj target to laski 21-26 ale czasem dobra malolata nie jest zla :)
Przez subsolar
Witajcie,

Szukam winga na night game przez cały tydzień, może też daygame w weekendy.
Nadmienię, że jestem zielony w temacie i dopiero przygodę zaczynam, choć już mam na karku 30 wiosen (wyglądam na mniej). Interesują mnie laski w wieku 18-27.
Pozdr.
Awatar użytkownika
Przez marcin12
bardzo chetnie sie dolacze :) 30znaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakow.
Awatar użytkownika
Przez maxiums
subsolar 30 wiosen hehe o to się dobrze składa ja mam prawie 30 wiosen mam co prawda chwilowo dziewczynę, ale powingować mogę ;-) Np: odwiedziłbym chętnie klub typu Enklawa lub wybrał sie na jakiś Day Game...
Przez assan
Witam.
Będę w Warszawie w najbliższym czasie a może nawet zostanę tutaj na dłużej. Nie mam problemów z podchodzeniem do kobiet w biały dzień, w klubach raczej nie działam. Chętnie poznam graczy z Warszawy o różnym poziomie umiejętności uwodzenia i komunikacji. Umiem dość dużo (tzn. mam swoje teorie i przekonania)by przekazać wiedzę i wskazówki osobom, które są na początku swojej Drogi i mają duże opory przed podchodzeniem do nieznajomych (nie tylko do kobiet). Poznam również osoby, które mają więcej doświadczenia niż ja i np. potrafią uwodzić w tańcu ;) Zwykle działam sam, tzn. naturalnym dla mnie jest poznanie kobiety w autobusie, na ulicy, centrum handlowym. Nie miałem jeszcze nigdy (dobrego) winga także chętnie poznam taką osobę od której będę mógł się czegoś nauczyć i wymienić doświadczeniami.
I tak jak pisałem wyżej, chętnie pomogę osobom, które mają problemy z podchodzeniem do kobiet bądź jakieś inne w relacjach z kobietami. Potrzebujesz bezpłatnego trenera - amatora ? 797087497
Przez quak
Trener-amator?
Amator w sensie trenerki, a nie uwodzenia rozumiem, tak? : D
Chcesz być trenerem czy wypychająco-popychajacą w kierunku kobiet ręką?
Przez assan
Chce się rozwijać, pomagając i ucząc innych. Czy chce byś trenerem ? Na pewno jeszcze zbyt cienki jest w uwo, żeby nazywać się coachem. Ale myślę, że jestem w stanie przekazać jakieś rady i uwagi kolegom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z uwo i potrzebują winga bądź bardziej doświadczonego gracza od nich, który da im kopa motywacyjnego. Wpadłem na ten pomysł bo na ostatnim zlocie zauważyłem masę chłopaków, którzy nie potrafili podchodzić do kobiet.
Przez passion
Witam.
Mam 21 lat i szukam winga do wspólnego zrealizowania Demonic Confidence. Kontakt na PW.
Przez Duch
witam szukam winga.

moj numer :
661383017
Przez michael_2
szukam winga w wawie najlepiej kogos ogarnietego w temacie,w wieku min. 22 lata.
Przez prv
Szukam początkującego winga, z którym będę mógł zacząć zabawę w day game. (wiek 20-24 lata).

Proszę o kontakt gg: 38425231
Przez razor
Również chętnie bym się umówił na dg lub ng. Mogę być w roli winga jak i pua, wszystko jedno, najfajniej jest zróżnicować sobie plażowanie. Pozdrawiam. Proszę na priv jakby ktoś miał ochotę, mam 20lat, ale wyglądam na 24-25, także mój przedział to 16-30. Jeżeli chodzi o umiejętności to zapraszam do lektury raportu :)
Wrocław wing

Siema, ja chętnie wyskoczę

Opole, Wrocław

Siema Szukam kogoś kto jest chętny na wyjścia szc[…]

[Opole] wing do daygame.

Siema, mieszkam niedaleko Opola. Możemy się um&oac[…]

Sprawdzone sklepy na Allegro. :D