Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Od gry wstępnej po stosunek - techniki seksualne dające spełnienie obu stronom. :)

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Jak w temacie. Czego pragniecie, co Was podnieca, co chcielibyście, żeby Wam się przytrafiło? Do czego fapujecie? :P

Ciekawi mnie to i zastanawia, jakie są najczęstsze najbardziej skrywane wyobrażenia... :) Mogą być nawet te bardzo, baaaardzo nieskrywane. ;)

Pozdrawiam ciepło,
Merlin
- Agresywny seks z 2 napalonymi MILF'ami (najlepiej BI i w przedziale wiekowym 30-45) kiedy w tle leci dobry rock/metal.

- Seks w miejscu publicznym (przebieralnia, toaleta w restauracji, zaplecze u pani fryzjerki)

Wiele rzeczy chciałbym spróbować przed śmiercią, ale nie będzie to na pewno:

- Facet
- Narkotyki
- 50 lat

Nie kręci mnie pissing i inne świństwa, które wywołują u mnie efekt wymiotny. Lubię ostry seks, jak jest głośno, no i brak monotonii.

Ściskam,
nonie
Mnie co podnieca?
Dobry lód, w publicznym miejscu, albo gdy kieruje samochodem nigdy nie jest zły ;d

nie kręci mnie jakoś 3jkącik, pissing etc.
Ostry sex oczywiście, ale czasem romantycznie i powoli. lubię przebieranki jak i tylną kanapę mojego samochodu ;)
[quote="nonie;30774"] I don't wanna live on this planet anymore! [/quote] Nie wiem w czym widzisz problem, nie dążę do tego, jak się zdazy to się zdarzy, a nie dawno do tego mało brakło. Poprostu nie miałbym sobie za złe że tego nie spróbowałem ^

AAALE jest jeszcze jedno, sex na dachu "hotelu prezydent" czytaj w jednym z najpopularniejszych hoteli :d ( a jest teraz w rujnach ) :D
A ktoś ma coś ostrzejszego, jakieś BDSMy, a może dogging? Albo gruppensex? ;)

Pozdrówki,
Merlin
Unieruchomienie i pozbawienie wzroku (nie - nie wydłubywanie oczu - opaska wystarczy :P ) połączone z odpowiednim RPMem choć nie polecam w przypadku krótkich znajomości - można mocno wystraszyć kobietę ;). Za wyjątkiem BDSM (w sumie jeden ze wspomnianych RPMów się o to ociera) i grup większość przetestowane ;). Jeszcze chodzi mi po głowie od dłuższego czasu numerek w loży w klubie - były próby ale zawsze ktoś przeszkodził ;).

A teraz idę już spać bo mam dość pracy na ten tydzień ;)

Pozdr.
BDSMy- tego mógłbym spróbować, ale akurat gdy to dziewczyna jest poddawana moim torturą, nie odwrotnie ;P[quote="PitBool;30781"]Unieruchomienie i pozbawienie wzroku[/quote] No to jest ok, ale w moim przypadku dość częste, więc już wychodzi mi z mody :D
PitBool, wreszcie coś konkretnego, czekałem na takie właśnie konkretne "mięcho". :D RPM? Nie kojarzę skrótu...

Ja mam kilka fantazji, jedną z nich jest typowy, ostry dogging. Krzaki w parku w nocy to nic specjalnego, ale np. na ulicy, na stadionie, czy coś tego typu... Niestety, na razie nie mam aż tyle jaj, żeby takie coś odstawić. :)

Pozdrawiam ciepło,
Merlin
[quote="Merlin;30798"]na ulicy,[/quote] Spróbuj, jest fajnie.. tylko jest jedno ale, ktoś przejeżdżający może się zatrzymać bo pomyśli, że to gwałt albo coś ;D ( mi się tak zdarzyło :P- dopiero jak zobaczyli że ona mnie całuje, to pojechali : O )

// zastanawiam się czasem czy nie za bardzo mnie podniecają miejsca publiczne ^
RPM - Role Playing Method - jak zwał tak zwał - chodzi o odgrywanie ról
A ja bym chciał, żeby koleżanki mojego dzieciaka, jak już będzie w liceum na mnie leciały :P Uratować, jakąś dziką Indiankę na wycieczce w Ameryce Południowej i później wiadomo... Gejsza też mi się marzy do spróbowania.... Może niekoniecznie jakiś hardkor, ale wizyta w burdelu i tam bzyki z najstarszą najtańszą kobitą jaka jest dostępna...
ZADAJ SOBIE TROCHE TRUDU

Czy istnieje jakiś temat, w którym wyjaśnio[…]

Dziewica i seks

Witam wszystkich serdecznie. Postaram się przedsta[…]

Cześć, w internecie poznalem 6mieś temu pewną dzie[…]

Ja bym chciała zaprosić jakiegoś nie znajomego fac[…]