Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

...czyli jak zrobić pierwszy krok?

Moderator: Global Moderator

Awatar użytkownika
Przez On29
Witam,
Jestem w takiej głupiej sytuacji, ale chciałbym wykorzystać pewien fakt jakim jest wolna dziewczyna.
Ale od początku. Parę lat temu jak byłem w związku w sklepie sprzedawała pewna dziewczyna, spodobała mi się ale nie byłem zainteresowany, więc nie nawiązywałem kontaktu. Od czasu przerwania związku jestem sam.
Jakieś 4 tygodnie temu moja mama zaczęła atakować mnie, że przyszła do nich do banku do pracy dziewczyna 2 lata młodsza, ułożona i ogólnie same superlatywy.. i okazało się ze to właśnie ta sama dziewczyna!
Teraz z jednej strony chciałbym zagadać i zaproponować jakąś kawę, a z drugiej strony czuje obciach.. mam naprawdę ciężko zgrać swoje zmiany, zmiany mojej mamy i jej żeby całkiem przez przypadek spotkać ją jak wychodzi z pracy (miałem okazje w ubiegłym tygodniu w jeden dzień to wypadek na drodze i stałem w korku jak wychodziła), a wchodząc np wpłacić pieniądze na konto to wszyscy mnie znają.. myślałem czy nie podejść do okienka i uzupełnić dwa bloczki - jeden z wpłatą a drugi z propozycją kawy i prośbą o numer? Chyba lepsze to niż zagadanie na Fb, a nie mam pojęcia gdzie ją spotkać poza pracą..
Liczę na jakieś dobre słowo i poradę, a nie hejt z góry na dół..
Awatar użytkownika
Przez Merlin
Hej! :)

Nagrałem o tym jakiś czas temu film: https://www.youtube.com/watch?v=awHKy_RDDj0 Jest on bardziej o kelnerkach i barmankach, ale myślę, że i w Twojej sytuacji się sprawdzi.
Słowem, przyjdź do mamy, pogadaj z nią, zrób tak, żeby trafić na tę dziewczynę i zacznij normalną, niezobowiązującą rozmowę. Raz, drugi, wymieńcie się kontaktami na Fejsie czy Instagramie. A dalej to już wystarczy chwilę pogadać i lecicie na jakieś piwko. :)

Powodzenia!
Maciek

Rzeczowo, na temat i bez hejtu. Dziękuję! Jak dla […]

Mam spore problemy z kaszlem i zalegającą flegmą C[…]

Zależy jakie feromony bo wiadomo,że są bardziej sk[…]

A co ona lubi, czym się interesuje, co jest dla ni[…]