Forum-Uwodzenie.pl Połączone Forum SeduceYourLife.com, JakZagadać.pl i UwodzenieKobiet.com

Są już dziesiątki tysięcy postów na naszym Forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu dziewczyn, technikach PUA i jeszcze więcej!

Jak wygląda Samiec Alfa? Jak dbać o siebie, by być atrakcyjnym fizycznie?

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Przez doberman
#49453
Cześć, długi czas mieszkałem za granicą i takich typowych podejść na ulicy nie robiłem już od 3 lat. Żyłem z dziewczyną, ale teraz już nasze drogi się rozeszły więc najwyższy czas ruszać w miasto :) Dawniej gdy podchodziłem do dziewczyn to byłem dość chudy i generalnie nie zwracałem na to uwagi. Obecnie przez te parę lat ćwiczyłem na siłowni i trochę mięśni złapałem i w związku z tym mam do Was pytanie:

Czy lepiej ubierać się w sposób podkreślający sylwetkę (nie wiem czy będzie to plusem w oczach dziewczyn, czy też przeciwnie - przestraszy dziewczynę do której podchodzę, czyli pomyśli sobie, że podchodzi do niej jakiś kibol, czy bandzior, który będzie chciał ją zgwałcić i okraść). Czy może więc ubierać się w sposób raczej zakrywający sylwetkę?

Proszę aby koledzy bardziej doświadczenie ode mnie się wypowiedzieli. Wczoraj na podejścia założyłem większą koszulę z długim rękawem. Trochę rdzy się pojawiło po tej 3 letniej przerwie, ale ogólnie jest OK.
Awatar użytkownika
Przez Merlin
#49459
Cześć! :)

Ja proponuję ubierać się tak, aby podkreślać swój wygląd. Wiesz, zawsze możesz ukryć nieco brzuszek, czy podkreślić klatę, czy ramiona. Graj tym, co masz!
Nie widzę powodu, dlaczego miałoby to zadziałać na Twoją niekorzyść. Chyba, że zrobisz z siebie narcyza, wiesz, takiego jak Johnny Bravo, co całuje własnego bicka. ;) Sugeruję więc ubierać się z klasą, ale tak, aby podkreślić swoją figurę. W zależności od budowy Twojego ciała, coś w rodzaju koszul typu slim fit.
Jeśli chodzi o wrażenie, że jesteś kibolem, to tutaj właśnie dużo zmienić może klasa ciuchów, a także... Wyraz ryja. :P Jeśli jesteś łysy, masz minę, jak byś chciał spuścić wpierdol, a do tego założysz typową koszulkę z L-ką, to możesz robić takie wrażenie i powodować większy dystans podczas podejścia. Później to pewnie już się rozmyje, ale sam wiesz jak jest. W takiej sytuacji bardziej elegancko się ubierz, więcej uśmiechu, otwartej mowy ciała itd.
Więc podkreślaj, ale z klasą! :)

Pozdrawiam ciepło!
Merlin

Sprawdź nasze darmowe materiały i szkolenia!