Forum-Uwodzenie.pl Połączone Forum SeduceYourLife.com, JakZagadać.pl i UwodzenieKobiet.com

Są już dziesiątki tysięcy postów na naszym Forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu dziewczyn, technikach PUA i jeszcze więcej!

Dla tych, co mają problem, ale nie potrafią go umiejscowić w Modelu Gry.

Moderatorzy: Moderator, Global Moderator

Przez karatekid88
Dziewczynę znam 6 lat bardzo mi się podoba średniego wzrostu blondynka szczupła
chodziłem z nią do szkoły mało co z nią rozmawiałem nie pisałem z nią od 4 lat na fb
Podoba mi się cały czas od 6 lat napisałem do
niej dzisiaj zapytałem się w co gra na fb bo widziałem ze gra czy ma instagramie ze ja obserwuje czy ma maturę w tym roku wiem ze ma ale nie odpisała nie wiem czy pisać do niej czy odpuścić wyjdzie ze się narzucam ze jestem zdesperowany przyszło mi na myśl aby napisać do niej i powiedzieć ze podoba mi się od tylu lat tylko nie byłem śmiały podbić do niej ze chce ja gdzies zaprosić ze jest ładna itd jak pisze normalnie to nie odpisuje a jak może prosto z mostu to może zacznie pisać zainteresuje się i da się umówić często ja widuje na ulicy mieszkamy nie daleko
i mówimy sobie tylko cześć kiedyś jej pisałem ze ladnie gra na instrumience w szkole ale odpisała ze „o co ci chodzi” szczerze jak ona to powie koleżankom to będę miał slaba reputacje na dzielni i nie wiem co robić jakie rady mi dajecie
Awatar użytkownika
Przez Merlin
Zaproś na piwo, spacer, kawę, drinka, cokolwiek. A przede wszystkim... PISZ POPRAWNIE! :) Tragicznie czyta się posty, gdzie nawet nie wiadomo, w którym miejscu zaczyna się lub kończy zdanie. Popraw się, bo dla kobiet to też męczące.

Sprawdź nasze darmowe materiały i szkolenia!