Forum-Uwodzenie.pl

Największe forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu i relacjach!

Tutaj znajdują się raporty z net game, czyli uwodzenie w internecie: portale, czaty, komunikatory.

Moderator: Global Moderator

#43553
Czesc. Sprawa wyglada nastepujaco. Napisalem przez facebooka do dziewczyny, którą widziałem pare razy u siebie na mieście. Znam ją tylko z widzenia, ona mnie nie kojarzy ;). I tak gadalismy z 3 razy na facebooku i to ja za kazdym razem konczylem rozmowe, bo musialem sie gdzies zwijac itp. I jak wracalem do domu, to pisalem do niej jak bylo czy cos i tak ciagnalem rozmowe. Gadalo sie nawet fajnie, ale do przedwczoraj. Zakonczylem poprzednia rozmowe, tym ze musze spadac spac, wiec na drugi dzien nie bylo o co zagadac, wiec postanowilem poczekac 1 dzien - moze sie odezwie. 2 dzien - dalej nic. ;) Na facebooku jest aktywna, wiec to raczej zlewa z jej strony? Żeby nie było - nie zacinam się. Żyje na luzie... < uff > Ale nie oznacza to, ze ta sprawa mnie nie interesuje :). Pozdrawiam
#43555
Sam stworzyłeś sobie piękną opowieść. Gratuluję :) Jeżeli będziesz czekał na jej inicjatywę, to możesz się nie doczekać. Skoro ciągle Ty zagadywałeś pierwszy, to ją tego nauczyłeś i dla niej jest to normalne, że jak będziesz coś chciał to napiszesz. A, chcesz, bo sam ją znalazłeś i rozpocząłeś z nią rozmowę. Nie szukaj sam u siebie jej akceptacji, nie uzależniaj się od tego czy ona zrobi się na dostępny czy zw czy na fb napiszę, że ma rozwolnienie. Ty jesteś facetem i wychodzisz z propozycją, tym samym inicjatywą, wysil się trochę i jeżeli Ci się podoba, to okaż trochę wytrwałości.

Musicie zrozumieć to, że kobiety nie mają wyboru, one tylko mogą czekać na propozycję facetów. Nie trzeba mieć 100% skuteczności w poznawaniu kobiet, wszystkim się nie dogodzi :) . Skoro ona jest kobietą to szuka w facecie pewnych cech charakteru, a skoro on odpuszcza, boi się do niej zagadać, to ona po prostu nie czuje pociągu do niego.

Pozdro
#43563
"Skoro ciągle Ty zagadywałeś pierwszy, to ją tego nauczyłeś i dla niej jest to normalne, że jak będziesz coś chciał to napiszesz. A, chcesz, bo sam ją znalazłeś i rozpocząłeś z nią rozmow". Wiec co robic w tej sytuacji ? ;>
#47594
Według kobiety to facet ma pisać pierwszy ale moim zdaniem rozmowa na na takich portalach jak FB czy na komunikatorze GG to ostateczność . Polecam robić tak, że wziać od niej numer i w razie checi pogadania dzwonisz. Przez internet nie ma kontaktu wzrokowego, brak kina (dotyk) i innych.
Pozaym nie polecam rozmawiac przez internet bo sobie tematy wyczerpujesz.
Pozdrawiam A1.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2012, 23:38 przez koror, łącznie zmieniany 1 raz.

    Rzeczowo, na temat i bez hejtu. Dziękuję! Jak dla […]

    Mam spore problemy z kaszlem i zalegającą flegmą C[…]

    Zależy jakie feromony bo wiadomo,że są bardziej sk[…]

    A co ona lubi, czym się interesuje, co jest dla ni[…]