[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 580: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 636: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Udany związek a brak seksu - Forum-Uwodzenie.pl

Forum-Uwodzenie.pl Połączone Forum SeduceYourLife.com, JakZagadać.pl i UwodzenieKobiet.com

Są już dziesiątki tysięcy postów na naszym Forum o uwodzeniu kobiet, podrywaniu dziewczyn, technikach PUA i jeszcze więcej!

Dział dotyczący związków damsko-męski zarówno na dłuższy, jak i krótszy okres czasu. Wszelkie odmiany LTR'ów i STR'ów.

Moderator: Global Moderator

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Przez Skalpel
Witam! Jestem od niedawna w LTR z kobietą lat 21, dla której jestem pierwszym facetem, z którym ona się spotyka.(jest dziewica) Powiedziała mi wielokrotnie, że jestem także pierwszym do którego ona poczuła miłość, że bardzo mnie kocha itd. To samo mówią jej gesty i czyny, robi dla mnie wszystko o co ją poproszę, często kupuje mi prezenty i robi miłe niespodzianki nawet bez okazji.

Jedynym problem jest brak seksu- ona konsekwentnie stopuje takie sytuacje, mówi, że jeszcze nie jest gotowa i powoli się oswaja z tematem.

Jak jest Wasza rada?
Przez dafaq
Ze wszystko przyjdzie z czasem - po pierwsze powoli rozwijaj dotyk nie skacz na gleboka wode od razu tym bardziej ze jestes jej pierwszym facetem. Moze ona jest religijna i ma swoje poglady w tej kwestii? Inna sprawa jest ze skoro mowisz ze sie tak stara to zalezy jej na tobie i boi sie ze mozesz sie rozczarowac, przez to ja zostawisz blablabla. Wszystko powoli i spokojnie, nie naciskaj.
Przez nev
[QUOTE=Skalpel;37789]Jestem od niedawna w LTR[/QUOTE]

w tym momencie nikt mnie już nie przekona, że reszta tego zdania ma więcej sensu niż początek.
Przez nev
[QUOTE=Skalpel;37789]Jestem od niedawna w LTR[/QUOTE]

6 lat na forum i dalej takie kocopoły, no błagam...
a poza tym - po pierwsze, jak z nią nie sypiasz, to nie jest związek. po drugie, jak dziewczyna non stop mówi że cię kocha, a spotykacie się od "niedawna", to sprawa podwójnie śmierdząca. jak dla mnie to albo kolega wyżej trafił, religijna dziewczyna (co automatycznie znaczy że na 90% jest to przypadek z pogranicza trudnych, a w ogóle to od religii spierdalałbym jak najdalej), albo po prostu trafiłeś gimbo w skórze 21-latki, która kompletnie nie odróżnia zauroczenia od miłości. prezenty bez okazji i niespodzianki, a tym bardziej spełnianie wszystkich próśb, to żaden wyznacznik.
Przez pr00sty
[QUOTE=Skalpel;37789](...)pierwszym do którego ona poczuła miłość[/QUOTE]
To znaczy że jesteś jej pierwszym chłopakiem?

Może faktycznie jest religijna (choć znam dziewczynę, która źle się czuje jak kilka razy w tygodniu nie pójdzie do kościoła, ale ma większy przebieg niż Sasha Grey) albo zwyczajnie boi się, że coś pójdzie nie tak i ją zostawisz. Porozmawiaj z Nią o tym i małymi kroczkami dąż do seksu. Powodzenia!
Przez Skalpel
Nev, miałem na myśli stały związek :) Spotykamy się od grudnia. Na pewno nie jest to kwestia religii. Widać, że jej na mnie zależy i nie tylko ja to dostrzegam, ale moi znajomi również. Może faktycznie problem tkwi w tym, że jest dziewicą i nigdy z nikim nie była na stałe.
Przez 3deck
Laska się po prostu boi czy wypadnie w łóżku z Tobą dobrze, czy jej się spodobasz fizycznie. Musisz jej uświadomić, że mimo to jak wypadnie i tak będziecie razem ;) Opory przed seksem będą, ale Ty jako facet masz je przeskoczyć.

Co do religijnych lasek, to zależy. Od tych co chodzą z różańcem i się ciągle modlą, to tak spierdalałbym.
Nie raz już się takie trafiały, które z początku tylko pierdoliły głupoty, że one do kościoła chodzą i nie grzeszą tak.. a z gościem którego prawie nie znają to już na pewno - morał zazwyczaj był taki, że to tylko pierdolenie głupot :)
Więc nie analizuj tego co Ci gada laska, tylko idź do przodu po to na co masz ochotę;)
Przez nev
[QUOTE=Skalpel;37794]Nev, miałem na myśli stały związek Spotykamy się od grudnia.[/QUOTE]
człowieku, stały związek to są 3 lata a nie 3 miesiące! ja ze swoją jestem pół roku i nawet przez myśl mi nie przechodzą takie rzeczy, musisz trochę przystopować... wygląda na to jakbyś sam nigdy nie miał dupy na dłużej.

3deck, jak normalnie piszesz z sensem i zazwyczaj się z tobą zgadzam, to tutaj będę protestował:
[QUOTE=3deck;37795] Laska się po prostu boi czy wypadnie w łóżku z Tobą dobrze, czy jej się spodobasz fizycznie. Musisz jej uświadomić, że mimo to jak wypadnie i tak będziecie razem[/QUOTE]jak laska jest słaba w łóżku i nie wykazuje chęci i/lub potencjału do poprawy, to zawsze znajdzie się inna, która lepiej mu obciągnie. to kwestia czasu i nie można się wzajemnie oszukiwać, że wszystko spoko
Przez 3deck
[QUOTE=Nev;37796]
3deck, jak normalnie piszesz z sensem i zazwyczaj się z tobą zgadzam, to tutaj będę protestował:
jak laska jest słaba w łóżku i nie wykazuje chęci i/lub potencjału do poprawy, to zawsze znajdzie się inna, która lepiej mu obciągnie. to kwestia czasu i nie można się wzajemnie oszukiwać, że wszystko spoko[/QUOTE]

No ta wiadomo, dla Ciebie czy dla mnie to normalna sprawa. Weźmy pod uwagę, że gościu jest z laską już w poważnym stałym związku, gdzie są opory przed seksem, ale za to plany na wesele pewnie już są.
Przez gecoll
Byłem kiedyś w podobnej sytuacji jak ty miałem już dość jechania na ręcznym myśląc jak kocham się ze swoją dziewczyną. Dopiero nastąpił postęp gdy znalazłem takie tabletki które rozpuszczałęm dla lepszego wchłaniania Feminam Libido na wzmożenie pożądania u kobiet wiele kobiet stosuje je na polepszenie libido i zachwalały na forach w składzie jakieś nie znane w Polsce zioła. Podziałały niemal od razu. Okazało się że ten specyfik bardzo pomógł mojej dziewczynie bo miała jakieś zaburzenia i słabe libido.
Przez zozek24
znam stosowałem kiedyś te tabletki pamiętam że to jakieś zioła z USA. Pamiętam że też je rozpuszczałem dzięki nim można powiedzieć mam teraz żonę :)))
    [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
  • Strona 1 z 1

Sprawdź nasze darmowe materiały i szkolenia!