[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 580: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 636: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Dziewczyna z pracy... - Forum-Uwodzenie.pl

Forum-Uwodzenie.pl Połączone Forum SeduceYourLife.com, JakZagadać.pl i UwodzenieKobiet.com

Są już dziesiątki tysięcy postów na naszym Forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu dziewczyn, technikach PUA i jeszcze więcej!

...czyli jak podarowywać i przyjmować oznaki zainteresowania (IOIs)?

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Przez benny
Nawet nie wiem czy to odpowiedni dzial. Jezeli nie to baaardzo prosze o przeniesienie ;)

SIema wariaty :D

Ogolnie kilka dni temu dowiedzialem sie ze forum sedeuceyourlife zostalo reaktywowane i wszystkie dawne tematy znajduja sie teraz tutaj.
Bardzo mnie to nakrecilo bo wiele wartosciowych materialow sie zachowalo,

Do rzeczy,

Ostatnio borykam sie z pewnym problemem,

Na wstepie zaznacze ze obecnie mieszkam w Uk.

Pracuje w dobrze prosperujacej firmie, dorobilem sie swietnego stanowiska, mam dobra reputacje w firmie i znakomite kontakty, praktycznie ze wszystkimi ludzmi z ktorymi mam okazje pracowac na codzien.

W firmie sa uformowane grupy ludzi ktorzy sie blisko trzymaja ze soba i razem spedzaja czas w niektore weekendy.

Ja do zadnej na sztywno nie naleze bo jestem bezstronny, ale czesto jestem zapraszany na rozne imprezy. Ze wzgledu na styl zycia nie jestem w stanie zawsze zaproszen przyjmowac, ale tym razem uleglem.

Zostalem zaproszony na kregle gdzie bedzie grac najwieksza smietanka firmy.

Stawilem sie przed czasem, wzialem piwko i usiadlem w lozy oczekujac na ekipe. Na poczatku przyszlo kilka kluczowych osob, zaczela sie gadka, zamawianie drinkow (standard) Czekalismy az wszyscy dojda zeby zamowic tor do gry.

Przyszla ona, niespodziewany gosc. Nie mialem pojecia ze ta dziewczyna przyjdzie. W mojej skali HB8,5.
Krecone brazowe wlosy, swietna proporcjonalna figura, singielka. Czesto sie w pracy nie widujemy, ale zauwazylem ja juz jakis czas temu i mimo ze nie mialem parcia na nia, to uwazalem ja za bardzo atracyjna. Moze kilka razy zamienilismy dwa slowa. Bylismy na czesc. Rodaczka oczywiscie. Raczej wygladala zawsze na samotniczke, widac ze trzyma ludzi na dystans, ale tez widac ze ma klase.

Usiadla i i rozlozyla sie z kurtka i torebka na wprost mnie. Nie atakowalem odrazu hah.

Po jakims czasie poszla do baru, mi akurat trunek tez sie skonczyl wiec dolaczylem do niej. Zauwazylem ze dlugo dosc czeka na drinka, zapytalem czy nie ma dowodu osobistego przy sobie ze tak dlugo ja mecza.

Reakcja znakomita. Zaobserwowalem co zamowila (Rum z Redbullem i lodem) - Wariatka :D

Sobie wzialem co trzeba i do stolika. Zeszlo sie tak ze nadal czekalismy na kilka osob ale zostalismy sami przy stoliku,
Rapport swietny na wejsciu, gadalismy o roznych rzeczach na luzie dosc dlugo. Spontanicznie. Wrzucilem kilka DHV dla lepszego ustawienia wieczoru.

Gra byla ok, na 12 osob Ja prowadzilem od poczatku. Dziewczyne zostawilem z kolezankami na lozy zeby poplotkowaly ( w koncu razem pracuja to musza) W pewnym momencie zauwazylem ze ide z nia leb w leb w kreglach (gonila mnie)

Koniec koncow w ostatniej serii moj kumpel nieoczekiwanie wygral a ja zajalem z nia drugie miejsce ex aequo ale to malo wazne.

Mielismy grac tylko w kregle ale wyszla propozycja ze chetni ida do klubu potanczyc. Ja awsze jestem chetny. Okazalo sie ze ona tez.

Poszlismy w 8 osob. Mielismy moze kilometr do klubu pieszo. Ja trzymalem sie dwoch kolegow i kolezanki, targetu nie dotykalem. Ona szla z przodu z innymi dwiema kolezankami. Gdy tylko weszlismy do klubu zaczelo sie. Ona ze mna jeden wieszak na kurtki bierze. Mowie ze ok, w sumie oszczednosc jakas (tak robia pary zazwyczaj)

Bawilem sie z nia chwile po czym poszedlem poznac kilka osob ktore mnie interesowaly.
Po jakims czasie zlapala mnie przy barze i zapytala czy sie z nia napije.
Kupila jakies tam shoty.Wypilem, potanczylismy, odstawilem sie i tak bawilismy sie dluuuugi czas razem.

Musze przyznac ze juz dawno sie tak dobrze nie bawilem z dziewczyna na imprezie. Baaardzo dawno.
Widzialem po niej ze ma niesamowita frajde tez.

