Forum-Uwodzenie.pl Połączone Forum SeduceYourLife.com, JakZagadać.pl i UwodzenieKobiet.com

Są już dziesiątki tysięcy postów na naszym Forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu dziewczyn, technikach PUA i jeszcze więcej!

Czyli jak zagadać i uwodzić w Internecie? Facebook, Sympatia, Tinder, Fotka, Badoo... Gdziekolwiek!

Moderator: Global Moderator

Przez Michal75
Cześć wszystkim,

Nazywam się Michał, mam 44 lata i od niedawna zainteresowałem się tematem portali randkowych. Jestem w tym temacie kompletnie zielony i chciałbym poprosić się was, doświadczonych użytkowników o pomoc w opinii na temat artykułu i portalu, na który natrafiłem. Przeczytałem artykuł na temat portalu randkowego *** i z mego punktu widzenia brzmi to dość ciekawie. Dlatego też prosiłbym aby kto inny zerknął na to i pomógł mi stwierdzić czy to jest faktycznie czegoś warte. Dodatkowo występuje tam test preferencji, który "PODOBNO" na podstawie moich wyborów dobierze mi precyzyjnie portal randkowy, na którym będę miał duże "branie". Nie mam pojęcia czy to w ogóle działa, wizualnie przyciąga uwagę ale co do jakości nie jestem w stanie nic stwierdzić.

Z góry bardzo dziękuje,

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2019, 17:39 przez Merlin, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Linki do stron zewnętrznych stanowiące kryptoreklamę. Udzielono ostrzeżenia, kolejne podobne przewinienie zakończy się banem. Pozdrawiam!

Sprawdź nasze darmowe materiały i szkolenia!