Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

...czyli jak zrobić pierwszy krok?

Moderator: Global Moderator

Awatar użytkownika
Przez On29
Witam,
Jestem w takiej głupiej sytuacji, ale chciałbym wykorzystać pewien fakt jakim jest wolna dziewczyna.
Ale od początku. Parę lat temu jak byłem w związku w sklepie sprzedawała pewna dziewczyna, spodobała mi się ale nie byłem zainteresowany, więc nie nawiązywałem kontaktu. Od czasu przerwania związku jestem sam.
Jakieś 4 tygodnie temu moja mama zaczęła atakować mnie, że przyszła do nich do banku do pracy dziewczyna 2 lata młodsza, ułożona i ogólnie same superlatywy.. i okazało się ze to właśnie ta sama dziewczyna!
Teraz z jednej strony chciałbym zagadać i zaproponować jakąś kawę, a z drugiej strony czuje obciach.. mam naprawdę ciężko zgrać swoje zmiany, zmiany mojej mamy i jej żeby całkiem przez przypadek spotkać ją jak wychodzi z pracy (miałem okazje w ubiegłym tygodniu w jeden dzień to wypadek na drodze i stałem w korku jak wychodziła), a wchodząc np wpłacić pieniądze na konto to wszyscy mnie znają.. myślałem czy nie podejść do okienka i uzupełnić dwa bloczki - jeden z wpłatą a drugi z propozycją kawy i prośbą o numer? Chyba lepsze to niż zagadanie na Fb, a nie mam pojęcia gdzie ją spotkać poza pracą..
Liczę na jakieś dobre słowo i poradę, a nie hejt z góry na dół..
Awatar użytkownika
Przez Merlin
Hej! :)

Nagrałem o tym jakiś czas temu film: https://www.youtube.com/watch?v=awHKy_RDDj0 Jest on bardziej o kelnerkach i barmankach, ale myślę, że i w Twojej sytuacji się sprawdzi.
Słowem, przyjdź do mamy, pogadaj z nią, zrób tak, żeby trafić na tę dziewczynę i zacznij normalną, niezobowiązującą rozmowę. Raz, drugi, wymieńcie się kontaktami na Fejsie czy Instagramie. A dalej to już wystarczy chwilę pogadać i lecicie na jakieś piwko. :)

Powodzenia!
Maciek
Awatar użytkownika
Przez On29
Witam,
Od ostatniego posta sporo się działo, nie bardzo wiem jak to dalej ugryźć. Generalnie w międzyczasie wydarzyły się nieprzewidziane rzeczy tj wypadek, szpital, kontuzja. Jakieś 2 tygodnie temu udało mi się być po drodze i wstąpiłem do mamy, kule zostawiłem w aucie bo w miarę chodziłem. Poznałem ją przedstawiliśmy się sobie (nawet mi powiedziała ze wie kim jestem zanim sie przedstawiłem..), ale wyszła już moja mama i rozmowa się skończyła. Na dzień dzisiejszy będę wychodził ze szpitala po ostatniej operacji, czeka mnie jakieś 6 tygodni chodzenia o kulach i bycia zależnym od innych kierowców. Zastanawiam się, skoro już się poznaliśmy to zaproszę ją na fb (wyświetla mi sie w proponowanych od dawna) i zagadam, może zlituje się nad tymczasowym kaleką i da sie zaprosić na kawę za jakiś tydzień.
Pytanie czy próbować teraz czy liczyć że za 6 tygodni jeszcze będzie wolna?
Awatar użytkownika
Przez Merlin
Mam nadzieję, że to żart z tym "zlitowaniem się nad tymczasowym kaleką", bo to nie jest najlepsza opcja. ;)

A jak myślisz? Z tego, co widzę, to 3 miesiące minęły od początku wątku, strasznie długo. Chcesz czekać do przyszłego roku zanim podejmiesz jakieś działania?
Awatar użytkownika
Przez On29
Tak, taki sarkazm.

Wiem, ze minęło ale powiem szczerze to był bardzo trudny czas i poskładanie nogi było i jest dla mnie priorytetem. Dlatego jak tylko zdarzyła się okazja a ja czułem się fizycznie i psychicznie komfortowo to podjąłem działania.
Wychodzę ze szpitala po ostatnim zabiegu, ledwo chodzę, ale skoro już się z nią poznałem to nie widzę problemu kontynuacji przez komunikator, a wydaje mi się ze jeśli zainteresowanie będzie obustronne to kule nie powinny być problemem w rozmowie przy kawie. Chyba ze się mylę?
Awatar użytkownika
Przez Merlin
Żadnym problemem, wręcz pozytywne podejście do sytuacji, poczucie humoru, taka niezłomność charakteru - są bardzo pozytywne.

Powiem więcej - całą swoją przygodę z nauką podrywania zacząłem w momencie, gdy odstawiłem kule. Jeszcze trochę kuśtykałem, schudłem bardzo dużo (z 52 kg ważyłem), ale mimo wszystko działałem i były fajne rezultaty. Biegałem po klubach wtedy jak szalony. :)

Żadnym problemem, wręcz pozytywne podejście do syt[…]

Wrocław wing

Czołem! We Wrocławiu od 2 miesięcy, z chęcią pozna[…]

Coraz częściej widzę pytania typu "Tinder[…]

Mam spore problemy z kaszlem i zalegającą flegmą C[…]