W koncu wyizolowalem ja troche w bardziej ciche miejsce na loze. Gadka swietna, kino automatyczne, KC kilka razy.
Ja bylem pewien ze jeszcze z dwa drinki i moze byc nieciekawie ze mna wiec kazalem jej wpisac numer telefonu w moj telefon. Raczej to byla formalnosc, ku mojemu zdziwieniu powiedziala ze nie poda :shock:

Mowie dobra. Tam stoja dziewczyny przy barze, ide z nimi pogadac, ktoras mi bankowo numer poda i sie umowimy. Wstaje a ona mnie stanowczo sciaga za reke spowrotem na siedzenie. Ja znowu probuje wstac a ona znowu mnie sadza i caluje.

Ok, ma jakies dziwne opory ale to przeciez gra. Kolega w tym czasie przyniosl jakies drinki. Bardzo moce, wypilem jednego i tyle pamietam z klubu. Film mi wrocil w drodze powrotnej do domu. Szedlem przez park z targetem (bardzo zawiany) a ona na kazde moje zdanie odpowiadala : Jak Ty mogles tak do mnie powiedziec.

Ja sie jej pytam co powiedzialem bo nie pamietam nic a ona ze kawal ch*ja ze mnie i ze nie spodziewala sie tego po mnie. Chcialem jej dac kurtke bo mowila ze zimno ale powiedziala ze nie chce zadnej kurtki odemnie :lol:

Chcialem ja do domu odprowadzic to powiedziala ze nie chce zebym wiedzial gdzie ona mieszka.

Ja to tak pamietam.

Po weekendzie wrocilem do pracy. Glowilem sie strasznie co takiego moglem do niej powiedziec co ja tak rozwscieczylo.

Raczej sie nie widujemy w pracy a jak nawet to na moment ale ona zazwyczaj jest w towarzystwie innych ludzi wiec nie na miejscu jest gadac o takich rzeczach.

Dwa dni po weekendzie wychodzilem z pracy i ja widzialem za ogrodzeniem (idzemy w tym samym kierunku) Jak mnie zobaczyla to zaczela pedem isc i wolac kolege zeby na nia zaczekal ktory byl po drugiej stronie ulicy.
To mnie baaardzo zaniepokoilo. Caly wieczor o tym myslalem . Obralem plan.

Wiem mniej wiecej o ktorej ona przychodzi do pracy bo kilka razy ja mijalem wczesniej po drodze.

Przedluzylem sniadanie w domu, wzialem rower i pojechalem do pracy trasa ktora biegnie niedaleko jej domu.
Strzal w dziesiatke ,ona wychodzi zza zakretu.

Gleboki wdech i lece. Przejechalem obok niej, obrocilem sie na nia (niby zeby ogarnac z twarzy czy to ona :mrgreen: )
Zatrzymalem sie, ona usmiech. Siema, siema.

Ona odrazu ze spozniony jestem dzisiaj itd (jakies brednie)

Ja wprost sie pytam co jej powiedzialem ostatnio na imprezie co ja tak zaszokowalo.

Wyszlo na to ze nic takiego, ja mialem strasznego stresa ze zachowalem sie po pijaku jak jakis AFC i jej milosc wyznawalem czy jakies inne smutne historie :lol:

Okazuje sie ze gadalismy o ludziach ktorzy przyjda na impreze i ze ja powiedzialem ze nie spodziewalem sie ze z nia w ekipie bede sie dobrze bawil. Ona sadzila ze ktos mi cos nagadal o niej wczesniej a ja tylko przytaknalem.

Droge do pracy przegadalismy super. Wrzucilem kilka DHV, oczywiscie wszystko na luzie. Duzo sie smiala, bila mnie po ramieniu itd.

Piekne love story, przepraszam ze takie dlugie chlopaki ale tutaj nastepuje problem.

Ja wczesniej nie przywiazywalem do tej dziewczyny zadnej wagi, teraz jakby mi na niej zalezy. Chcialbym ja jako LTR .
Jej charakter mi tak pasuje ze to jest szok, sam sie sobie dziwie bo jest kilka dziewczyn z ktorymi sie spotykam na luzie i jestem w stanie to wszystko rzucic zeby sprobowac z nia. To nawet nie jest w moim stylu, chyba sie starzeje :lol:

Teraz tak: Ja sie nie wychylam bo ona jest napewno swiadoma ze mi sie podoba. Chcialem jej numer a ona mnie zlala, ona nie pila duzo.

Rozmowa po dordze do pracy byla fajna i duzo dostalem IOI ale jednak teraz ona gdy ja widze jest bardzo chlodna. Czasem wrecz mrozna hah.

Nie byloby problemu gdyby nie to ze pracujemy w tej samej firmie a ja jestem troszke wyzej w hierarchii niz ona. Nie jestem jej przelozonym bo pracujemy w innych dzialach, ale moja rola jest duzo waznejsza.

Ona tez jes jakies 4 lata starsza odemnie haha. Moge ja zaprosic bezposrednio w jakies ciekawe miejsce ale kosz bedzie sie rownal z kwasem w pracy czego raczej wole uniknac bo mam wypracowana reputacje .

Jezeli ktokolwiek dotrwal do konca tego wypracowania :lol: to prosze o sugestie,spostrzezenia i inne komentarze co o tym myslicie.

Sytuacja jest latwa do wygrania ale super delikatna.

Jak wy byscie to rozgrali?

Sciskam,

Benny :D
    [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
  • Strona 1 z 1

Sprawdź nasze darmowe materiały i szkolenia!